U17 Oyuncumuz Ali Yavuz Kol'dan İngiltere'ye Muhteşem Gol! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

U17 Oyuncumuz Ali Yavuz Kol'dan İngiltere'ye Muhteşem Gol!

Genc Milli Takımlar sur Twitter : "U17 Milli Takımı oyuncumuz Ali Yavuz Kol'un (Galatasaray) St George's Park Turnuvasında İngiltere'ye karşı kaydettiği gol. https://t.co/gswlSueEU5"

@gokayakpinar

Aklını sadece sahaya verdiği anda hem fiziki hem teknik özellikleriyle durdurulması çok zor oyuncu.

@gokayakpinar

Geçtiğimiz sezon yaşanan saha içi ve dışı 1-2 olaydan ders aldığında önünde çok iyi bir kariyer olacak

2001 jenerasyonunun önemli oyuncularından olan ali hakkında gökay akpınar böyle bahsetti.

Son düzenleme:
Ben dün maçı izleyemedim bu arkadaşta oynamış heralde AYI gibi bu çocuk olur :cigara:
DjQ4QvYWsAAV-qn.jpg:large

Maaşallah, şimdiden fizik gelişimini tamamlamış gibi, daha 17 yaşında. Hızlı ve iyi şutör. Umarım kendisini futbola adar da yıllar sonra alt yapı menşeyli gerçek bir yıldızımız olur...Yunus ve Ali Yavuz' u herkes gibi ben de çok beğendim...

trübündeydi ama kadroya da alınabilirmiş.sahaya da cıkmış,yunus ve celille beraber.hocanın sürpriz dediklerinden biri ali yavuz

Üst Alt