Üç senelik sevgili ile bir anda biten bir ilişki. (Yardım Lütfen)


Renktaşlar merhabalar..Uzun zamandır yoktum..Denizli'de okuyorum ve eve taşındım toparlama işleri falan anca sürdü..Sevgilimle 6 senelik bir geçmişimiz vardı.Üç senesi arkadaş üç seneside sevgili olarak..O hep İstanbulda'ydı orada yaşıyordu bense Ankara'da yaşıyordum taa ki geçen seneye kadar..Arada sorunlarımız oldu ayrıldıkta bazen.O benden üç yaş küçüktü ve bir nevi onu ben büyüttüm diyebilirim..Bazı problemlerimizi aşmış olarak gelmiştik bu günlere..Oda büyüyordu ve değişiyorduda haliyle..Evimin herşeyini oda gelecek ve bu ev bizim olacak düşüncesiyle hazırladım..Mumlardan ışıklardan tutun resimlerimize kadar..Evimde ilk uyandığım gündü..Ben bir buçuk ay önce Face'imi kapatmıştım oda yazlıkta Riva'da idi ve o İstanbul'a dönünce kapatacağını söylemişti bana hep..Uyandım ve konuştuk biraz aramızda gayet iyiydi ben ikinci öğretimim o ise Lisede okuduğu için okulundaydı..Face olayını açtım artık kapat bugün lütfen dedim.Birden sıkıldım bunaldım demeye başladı..Sonrasındada olmuyo yürümüyo anlaşamıyoruz demeye başladı..Bunu bukadar senede ancamı anladın dediğimde aynı cevabı verdi sadece görüyorsun'u ekleyerek.Başka hiç mesaj atmadı.Ona kaç tane mesaj attım ama hiçbirine cevap gelmedi..1 gün sonra 'Senin susman kabullenmendir.Bu yaptığın beni bırak üç seneye hakarettir' diye bir mesaj attım.Yine cevap yok.Kuzenim İstanbul'da okuyor onu yönlendirdim tanışıyorlardı.Onada sadece yapamıyoruz bitti umarım onu mutlu edecek birini bulur diye mesaj attı.Günlerdir kendimde değilim hergün içkiliyim sadece..Ne olur bana yardım edin..Durduk yere ağlıyorum tek bir şarkı dinlediğimde.Herşey bana onu hatırlatıyor.Daha demin grubumun face sayfasından profilini buldum girdim yine krizlerdeydim.Neden böyle oldu yardımınıza çok ihtiyacım var.Günlerdir kendimi yiyorum.
 
Cevap: Üç senelik sevgili ile bir anda biten bir ilişki. (Yardım Lütfen)Hayri Cund bu konuda ustadır ona danışmanı tavsiye ederim;););)
 
Cevap: Üç senelik sevgili ile bir anda biten bir ilişki. (Yardım Lütfen)Sevgilimle 6 senelik bir geçmişimiz vardı.Üç senesi arkadaş üç seneside sevgili olarak..O benden üç yaş küçüktü ve bir nevi onu ben büyüttüm diyebilirim..Bazı problemlerimizi aşmış olarak gelmiştik bu günlere..Oda büyüyordu ve değişiyorduda haliyle.Üyelik tarihi

Jul 2009

Yaş

21


Mesajlar

616

sene 2008yagiz: 18

kiz arkadasi: 15sene 2009yagiz: 19

kiz arkadasi: 16ALO 155
 
Cevap: Üç senelik sevgili ile bir anda biten bir ilişki. (Yardım Lütfen)Kusura bakma ama fazlasıyla dikkatimi çekti..Face olayını açtım artık kapat bugün lütfen dedimSebep? Sen niye kapatıyorsun? O niye kapatıyor? İlişkinin bir internet sitesi ile nasıl bir bağı olabilir?
 
Cevap: Üç senelik sevgili ile bir anda biten bir ilişki. (Yardım Lütfen)Tek olay yaş diyerek bitirebiliyormusun Hayri kardeşim bu konuyu?Arkadaşlığınız sen 15 o 12 yaşındayken başlamış.Yani o 6. sınıftayken sen lisedeydin.6. sınıfta bir kız kardeşim var ve böyle bir olayı onun üzerinden düşündüm bir an.Hayri renktaşa katılmadan edemeyeceğim...
 
