UEFA 1 Nisan'da Liglerin Akıbetini Belirlemek İçin Toplanıyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA 1 Nisan'da Liglerin Akıbetini Belirlemek İçin Toplanıyor

336522.jpg
UEFA, 55 ülke federasyonu ile birlikte 1 Nisan Çarşamba günü UEFA organizasyonları ve liglerin akıbetiyle ilgili video konferans aracılığıyla toplantı yapılacağını açıkladı.

UEFA'dan yapılan açıklamada, 55 ülkenin federasyonunun genel sekreterinin 1 Nisan Çarşamba günü toplantıya davet edildiği ve koronavirüs salgını nedeniyle ertelenen ligler ile ilgili nasıl bir yol izleneceğinin görüşüleceği kaydedildi.

TRT Spor

En az bir ay hazırlık süreci olacak. Bugün bitti desek Koronavirüs muhabbeti en erken Mayıs ortasında anca başlar. Ben bu senenin yaza tamamlanacağını düşünüyorum. Virüs salgını 30 nisan'da falan bitse kalan lig Temmuz gibi tamamlanır.

Almanya'nın ünlü haber kaynağı ZDF'nin haberine göre; UEFA, Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçlarının Temmuz-Ağustos aylarında oynanmasına karar verdi.

Buna göre, Haziran ayındaki tüm uluslararası maçlar ertelendi ve Sonbahara kadar da oynanmayacak.

:money:
Mantıklı bence. Virüsün etkisinin yaz aylarında azalacağı söyleniyordu bunun için tercih etmiş olabilirler. Ama seyircili oynanırsa hiçbir anlamı kalmaz gene. Gerçi bu sefer de final maçı seyircisiz oynanırsa fiyasko olur bilemedim nasıl yapacaklar bu işi. Yakın zamanda ilk defa böyle bir musibet geliyor dünyanın başına. İspanyol gribi varken zaten futbol yoktu ortada.

Sivas ve bjkeye aptalca o puanlari kaybetmeyecektik .son haliyle tescil edilebilir enayilik parayla olsa kimseye kaptirmazdik

Üst Alt