uA'dan Adnan Öztürk'e Tehdit! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

uA'dan Adnan Öztürk'e Tehdit!

Cevap: uA'dan Adnan Öztürk'e Tehdit!

Bıktım bu liseli muhabbetinden,Galatasaray'ın başına ne geldiyse bu liseliler yüzünden geldi,2000 yılında prof. bir ekip tarafından yönetilseydik şu an avrupanın en büyük kulüplerinden biriydik..Şu takımı artık prof. insanların eline bırakın yahu..Ünal Aysal,Başkan seçilirsem prof. bir ekip getirecem demişti ve getirdide ama ertesi gün bu liseli tayfasının adamları çekemeyişinden sebep geldikleri gibi gittiler..Ne imiş,her şeyi bu Liseliler bilirmiş..Finans'ı gene bu liseliler yönetsin ama artık futbolu,futboldan anlayan insanlar yönetsin..

Ben de bıktım bu liselilere laf atıp durup da aslında kendileri bir şeyleri bölmeye çalışan insanlardan. Galatasaray'da kim istenirse o seçilir dön bir bak bakalım eski başkanların hepsi liseli mi değil mi? Sanki hep liseli oluyormuş gibi bir muhabbet,içi boş,kof cümleler. Cevap verdiğim kabahat zaten bu düşüncedekilere ama neyse.

Önce Ua kendi içinde temizliğe gidip aklansın sonra yöneticilere dil uzatsın,herkes haddini bilmeli.

Aynen öyle ortada tehdit yok.. Adamlar kendilerine göre birşeyler sezmiş ve demokratik bir ortamda açık yüreklilikle dillendirmişler.. Başbakana ana avrat düz gidildiği bir ortamda Adnan Öztürk kim oluyor da laf söylenmeyecek? Herkes tutturmuş mükemmel bir yönetici diye.. Sana göre öyle bana göre değil.. İyi yönetici olduğunu söyleyenler bir icraatini, Galatasarayı ileriye taşıyan bir adımını söylesinler de biz uyuyorsak uykudan uyanalım.. Efendim?

Şike döneminde Fenerbahce'ye en sert tepkiyi kendisi vermiştir.

Takımın başkanı, teknik direktörü stad konusunda olumlu konuşurken Adnan Öztürk kesinlikle Beşiktaş stadımızda oynayamaz demiştir.

Stadın devralıbması için elinden geleni yapıyor.

Galatasaray'ın kurumsallaşması için çalışıyor.

Hepimizin desteklediği Adnan Polat yönetimine en sert eleştirileri kendisi yapmıştır. Bu işin böyle olmayacağını söylemiştir. Gelinen süreçte ne oldu? Adam haklı mıymış haksız mıymış?

Sen neden sevmiyorsun peki? Senin sevmen için 2 oyuncunun transfer görüşmelerini yapıp bitirmesi mi lazım?

Üst Alt