UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu Kura Çekimi - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu Kura Çekimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu maçı izlemek için İstanbul'a gelecektim Ankara'dan vaz mı geçsem acaba diyorum sonucunu bile bile bunca zahmete kalkışmak da pek anlamlı gelmiyor, dişimize göre bir rakip çekseydik en azından belki elerdik diye heyecan yapardık, böyle şansı Allah kahretsin.
Ya yenersek. Tarihe tanıklık etmek istemez misin?

derken

Kulübede Torrent kafamda belirdi, 90 dk savunma yapıp 5 yedik bile. asfdhkjgl

Bir daha ne zaman barça ile karşılaşabiliriz ki müthiş lan içime doğmuş gibi dün gece kendimi tinderda barcelonaya atmıştım :d

Kura toplarını hangi cenabet çekti?

Ligde fb'ye avrupa'da tinercilere benzedik iyice. Onlar da eğrisi doğrusuna denk gelip cl grubundan lider çıkmışlardı ve cenabet gibi Bayern'i çekmişlerdi. Galatasaray o bizim bildiğimiz Galatasaray hüviyetinde olsa şu kuraya üzülmem hatta hoşuma giderdi de maalesef Galatasaray bizim bildiğimiz tanıdığımız Galatasaray değil artık.

ben üzülmedim - en azından attım Rangers - leipzig - hatta betis bile deplasmanda bizi çok zor maçlara gebe bırakacakken en azından kafa rahat izleriz bunları ..

Xavi'de Torrent yüzünden durun takılın der farklı skorlarda.
Pena ekstra motive olur seneye takıma girmek için.

ha ufak ihtimal eledin - kupaya talibiz akıllı olun dersin herkese - hayaller hayatlar olabilr ama top yuvarlaktır

ismi güzel maç
Pena istediği kadar motive olsun bi cacık olmaz çünkü iş sadece kalede bitmiyor ki pena bana göre hiç bir ekstrası olmayan bir kaleci artı boy dezavantajı bariz belli. Bize sadece diğer bizim mal kalecilerden sonra normal geliyor

Marcao ve nelssona cok is dusecek.boey,van anholt ciddiyetle oynamali.pulgar ve digerleride takim savunmasini iyi yapmalı deplasmanda

Son transferler olmasa bir ihtimal derdim de Ferran , Adama ve Aubemeyang'ı aldı adamlar. Allah yardımcımız olsun. FT taktiğinden devam etmemiz şart , biraz açık alan bulurlarsa o ön tarafla mahvederler bizi.

Valla renktaş biz istesekte tüm oyuncularımızın ayağı ceza sahamızın önüne kitlenecek.şuanki takımın ruh haliyle iki maçtada orta saha çizgisine bile gitmeye cesaret edemezler.normal bi takım çekmedik.neyse ALLAH büyük,futbolda genede herşey olabilir,o gün barcanın başına neler geleceğini bilemeyiz.tabii bu bizim içinde geçerli ama bi pislik yapıldıysa bize ALLAH o kupayı bize nasip etsinde pisliği yerle bir etsin .

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Pena istediği kadar motive olsun bi cacık olmaz çünkü iş sadece kalede bitmiyor ki pena bana göre hiç bir ekstrası olmayan bir kaleci artı boy dezavantajı bariz belli. Bize sadece diğer bizim mal kalecilerden sonra normal geliyor
medet ummuyorum ki - en azından motive biri olur kalede. 3 aya bu takıma geri dönecek sonuçta .

Tabii Muslera yerine oynarsa bu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt