UEFA Avrupa Ligi'nde Çeyrek ve Muhtemel Yarı Final Eşleşmeleri Belli Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Avrupa Ligi'nde Çeyrek ve Muhtemel Yarı Final Eşleşmeleri Belli Oldu

D1st2gvXcAAjjbq.jpg

Napoli-Arsenal / Villarreal-Valencia

Benfica-Frankfurt / Slavia Prag-Chelsea

Çeyrek Final maçları 11 ve 18 Nisan'da oynanacak. Yarı final maçları 2 ve 9 Mayıs'ta.

Napoli kadar kuralarda şanssız takım görmedim. Villareal olsaydı, yarı final de arsenal gelseydi, çok güzel olurdu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benfica - Frankfurt eşleşmesi sonucunu en çok merak ettiğim eşleşme. Sizce kim geçer turu. Frankfurt bu sezon hiç de yabana atılacak bir takım değil. Deplasmanda İnter'i yenerek elediler. Benfica yine nispeten ballı bir kura çekmiş ama bu sefer bence Frankfurt geçecek turu.

Jovic Benfica'nın adamı değil mi ? Belki kendi takımına oynayamaz diye madde varsa sıkıntı o maç

Böyle birseyi akil etmis olamazlar 2 sene önce bence. Cünkü Jovis Frankfurt'a kiralandiginda Frankfurt sezonu 11.sirada bitirmisti ve kimse Frankfurt'tan sonraki iki sene (daha dogrusu bu sezon yarim oldugu icin 1,5 sene de) böyle bir cikisi beklemiyordu o zamanlar.

Benfica Frankfurt'un Avrupa Kupalarinda kendileriyle karsilasma ihtimalini düsünerek böyle bir opsiyon koydurduysa kontratina artik gercekten pes yani.

Hem öyle birsey olsa Alman basininda coktan yer vermis olurlardi diye düsünüyorum kuradan sonra. Bundan ziyade adami satin alma opsiyonu var Frankfurt'un 7 Milyon gibi komik bir rakama böyle bir oyuncuyu alabiliyorlar.

Böyle birseyi akil etmis olamazlar 2 sene önce bence. Cünkü Jovis Frankfurt'a kiralandiginda Frankfurt sezonu 11.sirada bitirmisti ve kimse Frankfurt'tan sonraki iki sene (daha dogrusu bu sezon yarim oldugu icin 1,5 sene de) böyle bir cikisi beklemiyordu o zamanlar.

Benfica Frankfurt'un Avrupa Kupalarinda kendileriyle karsilasma ihtimalini düsünerek böyle bir opsiyon koydurduysa kontratina artik gercekten pes yani.

Hem öyle birsey olsa Alman basininda coktan yer vermis olurlardi diye düsünüyorum kuradan sonra. Bundan ziyade adami satin alma opsiyonu var Frankfurt'un 7 Milyon gibi komik bir rakama böyle bir oyuncuyu alabiliyorlar.

Adamlar aşmış artık kiralık oyuncudan para kazandıklarını bile gördük

Portekiz takımlarından korkulur bakalım göreceğiz maç zamanı umarım oynar

Üst Alt