TV Önerisi Ana Konu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TV Önerisi Ana Konu

82MU8000 ya da 75MU8000 oneririm . Yeni serisi de M harfi yerine N harfli

Fakat bu tv ler iyi guzel hos ama qled denen oled e benzetmek amaciyla tanitilan tv ler yani oled ile alakasi yok , bildigimiz arka isiklandirmali led televizyonlar

Kendi segmentlerinde iyiler ama oled degiller , pikselleri bagimsiz aydinlatmali degil . QLED yazisina kanmayin yani

Bu konu sayesinde eski patronumun bana dugun hediyesi olarak aldigi tv nin 9 bin tl bandinda oldugunu gorunce sasirmak :D

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4K HDR televizyon alacağım renkdaşlar tavsiyelere açığım.

Şunlar nasıldır acaba?

4K Diamond Netflix TV
SKW000-A49L-8860-5S-8278-4K-Diamond-Netflix-TV-SKW000-F1752-54365.png

smart olmayan görüntü kalitesi gayet iyi olan lg bir televizyonum var.

mi tv box gibi aletler ile tvlere gömülmüş smartlara oranla daha fazla verim elde edebilirsiniz.

tv boxtaki ramin 3 gb tan az olmamasını öneririm. dh forumda bununla ilgili detaylı yazılar var

PS4 için televizyon önerir misiniz? Oyunları kasmasın, yüksek ayarlarda oynayayım yeterli. Oyun bilgisayarı almayı düşünüyordum ama en az 20 bin TL tutacak toplam. O paraya televizyon + PS4 mü alsam diye düşünüyorum.

Fiytlara istanbul bilişimden de bakmanı tavsiye ederim. Diğer yerlere göre baya avantajlı oluyor

PS4 için televizyon önerir misiniz? Oyunları kasmasın, yüksek ayarlarda oynayayım yeterli. Oyun bilgisayarı almayı düşünüyordum ama en az 20 bin TL tutacak toplam. O paraya televizyon + PS4 mü alsam diye düşünüyorum.

Ps4 almanı tavsiye etmem.PS5 çıkacak çünkü.Pc olarakta 20 bin için ekran kartı 2080 ti filanmı koydun.Yoksa daha ucuza işlemci ryzen ve ekran kartı olarak 2070 li yapabilirsin.

Fiytlara istanbul bilişimden de bakmanı tavsiye ederim. Diğer yerlere göre baya avantajlı oluyor
İstanbul Bilişim'in durumu son dönem de bir hayli kötü, elinde olmayan cihazlara iyi fiyat verebiliyor. Gece kampanyalarından Vatandan kıyaslama yapabilirsin. Mağazalar kapalı haftasonu özel fiyatlsr mağazalarda oluyor.

Üst Alt