U21 ve Genç Takımlar Oyuncuları - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beslenme programı çok genç yaş itibariyle uygulanmadığı vakit öyle 17-18 yaşında oyuncu a takıma ancak şans eseri ile çıkartarız. Yetenek ve kalite bir çok oyuncumuzda mevcut ama fiziki gelişimin kırılgan olursa A takımda işin çok zor genç oyuncu için. Ezilirsin maf olursun kaybolursun

DOĞAN DAVAS

Ofansif orta saha

Doğum Tarihi:
22 Ağustos 1997
Doğum Yeri: Edirne
Oynadığı Takımlar:
2017- Galatasaray
2017 Erbaaspor (Kiralık)
2017-2018 Çorum Belediyespor (Kiralık)
Geldiği Takım: Alt Yapı
Giriş Yılı: 2009
Sözleşme Bitiş Tarihi: 31.05.2019
Boyu: 1.70 m​

Iyi günler arkadaslar,

Öncelikle kendim izlemedigimi belirteyim twitter'de gördüm ve paylasmak istedim.

Ali Yavuz Kol onun ismi, ve henüz 17 yasinda.

U21 takimimizda forvet ve 3 maçta 6 gol atmis, elbette u21 de atilan gol ile as takim bir olmaz ama ben bu cocugu Erenin yerine, Mugdatin yerine forvette görmek istiyorum. Verilsin bi sans, izleyelim görelim, elestirirsem namerdim. Arena'da sürsün saha'ya hoca, hem digerlerine bi sinyal olur, aklinizi alin istedigim futbolcu ile oynar macida kazanirim gibisinden.

Biz mecbur degiliz 1,91 boyunda bi adamin nasil top tutamayisini izlemeye, yada kafa topunu nasil alamayisini görmeye.

Koy hoca forvete, yenilirsekte alt yapidan sans verdigimiz bu cocukla yenilelim.

Not: U19 milli takimininda kaptaniymis kendisi. Bu arada daha fazla bilgi sahibi olan varsa paylassin taniyalim Ali'yi.

fcb41bb7ef324dc1bd6db2863f296de0.jpeg
turkiye-u16-slovakya-3-0-ege-kupasi-9171629_300.jpg

1535971528923.jpeg

Bu yoklukta bir efsane doğabilir, haydi Fatih hocam sana ver su çocuğa hep bir ağızdan "ALI YAVUZ GOOOOOOOL" diye inlesin Arena.

A takımdakiler doğrudan altyapıya yollanmalı hiç yoktan maç yapmış olurlar.Zaten cezalarda bitti o kadar eksik varken oynayamadılar artık şansları kalmadı diyebiliriz.

Bizimkisi güzel 1 hayaldi ama olmadı maalesef.

A takımdakiler doğrudan altyapıya yollanmalı hiç yoktan maç yapmış olurlar.Zaten cezalarda bitti o kadar eksik varken oynayamadılar artık şansları kalmadı diyebiliriz.

Bizimkisi güzel 1 hayaldi ama olmadı maalesef.

Rezil durumda ki Eren, Selçuk,Garry'nin yerine oynatmadı artık oynatmaz, en azından futbolu unutmasınlar.

Üst Alt