Ü.Aysal: "F.Terim ile gönül imzası attık" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ü.Aysal: "F.Terim ile gönül imzası attık"

Başkan Ünal Aysal, Fatih Terim'in henüz imza atmamış olmasıyla ilgili spekülasyonlara FANATİK aracılığıyla yanıt verdi: Biz gönül imzası attık ama resmi imzayı da bu hafta içerisinde atmayı planlıyoruz

fft1mm1454078.jpg

Ünal Aysal, 14 Mayıs’taki kongrede başkan seçildikten sonra 20 Mayıs’ta Fatih Terim’le anlaşmıştı. Aradan 20 günden fazla zaman geçmesine rağmen, tecrübeli teknik adamla resmi sözleşme imzalanmaması nedeniyle basında çeşitli iddialar ortaya atıldı. Galatasaray.org’daki teknik kadro bölümünde sadece tercüman Mert Çetin ve analist Kadir Tolga Demirtaş’ın isimlerinin bulunduğu vurgulanarak, yönetimle Fatih Terim arasında sorunlar olduğu iddia edildi. Bu haberler nedeniyle hem taraftarın, hem de camianın kafası karıştı. Başkan Ünal Aysal, ortaya atılan bu spekülasyonlara FANATİK aracılığıyla cevap verdi. Aysal, Terim’le aralarında hiçbir sorun olmadığını dile getirerek, “Son derece uyumlu bir şekilde çalışıyoruz” ifadelerini kullandı. Başkan, konuyla ilgili olarak sözlerini şöyle sürdürdü: “Zaten isim Fatih Terim olunca, imzaya gerek bile yok. İlk etapta başta transfer olmak üzere öncelikli konularımızı hallettik. Ne bizden, ne de ondan ‘Bu işi bir an önce resmiyete dökelim’ gibi bir talep gelmedi. Biz gönül imzası attık, ama bu hafta içerisinde resmi imzayı da atmayı planlıyoruz.”

Fanatik

Cevap: Ü.Aysal: "F.Terim ile gönül imzası attık"

Bu kadar röpotaj vermesi hoş değil. Kendisi "beni fazla göremeyeceksiniz" demişti, umarım görevde yeni diye bu kadar sık konuşuyordur.

Açıklama geçekse; her şeyin profesyonel olacağını söylemişken, ''gönül imzası'' açıklaması yanlış olmuş. Övüyorsak, yeri gelince de eleştirmeyi bileceğiz.

Ntvspor a yaptığı açıklamaları süslemişler taze haber diye getirmişler.

“Zaten isim Fatih Terim olunca, imzaya gerek bile yok. İlk etapta başta transfer olmak üzere öncelikli konularımızı hallettik. Ne bizden, ne de ondan ‘Bu işi bir an önce resmiyete dökelim’ gibi bir talep gelmedi. Biz gönül imzası attık, ama bu hafta içerisinde resmi imzayı da atmayı planlıyoruz.”

.

saçma sapan işler böyle bişey ilk defa goruyorum

gönül imzası nedir yahu

Ünal reis cok konusmaya basladi bence..Icraatlara devam etsek hicte fena olmaz. 3 adamla yeni sezonami girecegiz ? son sampiyonlugumuzdan sonra bile tonla adam almistik.

Böyle giderse gönüllerin şampiyonu oluruz seneye.

Aman, dikkat et. Böyle söyleyince "Aysal düşmanı" oluyoruz.:sad007:

Ben Galatasaray taraftariyim. Zarar veren herkesi, elestiririm, düsmani da olurum.

Yönetim`in daha kredisi uzun elbette, simdiye kadar sadece ufak seylerin sözünü tutamadi sayin baskanimiz. Güvenim sonsuz.

Ama ne demisler, " Damlaya damlaya göl olur ".

Dikkat etmekte fayda var, bu tarz aciklamalardan artik yöneticilerin kacinmasi lazim.

Niye Fanatik aracılığıyla yanıt vermiş benim dikkatimi çekti.

Üst Alt