UEFA, 21. Yüzyılın En İyi 11'ini Açıkladı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA, 21. Yüzyılın En İyi 11'ini Açıkladı!

Lahm'i zerre sevmem hatta 2008 de yari finale de bize attigi gol yüzünden nefret ederim.

Ama adama öyle sacma ithamlarda bulunanlar olmus ki saka gibi. Net bir sekilde dünyanin en iyi sag bekinden biriydi hatta sol bek olarak da birebir ayni kaliteye sahipti adam.

Iki bekte de bize sundugu kalite yetmezmis gibi bir de orta saha da catir catir oynadi adam. Nefet ederim ama hakkini da veririm bücürün.
Bir dönem defansif orta saha bölgesinde bile fena oynamamıştı diye hatırlıyorum.

Lahm'i zerre sevmem hatta 2008 de yari finale de bize attigi gol yüzünden nefret ederim.

Ama adama öyle sacma ithamlarda bulunanlar olmus ki saka gibi. Net bir sekilde dünyanin en iyi sag bekinden biriydi hatta sol bek olarak da birebir ayni kaliteye sahipti adam.

Iki bekte de bize sundugu kalite yetmezmis gibi bir de orta saha da catir catir oynadi adam. Nefet ederim ama hakkini da veririm bücürün.

Niye nefret ediyorsun ki,adam işini yaptı.İşini yaptığı için kimseden nefret edilmez.

Yeterli gördüğün sebep yani KUPA sayısıysa pique de ispanyol ,ayrıca lahm almanya da 13 kupa 1 CL ve dünya kupası var adamın...

Casillas ile Buffon arasında çok fark olduğunu düşünmüyorum

Casillas 17 yaşından beri üst seviyede oynuyor.Yaşı gereği yaşadığı düşüş bu gerçeği değiştirmez

Casillas bu şampiyonluklara doğrudan katkı yapmış bir isim Pique'yi aynı klasmana koymuyorum o yüzden dedim

Lahm'ı doğru düzgün izlemeyip olmamalı demek çok mantıksız. Muazzam bir oyuncuydu.

Orası öyle de sol bek ters ayaklı futbolcuları oldum olası sevmem

Ayrıca bence Lahm sağ bek de daha iyi bir kariyere sahipti sol da görmek istemem şahsen

Keza Ramos'un sağ bek olarak düşünülmesi de saçma.Kariyer zirvesine stopere geçince yaşadı adam

Son düzenleme:
Üst Alt