Tutunamayanlar l TRT 1 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bakanla alay etmemişler miydi? Neyse üstat bir de bu ayrancı mevzusu gibi anlamadığım bir husus var onu da sormuş olayım mermi 1 lira lafzı bizim adanın lafıdır conolar kullanırdı biz küçükken de şimdi bu niye meşhur oldu ki ? Murat erdoğan demişti anlamadım.

Yani siz 1 kurşun kaç para haberiniz var mı filan demiş de buna neden muahlifler ayar olmuş ya da erdoğan hangi sebeple bunu demiş? Hiç mantıklı değil yoksa bu da bir yakıştırma mı siliviri soğuktur tweeti fake miş ben gerçek sanıyordum onun gibi bir durum mu bu?
Erdoğan sebze meyve fiyatlarının artışını o dönem sınır ötesi operasyon yaptığımız için mermi ne kadar bilmiyorsunuz diyerek bağlamıştı.

Muhalefet de onun lüks hayatını eleştirip uçağıyla kaç mermi alınır falan demişti.

Bakan eleştirisinden sonra olanları araştır anlarsın.

Erdoğan sebze meyve fiyatlarının artışını o dönem sınır ötesi operasyon yaptığımız için mermi ne kadar bilmiyorsunuz diyerek bağlamıştı.

Muhalefet de onun lüks hayatını eleştirip uçağıyla kaç mermi alınır falan demişti.

Bakan eleştirisinden sonra olanları araştır anlarsın.
Anladım üstat ama çok saçma mermi 1 lira lafı bize ait :) Ben de bu çok konuşulunca sıfır bir virali sanmıştım izlediniz mi sıfır bir muazzam iş yapmış... Tam bir liboşslayer işi olmuş üstat zira alper çağların panzehirinden sonra en iyi türk macera filmi oldu...

İlk bölümün tekrarını izledim pek sarmadı.. Daha önce de belirttim hekim oğlu varken bu dizinin izlenme ihtimali düşük.. Hekimoğlu baya baya kaliteli olmaya başladı oyuncular da iyice rollerine ısındı

Leyla ile mecnun beklentisi var ki karakterleri de bildiğin ona benzer törpülemişler
İsmail abi = Edebiyatçı
Erdal bakkal = Profesör
Ak sakallı dede = İlham perisi

Her şey güzel absürt ama Doğu sıçışlarda sanki beklenen o patlamayı yapamıyor çekemiyor izleyiciyi. Bildiğimiz slow doğu karakteri yerine kabuk değiştirmesi gerekir

Yaptiklari reklam yüzünden mecburen devam edecekler, birkaç hafta sonra bakarsınız bu daha bitmedi mi ya dersiniz TRTde rastlayinca

Üst Alt