Ü.Aysal: "2 değil 22 futbolcuyla görüşüyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ü.Aysal: "2 değil 22 futbolcuyla görüşüyoruz"

Başkan, transfer çalışmalarına tam gaz devam ettiklerini söyledi. Aysal, henüz kimseyle kesin anlaşma sağlamadıklarını belirtti ve ekledi:

fft1mm1486887.jpg

‘Peşinde olduğumuz futbolcuların listesini Fatih Terim’e sunacağız. Arkadaşlarımız, hocamızın istediği oyuncular için çalışmaları yoğunlaştıracak’

İnter ve Liverpool maçlarında sergilediği performansla taraftarını yeniden heyecanlandıran Galatasaray’da transfer çalışmaları tam gaz sürüyor. Takımın etkili futboluna rağmen mutlaka takviye yapmayı planlayan Sarı-Kırmızılılar’da, Başkan Ünal Aysal’ın önümüzdeki günlerde Avrupa’ya transfer seferine çıkacağı ve 2 futbolcunun işini bitireceği iddia edilmişti. Aysal, bu iddialara FANATİK aracılığıyla yanıt verdi. Başkan, bu konuyla ilgili olarak, “2 değil, tabiri caizse 22 futbolcuyla görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Arkadaşlarımız çalışmaları yürütüyor. Ancak henüz kesin anlaşma sağladığımız bir oyuncu olmadı” ifadelerini kullandı.

‘Terim kimi isterse o’

Ünal Aysal, çalışmalar belli bir aşamaya geldikten sonra, peşinde oldukları oyuncuların listesini teknik direktör Fatih Terim’le paylaşacaklarını söyledi. Başkan, “Yapacağımız toplantının ardından, arkadaşlarımız hocamızın istediği isimlere yoğunlaşacak. Kısa sürede transfer çalışmalarını sonlandırmak istiyoruz” diye konuştu.

Fanatik.com.tr

Cevap: Ü.Aysal: 2 değil 22 futbolcuyla görüşüyoruz

Artık yönetime, teknik heyete ve takıma güvenim sonsuz en iyi ve en yararlı olacak isimler alınacaktır..

Şu lig başlamadan takım bir otursun canavar gibi bir takımımız olsun başka bir şey istemiyorum :).

Abdullah Taşan + Fanatik + Haber Paylaşımı ????? Hayırdır bi sıkıntı mı var :lol:

Cevap: Ü.Aysal: "2 değil 22 futbolcuyla görüşüyoruz"

Bu gazetenin yazdıkları 10 da 9 u yalan 10 da 1 i de tesadüf..

Lass'la Eboue bana haydi haydi yeter aga:) Zaten 3. bir isim daha gelirse hepsi birden biraz zor oynar.Birilerini kulübeye çekmek zorunda kalırsın,o da yazık olur.

Başkan işini sağlama alıyor :) Yönetimimize çok güveniyorum. Fatih hoca gibi futbolu bilen profesyonel bir hoca olduktan sonra 22 kişinin içinden boş 1 adam bile çıkmaz. Ama önemli olan en çok istenilen oyuncuları almak. Bu gücüde yönetimimizde görüyorum. Geriye sadece beklemek kalıyor :) Sadece sol bek ve stoper konusunda ? işaretlerim var. Devre arasında oraya takviye yapılır diye düşünüyorum. Balta'yı görücek izleyecek, e bir Gökhan'ı da. Daha sonra takviye ihtiyacı doğacaktır. Ki umarım doğmaz bizi şaşırtırlar. Ama hiç sanmıyorum.

Alın Damiao'yu gelin işte.İddaa ediyorum 25 taneden az atmaz.

"Peşinde olduğumuz futbolcuların listesini Fatih Terim’e sunacağız."

Bu listenin Terim tarafından hazırlanmış olması gerekmiyor mu?

O is biraz karisik. Mesela istedigimiz forvetlere bakarsan hepsi degisik tarzda oyuncular. Terim mevkileri soyluyor, Aysal kalitesiz adamlara vakit harcamayin diyor, transfer komitesi de kaleci icin Buffon, forvet icin Drogba'dan basliyor ise.

Terim zaten cogu antrenor gibi istedigim su isim neden gelmedi diye problem cikarmaz.

O listede buyuk ihtimal Fatih Terim ile beraber hazirlanmistir.Gelme ihtimali olan transferlerin icerisinden secilecektir bence.Diger turlu olacagini sanmiyorum bende.

Üst Alt