Ücretsiz Maç Bileti Paylaşımı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ücretsiz Maç Bileti Paylaşımı

bEŞİKTAŞ MAÇINa kale arkası bilet veriyorum... tek şartım var bileti alacak arkadaş bağıra bağıra "KADRODAKİ EN İYİ OYUNCUMUZ UMUT, XEMAİLİ VE PANDEV... ONLAR OLMASAYDI ŞU AN ŞAMPİYONLUK YARIŞINDA OLMAZDIK" diyecek... hatta video çeksin koysun buraya... bileti hazır ))

not: en az 10 talipli istiyorum... MESAJI ALINTI İLE CEVAPLAYIN... daha önce bilet verdim bedava maç bileti forumuna bakabilir arkadaşlar... YEMİN EDİYORUM VERECEĞİM BİLETİ... MAÇ TOPİĞİNDE 34. SAYFADAKİ MESAJIMI ALINTI İLE CEVAPLAYIN... HADİ LAN BİLET VAR ... :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
bEŞİKTAŞ MAÇINa kale arkası bilet veriyorum... tek şartım var bileti alacak arkadaş bağıra bağıra "KADRODAKİ EN İYİ OYUNCUMUZ UMUT, XEMAİLİ VE PANDEV... ONLAR OLMASAYDI ŞU AN ŞAMPİYONLUK YARIŞINDA OLMAZDIK" diyecek... hatta video çeksin koysun buraya... bileti hazır ))

not: en az 10 talipli istiyorum... MESAJI ALINTI İLE CEVAPLAYIN... daha önce bilet verdim bedava maç bileti forumuna bakabilir arkadaşlar... YEMİN EDİYORUM VERECEĞİM BİLETİ... MAÇ TOPİĞİNDE 34. SAYFADAKİ MESAJIMI ALINTI İLE CEVAPLAYIN... HADİ LAN BİLET VAR AMK GAZETESİ... :D
Aydin > Robben bile derim

O maca gitmeyecegim. Ne zaman yollari duzeltirler adam gibi saglikli otopark yaparlar ozaman tekrar gitmeye baslariz. 10 dan fazla o stadda mac izlemisimdir hep eziyet yasadik. 1 kere bile su staddan mac skoru harici keyifli ayrildigimi hatirlamiyorum. Otopark mafyasi bi baska hikaye zaten. Polisler baska bir hikaye. Stadda keyif aldigim tek mac ertelenen juve maciydi. Efsaneydi ;)

Besiktas macina gidecek arkadaslara oncelikle sabir ve bol girtlak performansi diliyorum. Takim degil siz gomersiniz kartallari sahaya..

Sent from my HTC One

Geçen hafta Olcay abimizin sayesinde maça gitmiştik Beratla. Bu hafta varmı şöyle güzellik yapacak birisi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son dakika kadar olmasa bile son 2 saat kalaya kadar haber bekliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar Merhaba, 2 arkadaş Ankarada ikamet ediyoruz, Ankara dışına pek çıkamadığımız için Galatasaray ımızı bu maçda çok desteklemek istiyorduk uzun zamnadır bu maç için hazırlık yapıyorduk bugün sabah erkenden kalkıp 11 de bileti almak için pusuya yattık malesef açılır açılmaz saniyeler içerisinde toplu olarak çekildi biletler ve alamadık bilmiyorum burada yasak mı (yasak ise affedin) Gençler maçı için biletini devredebilecek veya uygun fiyata satıcak olan varsa gerçekden bu maça gitmeyi çok istiyoruz yardımlarınızı ve destekleriniz bekliyorum.

Arkadaşlar Merhaba, 2 arkadaş Ankarada ikamet ediyoruz, Ankara dışına pek çıkamadığımız için Galatasaray ımızı bu maçda çok desteklemek istiyorduk uzun zamnadır bu maç için hazırlık yapıyorduk bugün sabah erkenden kalkıp 11 de bileti almak için pusuya yattık malesef açılır açılmaz saniyeler içerisinde toplu olarak çekildi biletler ve alamadık bilmiyorum burada yasak mı (yasak ise affedin) Gençler maçı için biletini devredebilecek veya uygun fiyata satıcak olan varsa gerçekden bu maça gitmeyi çok istiyoruz yardımlarınızı ve destekleriniz bekliyorum.

@Berat Yesir

@Berat Yesir
aga ben de deplasman bileti ne arar gözünü seviyim

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Arkadaşlar Gençlerbirliği maçı için yazmıştım bulamadık ve gidemedik bilet içimize dert oldu İstanbula gitmek istiyorum Beşiktaş maçı için çok da bilet bulunuyor cezalardan dolayı vs. ama herkes uçuk fiyatlar yazıyor 500 liradan aşşağı inen yok bizde 2 arkaşız ve öğrenciyiz bütçemiz sınırlı uygun fiyata devredebilecek olan var mı?

Üst Alt