U21 ve Genç Takımlar Oyuncuları - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Neden alt yapidan yilllarca dogru düzgün oyuncu cikmiyorun gercegi, bu resim herseyin özeti, evet Cekdar icin yetenekli diyorlar ona lafim yok ama bakiniz kimin yegenimis Yilmaz Erdogan ve Resimdeki Ersin Korkut. Simdi diyeceksiniz ne alaka. Bu Cekdar capsizin teki olsa U21e kadar Galatasaray da kalirdi neden? Cünkü devreye Akrabalari girerdi ve söz sahibi kisileri ricada bulunur yegeni yeteneksiz de olsa ilaki maclara ciksin takimda kalsin diye.

Belirli yas dan sonra mecbur takimdan ayrilacak ve kendini bir Süperlig Takimin da bulacak neden? Cünkü Galatasaray altyapisindan geliyor bos biri degildir diye. Simdi alt yapida allah bilir kac tane torpili kazma oynuyordur Futbolun f sinden almayan ama gönül hatir isleri ile takimda kalan. sonra neden alt yapidan oyuncu cikmiyor diye kafamizi vurup duruyoruz

Ekli dosyalar

• 5c2f425061361f0cc82353ba.jpg
    5c2f425061361f0cc82353ba.jpg
    30.6 KB · Görüntüleme: 133
Kale:
Batuhan Ahmet Şen
Boran Güngör
Ahmet Gül

Savunma:
Batuhan Tekin
Bekir Melih Gökçimen
Ozan Muhammed Kabak
Ramazan Emirhan Civelek
Sefa Özdemir

Orta Saha:
Abdussamed Karnuçu
Mustafa Kapı
Atalay Babacan
Celil Yüksel
Doğan Can Davas
Gökay Güney
Recep Gül
Soner Gönül
Yunus Akgün

Forvet:
Ahmet Sivri
Bak 12 tanesi Ali Yavaş Hoca ve Fatih Terim Hoca sayesinde kadroya geldi...

Neden alt yapidan yilllarca dogru düzgün oyuncu cikmiyorun gercegi, bu resim herseyin özeti, evet Cekdar icin yetenekli diyorlar ona lafim yok ama bakiniz kimin yegenimis Yilmaz Erdogan ve Resimdeki Ersin Korkut. Simdi diyeceksiniz ne alaka. Bu Cekdar capsizin teki olsa U21e kadar Galatasaray da kalirdi neden? Cünkü devreye Akrabalari girerdi ve söz sahibi kisileri ricada bulunur yegeni yeteneksiz de olsa ilaki maclara ciksin takimda kalsin diye.

Belirli yas dan sonra mecbur takimdan ayrilacak ve kendini bir Süperlig Takimin da bulacak neden? Cünkü Galatasaray altyapisindan geliyor bos biri degildir diye. Simdi alt yapida allah bilir kac tane torpili kazma oynuyordur Futbolun f sinden almayan ama gönül hatir isleri ile takimda kalan. sonra neden alt yapidan oyuncu cikmiyor diye kafamizi vurup duruyoruz

Yalniz altyapi maclarini ac bir izle bayagi iyi oynuyor Cekdar

Ayrica "altyapidan topcu cikmasi" demek oyle her sene ikiser ucer adamla olmaz FM oynamiyoruz, 3 sezonda bir adam kazansak iyidir

Yalniz altyapi maclarini ac bir izle bayagi iyi oynuyor Cekdar

Ayrica "altyapidan topcu cikmasi" demek oyle her sene ikiser ucer adamla olmaz FM oynamiyoruz, 3 sezonda bir adam kazansak iyidir
Ben cekdar icin zaten birsey demedim yetenekli diyorlar dedim, ona lafim yok dedim ama Torpili oyuncu cok vardir alt yapida, belki gercek yeteneklerin önünü kesiyorlar, onlarda dogal olarak baska takimin alt yapisina gidiyorlardir

Ben cekdar icin zaten birsey demedim yetenekli diyorlar dedim, ona lafim yok dedim ama Torpili oyuncu cok vardir alt yapida, belki gercek yeteneklerin önünü kesiyorlar, onlarda dogal olarak baska takimin alt yapisina gidiyorlardir

Bizim altyapida torpil yok. Besiktas & Fenerbahce'de cok yaygin torpil.

Galatasaray altyapisi Trabzonspor altyapisindan sonra en iyisi ulkenin, onlar da 1461 Trabzon'dan kazaniyorlar.

Dxg7reuWkAAKD69.jpg

Abdulsamed ogun ve suleymani hazirlamak lazim. Gokayda iyi ama maalesef boyu ve fizigi kotu. Atalay ve yunus icin ilk 11 topcusu olacagini sanmiyorum maksimum emre colak olurlar.

Abdulsamed ogun ve suleymani hazirlamak lazim. Gokayda iyi ama maalesef boyu ve fizigi kotu. Atalay ve yunus icin ilk 11 topcusu olacagini sanmiyorum maksimum emre colak olurlar.

Benim gözlemlediğim en sağlam adam Süleyman olacak gibi.. Hem çok yetenekli hem de oyun karakteri gelişmiş..
Yunusa hiç belli olmaz ilginç bir çocuk max emre çolak olur demek için erken oyun karakteri gelişirse 10+ gidebilir ozan gibi.. Biraz özgüven kazanması şart..

sizce gökay , abdussamed , süleyman ve nicelerinin patlaması yükselmesi için ne kadar beklemeliyiz.
2-3 teknik direktör başkan değişiminden sonra bile hala şans bulamıyorsa ne yapılmalı bu şekilde kiralamaya devam mı edilmeli?

Fb'nin kalecisi üst üstte 2 defa Penaltı kurtardı ama 2. kullandıklarında dönen topu başkası tamamladı ve Gol oldu.Maç'ta da nerede duracağını falan da iyi biliyo.Kaleci yönünden şanslılar.Şu kaleciyi yedek kaleci bile apabilirlerdi veya başka 1 takıma da kiralayabilirlerdi..

Üst Alt