Cevap: Üç senelik sevgili ile bir anda biten bir ilişki. (Yardım Lütfen)ASlında olay belli de , neyse. Arkadaşım bırak o kızı sen boşver. zor alışkanlıklar ama, o kadar seneye hürmeti yoksa senin de olmasın
 
Cevap: Üç senelik sevgili ile bir anda biten bir ilişki. (Yardım Lütfen)kiz kafasinda bitirmis seni renkdas. (demesi kolay olsa da) salla gitsin!öyle birisi icin kendini mahvetmeye degmez. inanki, hayat da hic bir sey kendini üzmeye degmez. ömür dedigin nedir ki zaten, gözünü acip kapayana kadar bitiyor. dünya da kiz mi yok baska?pesinden kosarsan, daha da havalara biner, sen de daha da cok üzülür ve kahrolursun!
 
Cevap: Üç senelik sevgili ile bir anda biten bir ilişki. (Yardım Lütfen)Neden böyle olduğunu falan boş yere sorgulama, çok anlamsız. İstemiyorsa da ısrar etme renkdaş [bence]
 
Cevap: Üç senelik sevgili ile bir anda biten bir ilişki. (Yardım Lütfen)Kusura bakma ama fazlasıyla dikkatimi çekti.Sebep? Sen niye kapatıyorsun? O niye kapatıyor? İlişkinin bir internet sitesi ile nasıl bir bağı olabilir?Bizim ilişkimiz herzaman şehirler arası idi.O benden istedi ve yaptım.Bende ondan istedim.Çünkü gerçekten fazlasıyla 'sapık' olarak tabir edebileceğimiz insanlar vardı hayatında.Bunu engellemek öyle hengame bir şehirde çok zor.
 
Cevap: Üç senelik sevgili ile bir anda biten bir ilişki. (Yardım Lütfen)Arkadaşlığınız sen 15 o 12 yaşındayken başlamış.Yani o 6. sınıftayken sen lisedeydin.6. sınıfta bir kız kardeşim var ve böyle bir olayı onun üzerinden düşündüm bir an.Hayri renktaşa katılmadan edemeyeceğim...Renktaş eğer 3 sene boyunca o kızın yaşıtın olduğunu zannedersen ve o olgunlukta bir kız olursa inan bana çok fazla farketmiyor.Gözüm kararmış bunun yaşla hiçbir alakası yok.
 
Cevap: Üç senelik sevgili ile bir anda biten bir ilişki. (Yardım Lütfen)kiz kafasinda bitirmis seni renkdas. (demesi kolay olsa da) salla gitsin!öyle birisi icin kendini mahvetmeye degmez. inanki, hayat da hic bir sey kendini üzmeye degmez. ömür dedigin nedir ki zaten, gözünü acip kapayana kadar bitiyor. dünya da kiz mi yok baska?pesinden kosarsan, daha da havalara biner, sen de daha da cok üzülür ve kahrolursun!Renktaş peşinden koşmuyorum gerçekten.Ama kendi adıma üzülüyorum ve heryerde onu görüyorum lanet olsun ki.
 
Cevap: Üç senelik sevgili ile bir anda biten bir ilişki. (Yardım Lütfen)35 yaşındayım. 33 ümde evlendim. O zamana kadar birsürü kız arkadaşım oldu, 21 yaşındayken kız arkadaşım var mıydı, varsa adı neydi, ayrılırken üzülmüş müydüm hatırlamıyorum bile. Direk yenisine bak, bir kaç ay sonra aklına bile gelmeyecek.
 
Cevap: Üç senelik sevgili ile bir anda biten bir ilişki. (Yardım Lütfen)Bizim ilişkimiz herzaman şehirler arası idi.O benden istedi ve yaptım.Bende ondan istedim.Çünkü gerçekten fazlasıyla 'sapık' olarak tabir edebileceğimiz insanlar vardı hayatında.Bunu engellemek öyle hengame bir şehirde çok zor.Gene de saçma ötesi geldi bana, önce o istediyse zaten komple alakasız. Boşver gitsin.
 
Cevap: Üç senelik sevgili ile bir anda biten bir ilişki. (Yardım Lütfen)35 yaşındayım. 33 ümde evlendim. O zamana kadar birsürü kız arkadaşım oldu, 21 yaşındayken kız arkadaşım var mıydı, varsa adı neydi, ayrılırken üzülmüş müydüm hatırlamıyorum bile. Direk yenisine bak, bir kaç ay sonra aklına bile gelmeyecek.tecrübeye kulak verin GCS boyz
 
Cevap: Üç senelik sevgili ile bir anda biten bir ilişki. (Yardım Lütfen)Şehirler arası ilişkinin nasıl devam etmesini bekliyordun ki? Bence çoktan bitmiş,sen devam ediyor zannediyordun.
 
Üst Alt