U17 Maçındaki Hakem Rezaleti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

U17 Maçındaki Hakem Rezaleti!

DN3BG6vWkAAK3xA.jpg

Takim arkadaslarin yerinde olsam o Fenerli 4 numaraya tekme tokat girerdim. topla alakasi yok resmen sakatlamak icin girmis. Acaba o sert harekti alan arkadasa ne oldu umarim sakatlanmamistir

Her yaş grubundaki hakemler rezillik. Nasıl iş bu ya. Memlekette hiçbir iş düzgün yapılamaz mı?
Fenerli olmak dürüstlüğün ve adaletin yanında olmaya engel mi?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Takim arkadaslarin yerinde olsam o Fenerli 4 numaraya tekme tokat girerdim. topla alakasi yok resmen sakatlamak icin girmis. Acaba o sert harekti alan arkadasa ne oldu umarim sakatlanmamistir
darbe üst adaleye gelmiş ve ayağı havadayken gelmiş. çok bir şey olduğunu zannetmiyorum ama ciddi canı yanmış ve üst adalesinde kramponun resmi çıkmıştır.

Karaktersizlikten başka birşey değil bu. Bu hakem bozuntusunun lisansı hemen iptal edilip kamuoyu ile paylaşılmalı. Sporun içinde birdaha bulunmamalı. Bunun gibi 5 adamı uzaklaştırsan bir daha kimse tuttuğu takımı kollamaz.
İnsan nasıl bu kadar karaktersiz olabiliyor?Nasıl hakemlik vasıfları fanatizminin altında kalıyor? Geleceğini düşünmüyor mu? Saygın bir hakem olma çabası yok mu?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eyyam eğitimini başarıyla tamamladığına göre yakında Süper Lig'de nur topu gibi yeni Cücülerimiz olacak.

Hakemlik meslegine ilk adim atanlarin o ana kadar hic bir ozellikle buyuk takimin taraftari olmadigina emin olunduktan sonra bu goreve getirilmeli

aksi takdirde ayak kirmaya kart cikarmayan meteler , gol atan oyuncuyla sut ceken ozgurler , veya yarim metre disari cikan topa devam diyen tariklar eksik olmaz

Üst Alt