U20 DK C Grubu 3.Maç | Türkiye 2-1 Avustralya | M.S | 28 Haziran - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

U20 DK C Grubu 3.Maç | Türkiye 2-1 Avustralya | M.S | 28 Haziran

Cevap: U20 DK C Grubu 3.Maç | Türkiye 2-1 Avustralya | M.S | 28 Haziran

Bana Hakan sanki takimi pek takmiyor gibi geliyor. Adamin kafasi sanki baska yerlerde.

bilmiyorum. almanyada da pek izlemedim. bu turnufada 3 macda izledim. ilk maci ama hic bir cekilde degerlendirmiyorum. köy takimina karsi oynadilar. columbia macinda bütün takim kötüydü. bu macda da golden haric pek bir sey göremedim kendisinden. ama takmiyor diyemedim acikcasi. ugrasdi cabaladi ama yeteneklerini pek gösteremedi. sut teknigi ve orta yapma seviyesi üst düzeyde ama.

Ilk mac yazacaktim ama denk gelmedi.

Iki forvet var, ikiside cöp.

[video=youtube;bQTlFouFElA]https://www.youtube.com/watch?v=bQTlFouFElA[/video] okayın golü

bilmiyorum. almanyada da pek izlemedim. bu turnufada 3 macda izledim. ilk maci ama hic bir cekilde degerlendirmiyorum. köy takimina karsi oynadilar. columbia macinda bütün takim kötüydü. bu macda da golden haric pek bir sey göremedim kendisinden. ama takmiyor diyemedim acikcasi. ugrasdi cabaladi ama yeteneklerini pek gösteremedi. sut teknigi ve orta yapma seviyesi üst düzeyde ama.

Ben izledim Almanyadaki maclarindan bir kac tanesini. Böyle degil aslinda bu cocuk. Evet sut teknigi üst düzey. En iyi frikik kullanan Türk oolarak ikinci sirada benim icin. 1. Selcuk 2. Hakan benim tanidigim.

Bu arada Almanya'da oynayan kalecimiz Aykut'u çok beğendim.. :yenieek:

aykut GSlı.bundan bikaç sene önce ailesini bırakıp bize gelmiş,sırf bizde oynamak için ..ama adnan sezgin beyfendi yetiştirme parasını vermeyince,çocuk geri dönmüş..

Onun adına iyi olmuş. Almanya şu an bir kalecinin yetişebileceği en iyi ülke.. :)

Kerim Frei Türkçe bilmiyormuş..TRT röportajı tercümanla yaptı..Bize geldikten sonra yapacağı ilk şey belli oldu

Okay'ın golünden 2 dakika önce Kayseri'yle pazarlık masasına otursak Ceyhun + 1 milyona teklifini falan kabul ederdi Kayseri ama o golden sonra Ceyhun + 5 milyonu bile zor kabul ederler :) Çok ilginç bir ülkeyiz :)

kerim bence u 20 yi yadırgadı.çünkü chelsea önünde döktüren ,milli takımda bi maçta oyuna girip güzel işler yapan kendisi.takımdaki diğerleri değil.

Üst Alt