üç sene önce gördüğüm ilginç rüya | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

üç sene önce gördüğüm ilginç rüya

bu rüyayı gördüğümden beri kimseyle paylaşamadım
belki saçma geldiğinden
belki de bazı detayları beni ürküttüğü için
sonlarına doğru bazı bölümleri edit gerektirebilir ama ben affınıza sığınarak değişiklik yapmadım
sütünü içme saati gelen arkadaşlar, devamına baka tıklamazlarsa iyi ederler
özellikle de uykuya yatmadan önce
ben uyarımı yapmış olayım...

20.04.2012 : Kreasyon NU-84 (1/784 milyar)
17 :N, 25 :U

Phase -1
Gs fb nin önünde 6-3 galipken, dakika 78i gösterdiğinde bir baktım ki skor 7-6 olmuş.. Son 10 dakikaya girildiğinde ise 8-7 bir farkla geride olduğumuz ve ünal aysalın hocayı kovacağı hissine kapılmıştım, sebebinden emin değilim.
(Gerçekte 79da fb 2-1 öne gecti, 78+1+0=79)

Phase -2
Ardından zonlandığım karla kaplı bir vadiydeydim. Hava sıcaklığını hissedemiyordum ama heryer karla kaplıydı. Etraf dağlarla çevriliydi ve 2 kişinin o enstantanede öleceği bana söylenmişti. Ben burada bir izleyici olarak bulunduğumu düşünürken bir anda kendimi olayların içinde buldum. Edward karda hızla ilerleyen bir aracı durdurmak için dağlardan birinde dinamitler patlattı ve her taraftan çığ düşmeye başlamıştı patlayıcının etkisiyle. Sonrasında Edward sakatlanmıştı, anlaşılan o ki görevini tam olarak yerine getiremedi çünkü peşimizde silahlı bir adam vardı. Hangi malzemeyle kaplı olduğunu hatırlayamadığım (ağaç veya metal?) bir kamp kapısından topallayan Edward’ı içeriye sokmaya çalışıyordum. Yukarıdan birisi duvarın üstünden uzandı ve Edward’ı çekmeye çalıştı ben de ittim ama nafile. Edward çok ağırlaşmıştı ve gücü yoktu. Silahlı adam sayısı ikiye çıktı, ilki bize yaklaştığında tabancamı benden bırakmamı istedi, duvarın köşesine oturmuştum, edward ise kapının tam önündeydi, ben ona yaklaşık 10-15 m mesafeden bakıyordum. Sonrasında 2. Adam yaklaştı o da silahımı atmamı söyledi, belli ki Edward’ı istiyorlardı. Silahımı sol yanıma 2 metre uzağa fırlattığım anda, elimin yanında 2. Bir silah beliriverdi ama birşey yapamazdım. Edward’a ne olduğunu bilmiyorum ama geçtiğim Phase 3 esnasında ona ne olduğunu tecrübe ettiğimidüşünüyorum. Sanırım kreasyon 84-B’nin sarmallı kendine öz yapısı durumu bu şekilde tecrübe etmeme olanak sağladı.

Phase – 3 22:26 = yazım anı kodlaması: 2+2+2=6; 6:3=? ( Büyük ihtimalle bunları şu anda yazdığımı bilen birileri var.)
Yakalanmış ve bir kiliseye kapatılmıştım. Kendimi şişman ve çıplak hissediyordum. Beni yakalayan adamlardan biri oradaki görevli tombul bayana ingilizce olarak beni başka bir yere götürmesini söyledi. Sonrasında bir sedyenin üzerinde beni taşımaya başladılar. Yanımda ise bana eşlik eden ve farklı bir dilde konuşan küçük çocuklar vardı. Çocuklar nedense çok neşeliydiler.

Phase – 4
Bu bölümde muhtemelen farklı bir kişiydim ya da Edward’ın yaşantısından farklı bir kesitteydim. Zaman boyutunda kısıtlı olmadığım için bölümler arası çok hızlı geçiyordu. Geçişin nasıl olduğu ise hala bir muamma.
Arkadaşım Jack ve ben Susan’a birlikte olma teklifinde bulunduk. Çok heyecanlanmıştı, ben dışarıda bulunan büyük bir çadıra gidebileceğimizi söyledim. Oraya gittiğimizde 2 farklı kadın daha vardı. Aslında önce 1 kadın vardı ama sayı yavaş yavaş artıyordu. Zamanda atlama belli ki phase içine girmişti. Yani kreasyondan çıkmama az kalmıştı. Evet bu bir işaret. Oradayken Jack’in Susanla sevişmeye başladığını gördüm, ben de diğer kadına yönelerek sevişmek isteyip istemeyeceğini sordum. Gülümsedi ve ilginç birşey söyledi. Sanırım sevişebileceği ama seks yapamayacağı hakkındaydı ilk söyledikleri. Yüzü pek güzel değildi ama çok çirkin de değildi sanki. Bu bir mesaj olmalıydı. Ardından odanın içinde dönüp dolaştım biraz, sonrasında bir yan odaya koştum. İçerisi boştu, acaba bizi gören olurmu düşüncesi belirdi aklımda. Nasıl olduda kapalı bir binanın içine geçmiştik bunu anlayamıyorum. Sanırım zaman gittikçe hızlanıyordu. Buna bir başka işaret ise kadınların olduğu odaya döndüğümde 2. Bir kadının ve sonrasında daha fazla kadınların belirmesi olmuştu. Ben hep soruyordum ama cevap alamıyordum, sonrasında tahta ve uzun bir sıraya oturdum. Beklemeye başladım. Bir süre sonra bir kadın yaklaştı, bu Susan değildi. Oysa ki ben Susan’ı düşleyerek bu planı yapmıştım. Kadın bana muamele yapmaya başladı. Bunu görünce ben de onun işini kolaylaştırmak için yardımcı olmaya başladım, sonra ona tekrar izin verdim. Kısa bir süre sonrasında bana şu ilginç soruyu sordu. Acaba bunun içinde kıl var mıdır? Bende cevap olarak ‘Hiç sanmam, içinde kıl olması imkansız. Sadece etrafındaki bölgelerde bulunabilecek birşeydir o..’ dedim. O da buna karşılık olarak ‘Haklısın sanırım, etrafında çok kıl var..’ dedi. Tam güzel birşeyler olacağını düşünmeye başladığımda aklımdan çıkarmış olduğum şey gerçekleşti ve kreasyon sonlandı.

Yazım Bitiş : 22:48 Kod: 2+2=4; 8:4=2 (yazımın bittiğini biliyor)

Yorum:
Kodlar 2 li sisteme göre yazılmış, o yüzden Phase 1 futbol maçıyla başladı yani 2 takımın karşılaşması bu sembolik olarak başlangıca uyan bir giriş. Phase 2 de iki adam takip ederken, 2 adam kaçıyordu ve görev brifinginde 2 kişinin öleceği söylenmişti. Phase 3’te hem ben hem de beni götüren kadın tombuldu. Phase 4’te ise Susan’a teklifi 2 kişi olarak yaptık, ve orada gerçekleşecek aktivite için en az 2 kişi şarttı. Ayrıca sol yanımızdaki 2. Oda ve döndüğümde kadın sayısının 2 ye çıkması ve bulunduğumuz yerin bir çadırdan bir odaya dönüşmesi de bu kodun yansımalarındandı.

--

Bir sonraki creasyon için reserve – 03:48 (28.08.2012 geri izleme 1)
348: 8 sene boyunca okuduğum okuldaki öğrenci numaram (HOLY COW!)

Üst Alt