TV'de Şu An Hangi Film Var? - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
FOX'u açın

Maskeli_Besler_Intikam_Pesinde.jpg

yayinlandigi donem ilgiyle izlenen ~ sicak samimi eski dizilerden;
aramizda kalsin - dizisi - her gece 00.20 den itibaren *star tv kanalinda yayinda olacak .

@Murat Durmaz , @Vasfi Vural guzel sicak bir aile dizisiydi, komedi ,mizah yonu cok iyi serpistirilmis olan.
tavsiye ederim.

*baslik film yaziyor, ustteki mesajim dizi ile ilgiliydi - yanlislktan dolayi afedersiniz .

Son düzenleme:
Yalniz degilsin :(

Tekli koltugu cekerdim kardeslerim uyuduktan sonra, doritos ve kola ile film gecesini beklerdim ...Cok guzel filmler izlerdik yalniz.
Önce bol gol bir Galatasaray galibiyeti ( Ercan Taner’in anlatımıyla )✅

Sonra Erman Toroğlu ve şansal büyüka maroton ✅

Maratondan sonra da şifreli yayımları izlerdik ✅

Sabah da bakkal kadirden tüm spor gazetelerini alıp , şişe günlük süt, normal bıçakla kesilmiş kalın salam ve taze ekmek alıp eve gelip gazetede Galatasaray için yazılanları okurduk ✅

veee kahvaltı esnasında haftasonu kuşağındaki köpek filmini izleyip , sarı sayfalardaki ev ve araba ilanlarını beklerken fenerin puan kaybı yaşayacağı akşamki maçı beklerdik ✅

Vay dünya
Vay dünya..

Önce bol gol bir Galatasaray galibiyeti ( Ercan Taner’in anlatımıyla )✅

Sonra Erman Toroğlu ve şansal büyüka maroton ✅

Maratondan sonra da şifreli yayımları izlerdik ✅

Sabah da bakkal kadirden tüm spor gazetelerini alıp , şişe günlük süt, normal bıçakla kesilmiş kalın salam ve taze ekmek alıp eve gelip gazetede Galatasaray için yazılanları okurduk ✅

veee kahvaltı esnasında haftasonu kuşağındaki köpek filmini izleyip , sarı sayfalardaki ev ve araba ilanlarını beklerken fenerin puan kaybı yaşayacağı akşamki maçı beklerdik ✅

Vay dünya
Vay dünya..

Okulda haftasonu maclarin kritigi yapilirdi, o sirada biz Galatasaraylilar cool ve rahattik tabi ozellikle 97-2001 arasi.. Maraton izlerdik evet ama sanki bir parca daha sonra meshur oldu. Asil benim en cok sevdigim Star TV Sampiyonlar Ligi programlariydi.. Tum maclari inceler genis ozetleri yayinlarlardi.. Guzel ve ozel gunlerdi.. Oyle bol-bol yoktu hersey ama kaliteli ve ozeldi.

Okulda haftasonu maclarin kritigi yapilirdi, o sirada biz Galatasaraylilar cool ve rahattik tabi ozellikle 97-2001 arasi.. Maraton izlerdik evet ama sanki bir parca daha sonra meshur oldu. Asil benim en cok sevdigim *Star TV *Sampiyonlar Ligi programlariydi.. Tum maclari inceler genis ozetleri yayinlarlardi.. Guzel ve ozel gunlerdi.. Oyle bol-bol yoktu hersey ama kaliteli ve ozeldi.
..~ bizim maclara ozel - en trend / donemin sarkicilarinin bize ozel yaptigi parcalari da doneme dair yazabiliriz gibi.

ps;

-meshur televole -merhum maradona televole *repligi ile jenerige tepeden girmisti ve de oylece kalmisti...

eskiler bir baska lezzetti... begeni vb goreceli tabii. kimi vasat bulur - kimi tam tersi .

..~ bizim maclara ozel - en trend / donemin sarkicilarinin bize ozel yaptigi parcalari da doneme dair yazabiliriz gibi.

ps;

-meshur televole -merhum maradona televole *repligi ile jenerige tepeden girmisti ve de oylece kalmisti...

eskiler bir baska lezzetti... begeni vb goreceli tabii. kimi vasat bulur - kimi tam tersi .

Mahsun'un vardi :) Alem buysa Kral Cimbom... Sonra, Kenan Dogulu falan :)

Mahsun'un vardi :) Alem buysa Kral Cimbom... Sonra, Kenan Dogulu falan :)
merhum kayahan ? *yanilmiyorsam o da bestelemisti bir seyler. . .
baska var mi suan hatirliyamiyorum. ugurlu gelirlerdi sanki...
-en son sneijder'li ,drogba'li CL donemde < bir best sanki yapildi veya yapilir gibi oldu-emin degilim.

performans sunanlarin da -ozellikle galatasarayli olusu- ayri bir keyif olsa gerek .

Üst Alt