Ucuz Maliyete Çok Potansiyelli Bir Yetenek: Edmilson Junior - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ucuz Maliyete Çok Potansiyelli Bir Yetenek: Edmilson Junior

Ulan forumdan haber almanin zirvesiydi

G.Saray'a Belçika'dan kanat! video - Edmilson Junior, Galatasaray, Mustafa Denizli - Sporx TV

Bu adam gelecekti Edmilson jrrrrrr st triudennnn

Bu videoda st truiden takimin 10 numarasi da goze carpmisti, baktim onu da standard liege almis. Boyle oyunculari scout ekibi takima kazandirmali.

Moses Simon, Hassane Bande, Samuel Kalu, Krepin Diatta, Bonaventure

Belcika ligi yetenek kayniyor, adamlar hep ucuza almis anasini satiyim. Bi bizimkiler ogrenemedi gitti.

Bu videoda st truiden takimin 10 numarasi da goze carpmisti, baktim onu da standard liege almis. Boyle oyunculari scout ekibi takima kazandirmali.

Moses Simon, Hassane Bande, Samuel Kalu, Krepin Diatta, Bonaventure

Belcika ligi yetenek kayniyor, adamlar hep ucuza almis anasini satiyim. Bi bizimkiler ogrenemedi gitti.

Dompe'yi mi diyorsun onu da önermiştim :D

Ama onu Edmilson kadar istemiyordum

Ucuz Maliyete Çok Potansiyelli Bir Yetenek; Jean-Luc Dompé

PSV’de, Hirving Lozano’nun muhtemel satışı sonrası düşünülen isim: Edmílson Junior.
DdNx1WxX0AAsX_W.jpg

Millet topçudan anlıyor

Böyle çöplerle kadroyu şişirmeye gerek yok yıllardır bekçikada st truind de oynadı olup olabileceği yerde zaten

Şampiyon GALATASARAY yazdıracağız

Mustafa denizli dönemi önerildi veto yedi martinez emre morla ilgilendi onlarda olmadi

Şampiyon GALATASARAY yazdıracağız

Won’t Even Discuss For €5m – Belgian Side’s President Lays Down Law On West Ham, Fulham and Wolves Target
The winger was in superb form for Standard Liege in the Belgian top flight last season and netted a head-turning seven goals in the final ten games.

Edmilson's exploits have not gone unnoticed and his contractual situation, with just a year left on his deal, has further alerted clubs to his potential availability.

He has interest from England and Italy, while FC Porto and Benfica lead his admirers from Portugal.

Standard Liege president Venanzi knows Edmilson is wanted, but he insists the club are fully prepared to see him walk away for free in 12 months' time than accept anything less than a big offer.

Fulham'a gitsin 18 lik yıldızla akarlar

Üst Alt