Üç senelik sevgili ile bir anda biten bir ilişki. (Yardım Lütfen) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üç senelik sevgili ile bir anda biten bir ilişki. (Yardım Lütfen)

Cevap: Üç senelik sevgili ile bir anda biten bir ilişki. (Yardım Lütfen)

sevgili renkdas dedim zaten degerli kardesim uzgun burada iki espri saka, ne bilem eglence yaparsak arkadasimizin yararina olur nesesi yerine gelir :yenieek:

yanlis mi dusunmusum?

Renktaş doğru düşünmüşsün de bu benimle veya bu olayla dalga geçerek olacak olay mı? Coğu entry'ne zaten güldüm zamanında.Ama durumumu anlattım kötüyüm.Dalga geçerek geleceğin yer nedir ki?

StayHeavy.jpg

bu da emre heyise

[video=youtube;spY4AtnmYE8]https://www.youtube.com/watch?v=spY4AtnmYE8[/video]

Renktaş doğru düşünmüşsün de bu benimle veya bu olayla dalga geçerek olacak olay mı? Coğu entry'ne zaten güldüm zamanında.Ama durumumu anlattım kötüyüm.Dalga geçerek geleceğin yer nedir ki?

amacim dalga gecmek degildi kardes

alindiysan ozur diliyorum

kardes :yenieek:

Aha bak Hayri'den muthis bir oneri geldi dolayli yoldan.

In Bruges. Git indir, hemen simdi. Simdi! Muthis bir film, tam da senlik su anda hic saka yapmiyorum bu konuda. Baya eglendirir seni.

Konuyu hiç etmek gibi olmasın kusura bakma Yağız birşey sorup çıkacam . Ticket açtım ,genel sohbete yazdım cevap yok yine burayı okuyan olur . Tecrübeliden atılmışız da nedenini öğrenebilir miyim ?

amacim dalga gecmek degildi kardes

alindiysan ozur diliyorum

kardes :yenieek:

Bunu dediğin için çok teşekkür ederim Hayri.İnan ki şu anda bu mesajında gülümsedim.Bu aralar çok fazla hassasım.Kusura bakmayın.Kendime geleyim bana istediğin kadar laf sok bak ağzımı açmayacağım söz :)

in bruges nası eğlendirsin şuan emre renkdas

american pie izlesin bence seri olarak

Aha bak Hayri'den muthis bir oneri geldi dolayli yoldan.

In Bruges. Git indir, hemen simdi. Simdi! Muthis bir film, tam da senlik su anda hic saka yapmiyorum bu konuda. Baya eglendirir seni.

Renktas Apartman internetinde indirebilirsem bir kac gune indirecegim su anda ama konu nedir?

bence de in bruges su an yanlis kacar

derdo sahneler vardi filmde colin farrellli

Konuyu hiç etmek gibi olmasın kusura bakma Yağız birşey sorup çıkacam . Ticket açtım ,genel sohbete yazdım cevap yok yine burayı okuyan olur . Tecrübeliden atılmışız da nedenini öğrenebilir miyim ?

1. terso mesajlar

2. terso avatar

3. terso adam

baska sorunuz

memento da izleyebilirsin renkdas,büyük ihtimal hiç bişi anlamaz anlamak için çabalarken herşeyi unutursun ;)

Renktas Apartman internetinde indirebilirsem bir kac gune indirecegim su anda ama konu nedir?

Iki tane kiralik katili Bruksel'e yollar patronlari tatil niyetine. (patron olarak Ralph Fiennes tam bir psikopat) Genc tecrubesiz tetikci rolunde Farrell'in performansi inanilmaz, kara komedi. Ama muhtemelen hayatimda en cok guldugum filmlerden biridir.

Iki tane kiralik katili Bruksel'e yollar patronlari tatil niyetine. (patron olarak Ralph Fiennes tam bir psikopat) Genc tecrubesiz tetikci rolunde Farrell'in performansi inanilmaz, kara komedi. Ama muhtemelen hayatimda en cok guldugum filmlerden biridir.

Gerçekten çok iyiymiş.Başlıyorum indirmeye renktaş :) Ki Ralph Fiennes varsa kesin indirmek lazım.Adam Harry Potter'a bile hiç oynamadığı tipte bir karakter olarak fazlasıyla yakışmıştı :)

bence de in bruges su an yanlis kacar

derdo sahneler vardi filmde colin farrellli

iiik dogru, Hayri hakli cikti yine Tyrion dovsun seni Hayri. Sweet and Lowdown o zaman? Benzer film komedi anlayisi olarak. Sean Penn sosyopat bir muzisyeni oynuyor (muhtemelen Django Reinhardt'i ve muhtemelen Sean Penn'in tek komedi filmi). hobileri trenleri seyretmek coplukte fareleri vurmak falan, absurd.

[video=youtube;YCqd2OX0hQs]https://www.youtube.com/watch?v=YCqd2OX0hQs[/video]

Django'nun hikayesi ilginctir, trafik kazasinda 3 parmagini kaybetmis biri olarak gelmis gecmis en iyi muzisyenlerden biri olmak kolay degil. Ayrica gitar calarak hem de.

Su sahneyi ruyasinda gormus mesela, Ay-dede'ye binip gokten inmis falan sarkiyi ruyasinda yazmis.

ya aslında set the controls for the heart of the sun dinlerken 2 atarax atıp bi yandan da alkol alırsan en güzeli,film falan uğraşmazsın he

HMM GÜZEL FİKİR :) :) :)

Üst Alt