Tuttomercato: Galatasaray'dan Pepe Atağı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tuttomercato: Galatasaray'dan Pepe Atağı

İtalyan Basını Pepe’yi Galatasaray’a Yazdı

pepe-1.jpg

Gomis transferinde mutlu sona yakın olan Galatasaray savunmaya da Pepe'yi sürpriz bir şekilde getirmeyi planlıyor.

İtalyan basınından Tuttomercato’nun haberine göre Galatasaray, Real Madrid’le olan sözleşmesi 30 Haziran’da sona erecek Pepe ile yakından ilgileniyor.
Inter’in kadrosuna katmak istediği 34 yaşındaki savunma oyuncusuna sözleşme teklif etmeye hazırlanan Galatasaray’ın, Pepe’yi İtalyan ekibinin elinden kapabileceği belirtildi.

http://gamaspor.com/italyan-basini-pepeyi-galatasaraya-yazdi-11696

Son düzenleme:
Pepe yaşlı olasada; "Worldclass" deyimine uyan kaliteli bir Stoper.

Defansın Lideri olabilir. 2 sezon rahat oynar. Yanına da hızlı bir "yardımcı stoper" aldık mı, iş tamamdır.

GSC App Premium Edition 1.2

Tam aranan Stoper. Yasi ilgilendirmez lider stoperde benim icin. 2 belki 3 sene boyunca en azindan sorun yasamayiz.

Böyle tecrübeli lider stopere ihtiyacımız var zaten.Yaş sorun değil.Fakat sorun bizimkilerin alması imkansız bence.

Yav hea hea ... eminim gelir

Hatta ispanya medyasına ''Büyük Başkan Dursun istediği için kıramadım sırf onun hatırı ve kel Cenk için geliyorum demiş''

Ulan şaka maka Pepe'yi istemeyen olacak bu forumda Ahmet-Semih-Serdar-Hakan-Koray ulan gelecek sene elimizdeki stoperler :asd22:

Sezonu en erken biz açıcaz AL'ye kalmak için bile o kadar eleme oynıycaz takımın en sıkıntılı yeri defans hattı için en az 3 transfer gerekir ve daha sözleşme teklif etmeye hazırlanıyormuş yönetim helal olsun valla eminim hemen kampa yetiştirirler bu transferleri ...

Üst Alt