Twitter Trends


Arkadaşlar bu başlıkta trendler hakkında konuşabilir ya da bir olaya tepkimizin olması durumunda buradan organize olup , o konuyu trend yapmaya çalışabiliriz..
 
Cevap: Twitter TrendsEvet bu başlık altında organize olup twitterda tt yapmalıyız hatta gsc nin twitter adresi de buna destek olmalı.

Fakat başlığı Twitter Organizasyonları diye değiştirsek daha iyi olmaz mı?
 
Cevap: Twitter Trends#Gscimbom u trende sokmak biraz zor olabilir ama denemekten zarar çıkmaz diye düşünüyorum.Forum üyelerini bu başlığa yönlendirip hepsini bu tt den haberdar etmemiz lazım ki tt olabilsin.Mesela bir kere yapılmıştı forumda nereye tıklarsak tıklayalım uefa ya şike mailleri atma konusuna yönlendiriliyorduk yine öyle olursa tt yapabiliriz.Forumun üye kazanması adına çok iyi olur bu.Çünkü taraftar çok bilinçsiz.Bu tür forumlara kayıt olacaklar ki gerçek taraftarlığı öğrenebilsinler.
 
Cevap: Twitter Trends#GSCimbom bu formatta yüklenelim o halde , hatta Metin Oktaylı mesajlar içerisinde de #GSCimbom yazarak tanıtım yapabiliriz..
 
Cevap: Twitter Trendsbunun teklifini sunan ilk bendim hatta ilk yazı yazanda bendim ama nedense yazdıgımı göremiyorum :D
 
Üst Alt