TV Önerisi Ana Konu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TV Önerisi Ana Konu

Q kaçtı seninki?

Biliyorum az çok teknolojisini de işte o renk geçişlerine değecek seviyede değildi en son. Bu yılki ürünlerini incelemedim ama kesinlikle Oled gibi değil.

Samsung kendine özgü bir iş yapmaya çalıştı ama Sony ve LG'nin Oled pazarına pek giremedi bu Qledler ile.

55QE70QR modeli ustadim. Gecen senenin modeli. 60 - 70 - 80 diye ilerliyor gecen senenin Q serisi. 70den itibaren siyah rengi daha canli sunabilmek icin yeni bir teknoloji kullanmislar.

Suan LG Oled ile Samsung Q serisi rekabet icinde diye okumustum biryerlerde. Lakin LG gercekten inanilmaz kaliteli oledler sunuyor. Bircok review sitelerinde ustlerde.

55QE70QR modeli ustadim. Gecen senenin modeli. 60 - 70 - 80 diye ilerliyor gecen senenin Q serisi. 70den itibaren siyah rengi daha canli sunabilmek icin yeni bir teknoloji kullanmislar.

Suan LG Oled ile Samsung Q serisi rekabet icinde diye okumustum biryerlerde. Lakin LG gercekten inanilmaz kaliteli oledler sunuyor. Bircok review sitelerinde ustlerde.
Q6F gibi bir şeydi benim o dönem kıyasladığım. Mesela bu 7 bin falanken 8 bin bandında Oledler vardı ve ciddi kalite farkı vardı.

Yani baz modellerle Oled arası piyasayı hedefliyorlardı ama değmiyordu o farka. Şu anki durum daha iyi olabilir haklısın.

40-50 inch arası rahat rahat internetten maç izletebilecek görüntü kalitesi güzel-4k bir tv arıyorum başka bir kriterim yok.
3.500'e kadar çıkabilirim :cry: önerilerinizi bekliyorum baya araştırdım kararsızlık oluyor sonra almıyorum yine zam geliyor.

40-50 inch arası rahat rahat internetten maç izletebilecek görüntü kalitesi güzel-4k bir tv arıyorum başka bir kriterim yok.
3.500'e kadar çıkabilirim :cry: önerilerinizi bekliyorum baya araştırdım kararsızlık oluyor sonra almıyorum yine zam geliyor.

O paralara gerçekten kaliteli bir tv bulamazsın maalesef. Ben de o rakamlara annem için basit bir tv arıyordum ama mecburen bütçeyi arttırıp Samsung Q60T aldım ki o bile kaliteli bir tv değil.

Rtings.com sitesindeki yorumlara bakarak bir fikir elde edebilirsin.

@Gökhan Mühür
burdan istediğin fiyat aralığındaki televizyonlara bakıp beğendiklerini kıyasla renkdaş,sonra kullanıcı yorumlarına da bakarsın

Amazondan almak üzereyim satıcı amazon .. kesin alma diyen var mı tecrübesi olan var mı Amazon’dan

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

TV izleyen var mı gerçekten? 2020 yılında? En son 2010 yılında Yaprak Dökümü finalini ailemle izlemiştim TV'den. 10.5 sene olmuş.

Üst Alt