U20 DK C Grubu 3.Maç | Türkiye 2-1 Avustralya | M.S | 28 Haziran - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

U20 DK C Grubu 3.Maç | Türkiye 2-1 Avustralya | M.S | 28 Haziran

Cevap: Re: U20 DK C Grubu 3.Maç | Türkiye 2-1 Avustralya | M.S | 28 Haziran

Bu işlerin aşmak lazım. Guardiola Bayern'i çalıştırmak için Almanca öğreniyor. Angelotti PSG'yi çalıştırmak.için Fransızca ama Türkiye milli takımında oynayan Kerim Türkçe bilmeyecek, çok saçma.

Ögrenirse lafimi geri alip özür dilerim kendisinden ama hic sanmiyorum acikcasi. Gecenlerde Kazim'in eski bir videosunu gördüm. Albayrak birsey diyor, Kazim ingilizce cevap veriyo. Guardiola'ya gelince adam en azindan basin toplatisinda bir ispanyol icin 10 numara almanca konustu bu kisa süre icin bence. Ve eminim ki daha ötesini de ögrenecektir.

Bak aklima simdi bizim Nuri geldi. Real'e gitmeden önce karisiyla beraber Ispanyolca kurslarina gitmisler evde beraber calisiyorlarmis falan filan. BU bence avrupa kafasina da bagli biraz ne yazik ki. Nuri Liverpool'a giderken, ingilizce röpörtaj vermisti bi televizyon kanalina söyle 25-30 dakikasiz. Neredeyse hatasiz konustu. Tabi Inglizceyi bence okulda ögrenmistir. Bizim Arda da ücüncü senesinde Ispanyada. Belki tas catlasa 20 ayri cümle kurabilir. Bunu röpoörtajlarinda görüyorum.

Üst Alt