Tuzlaspor Kulübünün Sporcu Sözleşmesi ve Günlük Beslenme Tablosu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tuzlaspor Kulübünün Sporcu Sözleşmesi ve Günlük Beslenme Tablosu

y36V89.png

VM9Epy.png

kW9Ery.png

Galatasaray Spor Kulübü'nden daha fazla disiplin var adamlarda. :hat:

Şekerli çaya kadar iyi gidiyorlardı.

Bir spor kulübü ''şekerli'' çay öneriyorsa, hiç bir şekilde profesyonel diyetisyen ve sağlık ekibiyle diyalog halinde değil demektir.

İşlenmiş, fabrikasyon beyaz toz veya kesme şeker, eroin ile neredeyse aynı zararda bir maddedir.

Şekerli çaya kadar iyi gidiyorlardı.

Bir spor kulübü ''şekerli'' çay öneriyorsa, hiç bir şekilde profesyonel diyetisyen ve sağlık ekibiyle diyalog halinde değil demektir.

İşlenmiş, fabrikasyon beyaz toz veya kesme şeker, eroin ile neredeyse aynı zararda bir maddedir.

Ayrıca meyve suyu denmiş yüzde meyve suları hariç olanlarda da kimyasal şeker ve asit var.

Ayrıca meyve suyu denmiş yüzde meyve suları hariç olanlarda da kimyasal şeker ve asit var.

Aynen fruktoz şurubu var meyve suyu adı altında satılan zehirlerde.

Ayrıca koladan bile daha zararlılar, kolanın o kadar zararı yok şeker dışında.

Ne zaman meyve suyu adı altında ki kimyasalları içsem midem yanıyor.

Aynen fruktoz şurubu var meyve suyu adı altında satılan zehirlerde.

Ayrıca koladan bile daha zararlılar, kolanın o kadar zararı yok şeker dışında.

Ne zaman meyve suyu adı altında ki kimyasalları içsem midem yanıyor.

asit var içinde ayrıca koladan daha çok kalorili. Aynen en son baya olmuştur içeli insanın midesini yakıyor.

Ayrıca Tost demiş sucuk salam sosis kaşar lı tost 1500 kalori ak birde akşam 2-3 bardak şekerli çay ve yanında 1 paket bisküvi yedi 1000 kalori de öyle aldı. gün içinde yemek ve abur cubur dahil 4000-5000 kalori alırsa ayı gibi olur çıkar çocuklar.

Son düzenleme:
asit var içinde ayrıca koladan daha çok kalorili. Aynen en son baya olmuştur içeli insanın midesini yakıyor.

Ayrıca Tost demiş sucuk salam sosis kaşar lı tost 1500 kalori ak birde akşam 2-3 bardak şekerli çay ve yanında 1 paket bisküvi yedi 1000 kalori de öyle aldı. gün içinde yemek ve abur cubur dahil 4000-5000 kalori alırsa ayı gibi olur çıkar çocuklar.

Türkiye'de düzgün ve gerçek salam sosis sucuk çok nadir ve çok kaliteli şarküterilerde var sadece.

Marketler de salam, sosis, sucuk adı altında satılan ürünlerin %90 ham maddesi kimyasal ve tavuk kemiği.

Gerçek salam ve sosisin kilosu 100TL'den aşağı zor bulunur.

Aynı şekilde gerçek bir sucuğun kilosu da 100TL'den aşağı olmaz.

Ama bizim marketlerde kilosu 10TL'ye salam sosis satıyorlar. :D

Türkiye'de düzgün ve gerçek salam sosis sucuk çok nadir ve çok kaliteli şarküterilerde var sadece.

Marketler de salam, sosis, sucuk adı altında satılan ürünlerin %90 ham maddesi kimyasal ve tavuk kemiği.

Aslına bakarsak yediğimiz hemen hemen hiçbirşey sağlıklı ve doğal değilki. Avrupa'dan geri gönderilen ilaçlı meyve sebzeleri iç pazarda satan bir ülkeyiz sonuçta.

hamit altıntopun elinin değdiği çok net anlaşılıyor kulübe keşke Sportif direktörlük teklifimizi kabul etseydi üstad by rızık

2 senede bir izine gelen biri olarak izlenimlerim:

-Maden sulari gayet iyi
-Gazsiz icecekler Limonata haricinde hic kaliteli degil. Tanidik markalarin ürünlerinde tat alamiyorsun seker haricinde
-Sütlerin tadi güzel
-Beyaz peynirler tam bir skandal. Tam yagli yaziyor + ne kadar yag oldugu yazmiyor. Tavada omlet yapmak istiyorsun olmuyor, peynir erimiyor Almanya'daki gibi. Yag orani %10 falandir. Malzemeden kesiyor serefsizler.
-Iyi labne yok. Gülen inek (Fransiz markasi) haricinde hic tadi güzel olanina rastlamadim, onuda zaten buradan biliyorum
-Yogurtlarin tadi buradaki gibi degil. Yag orani cok düsük olsa gerek.
-Kaymak pahali ama iyi
-Zeytinlerin kalitesi marmarabirlik haricinde vasat üstü
-Ucuz dondurmalarda hic tat yok
-Nutella benzeri ürünler cok daha vasat tat olarak. Ben Nutellayi bile biraktim cok fazla palm yagi ve seker iceriyor diye
-Cilek receli aliyorsun icinde cilek yok
-Pinar ve Banvit salamlarini denedim, yine yagdan kestiklerini anladim. Garip bir tat.
-Kayseri'de hatirladigim kadariyla pastirma 120 tl, sucuk 60 tl idi. simdi zam yemistir diye düsünüyorum. Marketlerde satilanlara hic bulasmayin zaten hemde ucuz ise. Sahin markasi iyidir ayrica.
-Et balik pahali.
-Muz vs. cok pahali. 8 liraya muz olur mu ya. Almanya'da sabit fiyat genelde 1.19dur, türk marketlerinde 0.99 oluyor veya indirime girince büyük marketlerde 0.88 oluyor.

Sonuc olarak fiyatlar yüksek, kalite düsük diye düsünüyorum. 2 yilda bir gelip 5 hafta kalan biri olarak tespitlerimin ne kadari dogru size kalmis acikcasi lakin Almanya'da Lidl, Aldi gibi en ucuz yerlerin standart ürünleri (meyve suyu vs. ) kesinlike daha iyi. Bizim yillardir alisveris yaptigimiz kasapta kiyma 6.50. En pahali etin kilosu 13 eurodur. 1KG tavuk 2 eurodur. Marketlerde en kaliteli egetürk sucuklarinin kilosu 8 euro, en iyi salam egetürk 200gr paketi 2 euro. En düsük kalite 10lu yumurta 1.09, kaliteli %100 meyve sularinin litresini 1 euronun altina alabiliyorsun indirime girince. Üzerine tez yazilacak kadar fark var arada.

Örnek olarak su videoyu gösterebilirim. Murat Özün gayet iyi videolar cekiyor.

YouTube

Son düzenleme:
İyi dediği Şahin markasında at eti tespit edildi bir iki yıl önce.

Türkiyedeki besin kalitesi çok düşük o yüzden gittikçe aptallaşan nesiller yetişmeye başladı.

Üst Alt