U-19 | Türkiye 1-0 Almanya | 5 Haziran | Maç Sonucu l FİNALLERDEYİZ - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

U-19 | Türkiye 1-0 Almanya | 5 Haziran | Maç Sonucu l FİNALLERDEYİZ

Cevap: U-19 | Türkiye 1-0 Almanya | 5 Haziran | Maç Sonucu l FİNALLERDEYİZ

Okan, Orhan, Engin, Şervan, Muhammet, Gokay, Nadir bu çocuklarda iş var.

Bucaspor'da oynayan Kamil Cörekci'yia bence almak lazim. ingiltere altyapisi almis. hem sag bek hem ön libero oynuyor. cok begendim. ayni sekilde Servan Tastan bence cok iyi ön libero olacak. Engin kacmis maalesef. bülent tulun adini bile duymamistir. sorsan futbol ulemasi zanneder kendini.

Kel defans oyuncusu acayip hoşuma gitti,adam defanstan oyun kurup çok net paslar çıkartıyor.O performansıyla alır 11'de oynatırım valla

897889.jpg

Auhsadsdada adamın kaşları da yok lan

cerveris.jpg

Fringe'de ki kel adamın dublörü olur

sezer özmeni çok beğendim ben alsak bir iki seneye çok iyi defans oyuncusu kazanmış oluruz.

Yabancısını yerlisini turnuvadaki genç yetenekleri sömürmemiz lazım bizim.

sezer özmen rize de 18 macta oynamis,bjk dan kiralik.

bence alalim cok iyi defans:D

Nadir Çiftçi ile hala ilgilenmiyoruz ben onu anlamıyorum. Müthiş topçu olacak.

Ayrıca Kamil Ahmet Çörekçi 'yi ben çok beğendim Buca da oynuyomuş 92 London dogumlu Fulham , Millwall altyapılarında oynamış. Çok kaliteli futbolcu. İlgilensek şaşarım.

Nadir Çiftçi ile hala ilgilenmiyoruz ben onu anlamıyorum. Müthiş topçu olacak.

Ayrıca Kamil Ahmet Çörekçi 'yi ben çok beğendim Buca da oynuyomuş 92 London dogumlu Fulham , Millwall altyapılarında oynamış. Çok kaliteli futbolcu. İlgilensek şaşarım.

buca da sag bek.

en az 10 mac oynamistir.

buca da gercekten cok iyi gencler var.

buca da sag bek.

en az 10 mac oynamistir.

buca da gercekten cok iyi gencler var.

Evet kaleci Ömer Kahveci de Buca 'nın futbolcusu Buca bu sene bunları kullansaydı belkide ligte kalırdı.

Biz zaten böyle kaliteli topçularla ilgilenmeyiz. Milli takımın yaş kategorilerinde 1 -2 topçu verir olduk e tabi futbolcuda az çıkar.

Cevap: U-19 | Türkiye 1-0 Almanya | 5 Haziran | İkinci Yarı l Ntvspor

Ben furkanı beğeniyorum geriden çok iyi paslar atıyor iyide kesici fiziğide iyi sezerle beraber iyi ikili olmuşlar onların yedeğide yine beşiktaştan atınç :)

Furkan da Sezer de çok iyi adamlar. Bak burada herkes Sezer, Sezer demiş başka bir şey dememiş. Peki biz ne yapıyoruz? Gidip Ersan'a milyonlarca euro veriyoruz, ki Ersan'ın ne yapacağı bence hala belirsiz. Daha geçen sene Orhan Gülle'yi kaptırdık adam takır takır oynuyor, hala akıllanmamış demek ki yönetim. Elimizde genç milli takımın büyük gelecek vaad eden 3 stoperi birden olmasa gene anlarım ama durum buyken hiç bir anlam veremiyorum. Ki Atınç Sezer ve Furkan'ın yedeği olduğu halde oynadığı maçlarda Ersan'dan bir eksiği yoktu.

Maçı izledim. Beklerimizden cacık olmaz, kaç kere kontra atak yiyoruz bekler ortada yok. Orta sahada Gökay en iyi oyuncuydu, Emre'yi hatırlatıyor biraz oyun olarak. Defansta Furkan ve Sezer iyi bir ikili, Sezer daha iyi göründü bana. Forvette de Muhammed Demir bayağı iyi, ama fiziğini ve kondüsyonunu geliştirmesi lazım. Velhasıl sahadaki 4-5 adam haricinde gelecek vaad eden bir oyuncu yok. Neden gençlerimiz yeniyor de ilerde Almanlar bizi yeniyor diyen arkadaşa da cevaben şu maç zaten ortada. Biz daha iyi oynamış değiliz, pozisyonlarımız anlık gelişen ataklar bireysel yeteneklere dayalı, çalışılmış taktik ve varyasyona dayalı değil. Almanların oyuncuları mental olarak bizimkilerin fersah fersah önünde, eksikleri yetenek, o da olsa zaten bugün bu maç 5-1 de bitebilirdi onlar adına. Fakat o yetenekler zamanla gelişiyor, bizim teknik kadrolarımız ise hep yetersiz olduğundan oyuncularımız mental eksikliği bir türlü kapatamıyor.

Üst Alt