U20 DK C Grubu 3.Maç | Türkiye 2-1 Avustralya | M.S | 28 Haziran - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

U20 DK C Grubu 3.Maç | Türkiye 2-1 Avustralya | M.S | 28 Haziran

Cevap: U20 DK C Grubu 3.Maç | Türkiye 2-1 Avustralya | M.S | 28 Haziran

okay 5 tane salih ucan eder. muthis oyun görüsü var cocukda ya. ama baya baya kodisyon eksigide var yani. scot pirilik resmen :D

Fransa ile oynarken mutlaka ortasahayı kalabalık tutmalıyız. Okay o maç 11 başlayabilir şimdi.

okaydaki fiziği elde etmesi için salih 40 fırın ekmek yemeli.heleki metin oktayı örnek alan bi izmirli okay.

Şu turnuvadan önce Okay ve Kerim'i bitirmeliydik. Neden bu kadar ağır davranıyoruz bir türlü anlamıyorum. Okay süper gol attı. Onun haricinde tabii ki ilerletmesi gereken şeyler var. Topla birlikte çok daha tempolu olmalı. Fransa çok zor rakip ama, yenilmeyecek bir takım da değil. Hiç değilse İspanya'dan iyidir. Güzel eşleşme olacak.

Şu turnuvadan önce Okay ve Kerim'i bitirmeliydik. Neden bu kadar ağır davranıyoruz bir türlü anlamıyorum. Okay süper gol attı. Onun haricinde tabii ki ilerletmesi gereken şeyler var. Topla birlikte çok daha tempolu olmalı. Fransa çok zor rakip ama, yenilmeyecek bir takım da değil. Hiç değilse İspanya'dan iyidir. Güzel eşleşme olacak.

topla fazla hizli ola bilirmi acaba ?! kaka gibi diyorsun sen mesela. ben ama sanki daha cok selcuk gibi gördüm okay yi. hiz bekleyemesin fazla okay dan ama muthis maestro olur ilerki yilarda.

Okay harik gol atti dogru. Ama iyi oynadigini söyleyemem acikcasi.

Ama bu zaten milli takimin sorunu. Söyle gercekten fark yaratan 1 oyuncu yok.

Hakan'dan, Salih'ten, Kerim'den cok daha fazlasini beklerdim mesela. Cenk ilk maci iyi oynamasina ragmen yetersiz oldugunu diger 2 macta gösterdi. Hele orta acmasini kim ögretmis kendisine merak ettim gercekten. Sabri'den beter desem az olur belkide.

[video=youtube;U0Kd6JDujy4]https://www.youtube.com/watch?v=U0Kd6JDujy4[/video] burda da müthiş bi golü var okayın...

ya bu aykut kaleciyi nasil kacirmisiz biz yahu.:SS:

bu takimda bir okay , bir aykut var belki bide kerim. hakan icin fazla emin degilim vallahi. golü haric pek begenmedim onu.

ya bu aykut kaleciyi nasil kacirmisiz biz yahu.:SS:

bu takimda bir okay , bir aykut var belki bide kerim. hakan icin fazla emin degilim vallahi. golü haric pek begenmedim onu.

Bana Hakan sanki takimi pek takmiyor gibi geliyor. Adamin kafasi sanki baska yerlerde.

Üst Alt