U20 DK C Grubu 2.Maç | Türkiye 0-1 Kolombiya | Maç Sonucu | 25 Haziran - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

U20 DK C Grubu 2.Maç | Türkiye 0-1 Kolombiya | Maç Sonucu | 25 Haziran

Cevap: U20 DK C Grubu 2.Maç | Türkiye 0-1 Kolombiya | İkinci Yarı | 25 Haziran

Okan gerçekten çok yetenekli. 2-3 yıl önce U-17 Dünya Kupası'nda Emre Can ve Samed ile Almanya'da müthiş işler yapmışlardı. Yalnız o zamandan zaten futbolcularda çok önemli bir gelişme yaşanmadı. Yoksa Okan'ı kolay kolay bize bırakmazlardı diye düşünüyorum. :)

Haa tamam ben yanlis anlamisim, dün gece bayagi okudum cok gülmüstüm adam iyi dalga geciyor oradakilerle sürekli sinsice laflari sokuyor.:asd:

Ben o kisinin Fenerli oldugunu zannetmiyorum zaten, adamlar 3 yil men yedikten hemen sonra o basliga gidip.. TD Lowdu diyor :D

Cevap: U20 DK C Grubu 2.Maç | Türkiye 0-1 Kolombiya | Maç Sonucu | 25 Haziran

offf cenk diye bir oyuncu var übersüper bir adam kesin en aşagı porta sezon başlamadan kadrosuna katar. off tllm

cenk > arda turan

cenk bu maçta hiç ortada yoktu,nasıl oldu da 90 dk sahada kaldı anlamıyorum.bu arada salih forvet arkası oynayacak diye hakan çalhanoğlunu bi sola hapsedip,bi ortaya koyan feyyaz uçar da ağır mallık yapıyo.taşkın ve salih ortada oynamalı.okay ise sonradan oyuna girmeli maçlarda.hakanın yeri forvet arkası.

Kavga etmekten başka bi iş yaptığı yok bu milli takımın. Özellikle Cumali falan bi garip adam. Her pozisyon vukuat. Adamın kaşı açılmış neden oyunu durdurdun diye hakeme gidiyorlar.

Okan gerçekten çok yetenekli. 2-3 yıl önce U-17 Dünya Kupası'nda Emre Can ve Samed ile Almanya'da müthiş işler yapmışlardı. Yalnız o zamandan zaten futbolcularda çok önemli bir gelişme yaşanmadı. Yoksa Okan'ı kolay kolay bize bırakmazlardı diye düşünüyorum. :)

2 senedir denk geldikçe izliyorum o adamı. Canlı izlemek mümkün değil tabi de full maç bulursam falan. Hatta yazmıştım da buraya Sercan Sararer ve Okan Aydın diye. Daha Sercan milli takıma seçilmeden önce. Bence Sercan'ı da çok çabuk harcadık.

2 senedir denk geldikçe izliyorum o adamı. Canlı izlemek mümkün değil tabi de full maç bulursam falan. Hatta yazmıştım da buraya Sercan Sararer ve Okan Aydın diye. Daha Sercan milli takıma seçilmeden önce. Bence Sercan'ı da çok çabuk harcadık.

ilk önce kendi takımlarında adam gibi oynasınlar da hele

ilk önce kendi takımlarında adam gibi oynasınlar da hele

Yok zaten hemen A milli olsunlar ya da hemen transfer edip 11'e koyalım değil derdim. Ama en azından bi ilgimiz olsun, gelişimleri takip edilsin. Hatta şimdiden alınıp kiralansa biyerlere zarar etmezsin.

Bence Sercan'ın burnu çok havada. Yani izlediğim zaman aldığım izlenim o. Bakalım Stuttgart'da ne yapacak..

Bence Sercan'ın burnu çok havada. Yani izlediğim zaman aldığım izlenim o. Bakalım Stuttgart'da ne yapacak..

Kazım'a benzetiyorum ben Sercan'ı :D Ortaya çıkışları, tarzları ve kayboluşları falan hemen hemen aynı. İkisi de milli takımda oynayıp Türkçe konuşamayanlardan.

Quintero tüm takımı resmen ml etti.Mükemmel bir yetenek.

Jhon Córdoba'da M.Niang'ın kopyası.Cok güclü,yıpratıcı ve süratli bir santrafor.

Basıp parayı alacan böyle adamları,

14-15 senelik yatırım.

Bizim takimdan birsey olmaz, az biraz kuvvetli takimlar bizi yeniyor maalesef. Suradan alacagimiz oyuncularin hepsi en fazla yedek olur.

ya bişi demicektim aklıma geldi telaam feyyazı kim getirdi başa ya aykut v2 herif böyle şey olmaz. takım kanatlardan akmıyor 0 sın ama sistemde ısrar ediyorsun kaç maçtır ibrahim duruyor boş boş. şu kadrayo orta sahaya 1 tane bile adam yok mu defansif oynayacak .? 3 adam oynatıyorsun hepsi aynı tip. maçta kanatların işlemiyor yaratıcı ayaklara bakıyorsun gidip takımın en yeteneklisi hiç olmazsa frikikten gol atabilicek hakanı çıkarıyorsun. rezelat resmen. hakan çıktıktan 5 dakka sonra yayın oralarda frikik oldu zaten. tellam

Üst Alt