U21 Eleme Turu | Türkiye 6-1 Liechtenstein | 25 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

U21 Eleme Turu | Türkiye 6-1 Liechtenstein | 25 Mart | Maç Sonucu

Cevap: U21 Eleme Turu | Türkiye 6-1 Liechtenstein | 25 Mart | Maç Sonucu

Burak Kaplan - Şahin - Serdar Aziz - Özgür Çek maçta en çok göze batan futbolcular bunlardı. Şu dördünü bi alsak offf süper olur. Özellikle Burak Kaplan ı çok beğendim. Anadolu Kulüpleri akıllanmış baya gerçekten çok iyi yatırımlar yapıyor, çok güzel yetenekler keşfediyorlar artık eskisi gibi büyüklerin kovduğu dandik adamları toplamıyorlar. Burak Kaplanı Almanya Liginde oynuyordu galiba başkaları almadan bari onu biz alalım. Aslında çok iyi bi jenerasyon geliyo milli takımımız ve türk futbolu için ama A takıma çıktıktan sonra gelişimlerini devam ettirmeleri gerekiyor malesef Türk futbolundaki en büyük sorun bu a takıma çıkanlar artık mesafe katetedemiyor fizik ve kondisyon bakımından geliştirmiyorlar kendilerini.

Burak Kaplan Bayer Leverkusen oyuncusu. Kiralik 2. ligde Greuter Fürht formasi giyiyor. tek sorunu sol kanatta etkili olamiyor. solak ama sag kanatta daha etkili. David Silva stilinde.

Cem Sultan kaçıncı dakkada girdi ? İzlemek nasip olmadı şu çocuğu ya. Nasıl oynadı görenler anlatabilirmi :)

Necip den olsa olsa M.Sarp volume 2 olur. aha buraya yazdim. 2 yil sonra görüsürüz tekrar.

necip le alip veredigin ne var anlamiyorum yada cem sultanla.necip bizim orta sahada olsa rakip takim orta sahayi gecemez be adamin yaptigi pres baksana sen daha 19 yasinda cocuk elbet gelistiricek kendini.sarp mis sarp necipin tirnagi olamaz be sarp

Türkiye de it gibi kos, pres yap, kralsin abi. Kardesim bunlari futbolcu mu yoksa atletizm mi yapiyorlar?? Anadolu bu topcularla dolu zaten. 90 dakka it gibi kos, rakibe cift dal, cirkeflik yap. biraz da futbol oynayalim yahu. Türkiye de ispanya'ya yakin futbol oynayacak potansiyel var. birakin Necip gibi kazmlari. pas yapan, top tutabilen, oyun zekasi yüksek oyunculara deger verin.

Türkiye de it gibi kos, pres yap, kralsin abi. Kardesim bunlari futbolcu mu yoksa atletizm mi yapiyorlar?? Anadolu bu topcularla dolu zaten. 90 dakka it gibi kos, rakibe cift dal, cirkeflik yap. biraz da futbol oynayalim yahu. Türkiye de ispanya'ya yakin futbol oynayacak potansiyel var. birakin Necip gibi kazmlari. pas yapan, top tutabilen, oyun zekasi yüksek oyunculara deger verin.

dün defansın arkasına güzel toplar bıraktı en son kayseri maçında necip olmasa yenemezdik

valla dün yaptigi pas hatalarini top kayiplarini ben sayamadim. ayrica cok yavas ve kopuk bir futbol sergiliyor. istedigin kadar cirpin, Necip en üst düzeyde takim sirtlayabilecek bir yetenek degil. 2-3 yil sonra görürürz bunu zaten. Emre Colak icin de süper müper diyenler vardi simdi herkez salliyor. ben 3-4 yildir söylüyorum Emre Colak'tan cacik olmayacagini. futbol zekasi cok farkli bir sey.

Necip siyahi oyunculara benziyor hani Fransada cogu 6 numaralar...top gecer adam gecmez :D

Üst Alt