Avrupa Ligi'nde Diğer Maçlar - Sayfa 124 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dünün haberi ama olsun.. Ermenistan takımı Pyunik dün Tobol'u geçerek Avrupa'da 3.ön eleme turuna kadar çıkan ilk Ermeni takımı olmuş.
UEFA Avrupa Ligi'nde garip bir sistem getirdiklerinden Besiktas'in son eleme turunda elenme ihtimali var. Sampiyonar Ligi'nden gelenleri son turda birbirine karsi eslestiriyorlar. Sacma sapan takimlar yine gruplara kalip elenecek.

UEFA Avrupa Ligi'nde garip bir sistem getirdiklerinden Besiktas'in son eleme turunda elenme ihtimali var. Sampiyonar Ligi'nden gelenleri son turda birbirine karsi eslestiriyorlar. Sacma sapan takimlar yine gruplara kalip elenecek.

Daha fazla ülkeden takım olsun diye uğraşıyorlar. Şampiyonlar Ligi'nde ise tam tersi. 32 takımın 16 tanesi 4 ülkenin takımı.

Cebelitarık takımı Lincoln Red İmps tarih yazmaya yakın. Galler ekibi karşısında 1-0 öndeler. İlk maçı 2-1 kaybetmişti Lincoln Red.

Bu skorla tur atlayacaklar. Maçta son 25 dakika.

Olay,olay,olay!!!! Semih Kaya'nın takımı Sparta Prag'ın maçında sahaya taraftarlar girip futbolculardan hesap soruyor.

Oyun durmuş durumda. İlk maçı 2-0 kaybetmişlerdi. Şu anda 2-0 öndeyken penaltıdan golü yediler ve 2-1 oldu.

vee beklenen oldu. Semih Kaya'lı Sparta Prag tek kale oynadığı maçta Radakovic adlı amatörün yaptığı hatayla elendi. Yazık oldu adamlara.

Bu arada Bosna takımı Sarajevo taraftarına da üzüldüm durup dururken. Adamlar belki de hiç umudu yokken takımları deplasmandaki ilk maçta 2-0'dan 2-2 berabere bitirdi.

Stada bir baktım tıklım tıklım ama daha ilk yarı bitiminde 5-0 yenikler.

Kazak ekibi Kairat, Hollanda takımı AZ Alkmaar'ı elemeye çok yakın. İlk maçı 3-1 kazandılar, ikinci maç 1-1. Dakika 77.

Kairat'ta bizi EURO2016'ya götüren golü atan İslambek Kuat'ta oynuyor.

Bitti... Helal olsun Kairat. AZ gibi köklü takımı elediler. Kairat'ta İslambek Kuat dışında efsane Andrei Arshavin'de oynuyormuş.

Umarım gruplara kalırlar.

olay fazla büyümedi ya. 3-4 dakika sürdü. Ama penaltı yapan zat eğer Çekya'da değilde Yunanistan-Türkiye veya Güney Amerika'da yapsa şu pozisyonu adamı ne yaparlar düşünemiyorum. Öyle böyle değildi yaptığı hata. Bildiğin turu verdi.

ahmet caligin topu ensesiyle godoshun onune indirip arslan hocamizin sonunu hazirlamasi gibi birsey miydi?

ahmet caligin topu ensesiyle godoshun onune indirip arslan hocamizin sonunu hazirlamasi gibi birsey miydi?

orda maç 0-0'dı zaten. Burada Sparta Prag ilk maçı 2-0 kaybedip ikinci maçta 2-0 yapmıştı. Tek kaleydi maç ama pozisyon başında Semih'in de ıskası vardı. Bu arada videoları buldum. İlk video sahaya girenler, ikincisi de penaltı pozisyonu.

Üst Alt