U20 DK Son 16 | Türkiye 1-4 Fransa | Maç Sonucu | 2 Temmuz - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

U20 DK Son 16 | Türkiye 1-4 Fransa | Maç Sonucu | 2 Temmuz

Cevap: U20 DK Son 16 | Türkiye 0-2 Fransa | D.A | TRT Haber | 2 Temmuz

Feyyaz ucar'dan yol olmaz

mal mal konusuyor roportajda

frqnsaya karsi oynuyorsan en iyi oyuncularini sahaya sureceksin

salak cikmis rotasyon yapiyor

Mantığa gel Ethem'i oynatmama nedeni 3 maç oynayıp diri olmayışıymış. Tempo olarak düşüşteymiş. Rotasyon yapmış. Bu nasıl bir kafa ? Son 16 takım arasına kalmışız oyuncu kalitesi yerlerde dar kadro içinde rotasyon yapıyorsun. Ispanya U20 stoperi bile 4 maçın tamamını oynuyor yedeği olmasına rağmen.

Cevap: U20 DK Son 16 | Türkiye 1-4 Fransa | Maç Sonucu | 2 Temmuz

zaten bir turnuvada yukarı çıkarsak şaşardım :) bizim milli takımımızda GALATASRAY :)

Cevap: Re: U20 DK Son 16 | Türkiye 1-4 Fransa | Maç Sonucu | 2 Temmuz

Mantığa gel Ethem'i oynatmama nedeni 3 maç oynayıp diri olmayışıymış. Tempo olarak düşüşteymiş. Rotasyon yapmış. Bu nasıl bir kafa ? Son 16 takım arasına kalmışız oyuncu kalitesi yerlerde dar kadro içinde rotasyon yapıyorsun. Ispanya U20 stoperi bile 4 maçın tamamını oynuyor yedeği olmasına rağmen.

Bizim takımın tamamının İspanya stoperinden daha fazla dirilik sorunu olduğuna eminim. :b5:

Tabi rotasyon yerine adam koyabileceksen mantıklıdır Feyyaz böyle birinin olmadığını bile bile yaptı bunu.

Ülke futbolunun geleceği net bir şekilde Selçuk ve Burak gibi orta yaşlarda sınıf atlayan yerli futbolculara veya kaliteli gurbetçilere bağlı. Bu saatten sonra yabancı sınırlamasını kaldırsakta ben şimdiki jenerasyondan bir yol olacağını sanmıyorum. Salih, Okay ve belkide Hakan haricinde bu jenerasyondan üst düzey bir futbolcu cıkacağına inanmıyorum. Tabi teknik kadrolarada Abdullah Avcı türevlerini getirdiğimiz sürece hücum anlayışı olmayan takımlar izlemeye devam edecez.

Ülke futbolunun geleceği net bir şekilde Selçuk ve Burak gibi orta yaşlarda sınıf atlayan yerli futbolculara veya kaliteli gurbetçilere bağlı. Bu saatten sonra yabancı sınırlamasını kaldırsakta ben şimdiki jenerasyondan bir yol olacağını sanmıyorum. Salih, Okay ve belkide Hakan haricinde bu jenerasyondan üst düzey bir futbolcu cıkacağına inanmıyorum. Tabi teknik kadrolarada Abdullah Avcı türevlerini getirdiğimiz sürece hücum anlayışı olmayan takımlar izlemeye devam edecez.

abdullah avcı selçuku oynatmıyor mehmet topal varken

Cevap: Re: U20 DK Son 16 | Türkiye 0-3 Fransa | 2. Yarı | TRT Haber | 2 Temmuz

-------

TFF veya kulüp başkanları hocalarını seçerken, olması gereken kıstaslar yerine;

" Bizim sözümüzden çıkmasın , bizden uçuk kaçık transferler istemesin, kovduğumuzda tazminat istemesin, ha birde öyle büyük hedefler peşinde falan koşmasın "

mantığından vazgeçmediği sürece Türk Futbolu işte bundan öte gidemez... Nokta. Hayırlı geceler... :tiphat:

el-turkische adolescent'ten fazlasi beklenmezdi f'shakird :ka19:

Yabancı kontejanı Türk futboluna zarar.Bunu hala daha göremiyorlar.

Alt yapıda oynayan cocukların bile mantalitesi belli;Türkiyede yabancı sınırlaması oldugu icin,Türk takımları bize muhtac diye düsünüp,işi ağırdan alıyorlar.

Kontejan kalksın,bakın nasıl g..leri tutusuyor.Türk takımlarında kadroya girebilmek icin 2 kat daha fazla antreman yapıp,antremandan sonra boş oturmayalım deyip şınav-mekik çekerler :yenieek:

su kadroda kendi takiminda oynayan oyuncu sayisi bile cok az. Hakan ve Alpaslan disinda hicbiri 5 para etmez. Kusura bakmasinlar.

Ynt: U20 DK Son 16 | Türkiye 1-4 Fransa | Maç Sonucu | 2 Temmuz

Ozetini izledim simdi. O kaleci ne oyle :eek: Hali sahadan getirmisler galiba.

feyyazdan ne bekliyorsunuz ki vasattanda vasat bir adam turnuva başlamadan en kötü yarı final yaparız demişti

sanki barçayla la liganın orta sıra takımlarından biri oynuyormuş gibiydi resmen ezdiler bizi eğer gelecek jenarasyon buysa milli takımı bir 5-6 yıl daha unutabiliriz..:eek:

hakan çalhanoğlu'na yazık olucak gerçekten tam alman milli takımının oyuncusuymuş tam bir 10 numara.

sanki barçayla la liganın orta sıra takımlarından biri oynuyormuş gibiydi resmen ezdiler bizi eğer gelecek jenarasyon buysa milli takımı bir 5-6 yıl daha unutabiliriz..:eek:

hakan çalhanoğlu'na yazık olucak gerçekten tam alman milli takımının oyuncusuymuş tam bir 10 numara.

Hala Almanyayi seçebilir..

A milli olmadi henüz..

Hakanin akli varsa Almanyayi secer, bizden bi cacik olmaz..

Nuri yi de zamaninda milli yaptikta ne oldu..adam simdi almanyada oynasaydi nerelere gelirdi..

işte türk futbolunun geleceği.o kel kaleciye ne demeli.bıraksın futbolu yol yakınken.hele o sağ bek alpaslan.burdada almadık diye yönetime sallıyorlardı.çok kötü.forvetin isminide unuttum.tam bir öküz.4 saat uykuyla gelmiş aynı gün inşaatta kum çekmiş gibiydi.nasıl futbolcu oluyor bunlar yahu.yeniliriz eyvallah ama bu kadar açıkmıydı fark.bi ümitle oturdum izledim izlemez olaydım.neyime yazlıkta milli maç izlemek.çık dışarı eğlen.verdiğim 2 bira 200 gram fıstık parasına yazık.

Üst Alt