UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı | Tobol 1-1 Galatasaray | 16 Temmuz | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı | Tobol 1-1 Galatasaray | 16 Temmuz | Maç Sonucu

tobol.jpg
-
galatasaray_logo_8938.jpg

Aslanlarımıza başarılar...

Cevap: UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı | Tobol - Galatasaray | 16 Temmuz - 19.30

İlk yorumu ben yapayım :)

Acaba iddaa oranı ne olur :D

Bize 1.70 falan verirse 2/2 oynayacağım.

Her neyse,şimdi maça gelelim.

Oynamayacak kişiler bildiğim kadarıyla;Mehmet Topal,Keita,(Deco,Coloccini :D:D:D)

Keita Uefaya bildirilmemiş.Mehmet Topal da sakat.

Kadrom

----------------------leo---------------------------

Uğur-----Servet----------Gökhan--------------Hakan

-------------------Linderoth--------------------------

----------Barış---------------------Ayhan------------

Kewell----------------------------------------Arda

, ---------------------Baros-------------------

Başarılar Aslanlarıma

Cevap: UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı | Tobol - Galatasaray | 16 Temmuz - 19.30

Aslanlarımıza başarılar dilerim.Demek bunların günahı çok.Ne yapalım yanacaklar.:)Ali Sami Yen'de ki maçı merakla bekliyoruz.

keita ya gerek yok ne kötü olması ya =))

maçı trt yada ntv spor verirmi acaba?

Kalede Arjantinli...

Sonra Uğur, Servet, Agresif Emre, Hakan, olur...

Sonra Arda, Sarp, Emre olur (görün bakın öyle olacak)...

Sonra da Harry, Milan, Aydın olur.

------------Gol Çuvalı Leo

Uğur-----Servet-----Gökhan----Hakan

-----Barış------Sarp-------Linderoth

----Kewell-----Baros-----Arda

Başarılar aslanlarımıza inşallah istediğimiz skoru alırız beklediğimiz oyunu sergileriz

Deplasmanda olduğu için trt yada ntv spor un alması muhtemel. Ama biri yayınlayacaksa umarım bu trt olur. Uğurlu geliyorlar bize

Herkez kadrosuna Ugur'u yazdida, acaba Ugur bu tur bir mac icin briebir fit ve mentalen hazirmi? Bunu Leverkusen macinda daha iyi analiz ederiz, ki temennimiz bu yonde. Bileklerine hakim Kewell - Ugur ikilisini seyretmek ayri bir zevk olucak.

Cikacak ilk 11 Leverkusen macina bakar. Leo oynarsa o kaleyi alir, oynamassa Aykut veya Orkun'dan biri. Rijkaard Ayhan'in tecrubesinden yararlanmak isteyecektir ve bu maclik yeri garantidir tahminim. Ayni sey Baris icinde gecerli. Linderoth ne kadar hazir hala mechul. Bu yuzden 3. orta saha Emre Colak suprizini bekliyorum. Gerisi zaten alisila geldik seyler.

Tobol'a gelirsek, beraber top oynadigim Tobol taraftari bir arkadasim var. Dedigine gore tam kova niteliginde bir kalecileri varmis ve macin genelinde cizgisinden disariya cikmiyomus. Arka direge sekecek toplarda Arda veya Kewell ikilisinden biri golunu yazacaktir tahminim. Cok kati defans anlayislari varmis ve ozellikle Avrupa maclarinda yari sahalarindan hemen hemen hic cikmazlarmis. Yani asil zorlugu Ali Samiyen'de cekeriz.

Kisacasi bu macta teknik taktik yok, ya alacaz ya alacaz :asd:

------------Gol Çuvalı Leo

Uğur-----Servet-----Gökhan----Hakan

-----Barış------Sarp-------Linderoth

----Kewell-----Baros-----Arda

Sacmalama istersen ;) (Leo Franco hakkinda)

Leo Franco

Ugur -- Servet -- Gokhan -- Hakan

Linderoth

Emre Colak -- Ayhan Akman

Kewell -- Baros -- Arda​

bazı arkadaşlar trt veya ntv'de olur mu demişler.. kesin konuşmak istemiyorum ama dsmart avrupa ligi ile ilgili çok yeni anlaşmalar yaptı ve yanlış hatırlamıyorsam(muhtemelen doğru hatırlıyorum ;) ) bu sene avrupa maçlarının tamamı dsmart'ta..

bazı arkadaşlar trt veya ntv'de olur mu demişler.. kesin konuşmak istemiyorum ama dsmart avrupa ligi ile ilgili çok yeni anlaşmalar yaptı ve yanlış hatırlamıyorsam(muhtemelen doğru hatırlıyorum ;) ) bu sene avrupa maçlarının tamamı dsmart'ta..

Dsamartım yok avrupa maçımızı izliyemiyecekmiyim :(:(

Başarılar aslanlarımız.Yayın konusunda ise D-Smart içinde yeni bir kanal açıldı;42.kanal artık bütün Avrupa maçlarını bu kanal gösterecek.Sadece bizim değil fb-ts ve diğer takımların bazılarıda bu kanalda olacak.Yani 2 maç üstüste izletecekler.

Emre'nin oynayacağı yönünde bir his var içimde,oynaması çok iyi olur bana kalırsa.

Dağıtıp gelelim şunları,ASY'e rahat çıkalım.:)

Deplasmanda alınacak bir galibiyet sonrası kendi sahamızda rahat çıkar ve gençlerle oynarız.

Fakat her şeye rağmen maçları ciddiye almamız lazım.

Üst Alt