Avrupa Ligi'nde Diğer Maçlar - Sayfa 125 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
işte mancininin bıraktığı enkaz

mancini gittikten sonra biz de 4er 4er yiyorduk

xD

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hedefimiz burası olmalı uzun bir müddet .
2-3 yıl arka arkaya Uefada son 16-çeyrek final-yarı final muazzam ötesi olur .

muazzam falan olmaz. Defalarca söyledim şampiyon olamazsan boş bir kupa. Marsilya finale gitti, hangi oyuncusuna talip çıktı? Prestiji ne kadar arttı? Koca bir hiç.

Şampiyon olursan direkt gitme şansının olması,Süper Kupa oynaman,Şampiyon apoleti ile bir şekilde prestij kazanıyorsun.

Ancak gelir olarak da inanılmaz düşük. Her geçen gün prestiji düşüyor kupanın.

muazzam falan olmaz. Defalarca söyledim şampiyon olamazsan boş bir kupa. Marsilya finale gitti, hangi oyuncusuna talip çıktı? Prestiji ne kadar arttı? Koca bir hiç.

Şampiyon olursan direkt gitme şansının olması,Süper Kupa oynaman,Şampiyon apoleti ile bir şekilde prestij kazanıyorsun.

Ancak gelir olarak da inanılmaz düşük. Her geçen gün prestiji düşüyor kupanın.
Yav ben ilginç gelecekte ne gelir için ne oyuncu vitrini için söyledim .
3 yılda bir Clye girip belki birinde kayda değer işler yapmak sevindiriyordu artık onlar bile hayal avrupayla aramızdaki makas açıldı .
Bi anda okyanusu geçemezsin daha yüzmeyi bile bilmiyoruz ki .
Hele kendi özgüvenimiz için bi kupanın gediklisi olalım bi sene son 16 bi sene çeyrek gün gelir kupa da kalkar adım adım .
Uefa'daki makas takım uyumuyla aşılabilir ama CL baya baya hayal .

Hollanda futbolu bitmis cidden. Trencin adeta tecavüz ediyor Feyenoord'a. Nasil hala 1-0 orasi ilginc.

Edit: Nihayet 2-0 oldu.

Edit: 3-0 oldu. @Onur Yücel muazzam top oynuyor elemanlar.

Trencin çok övülüyordu ama böyle skoru bende beklemezdim. Bu arada Slovak futbolu ciddi çıkışta. ŞL'deki temsilcisi Spartak Trnava, Kızılyıldız deplasmanında 1-1 kalıp avantajı kaptı. Trencin 4-0 kazanarak çok ciddi avantaj yakaladı. Slovan Bratislava'da bugün Rapid'i 2-1 yendi.

UEFA sıralamasında 34.sıradan 31.sıraya yükseldiler. Oradaki pazarı takip etmemiz lazım bizim mesela. Brezilya,Arjantin'den iyi olanları zaten anında kapıyorlar. Bize İskandinav,Çekoslavak oyuncular lazım.

Trencin çok övülüyordu ama böyle skoru bende beklemezdim. Bu arada Slovak futbolu ciddi çıkışta. ŞL'deki temsilcisi Spartak Trnava, Kızılyıldız deplasmanında 1-1 kalıp avantajı kaptı. Trencin 4-0 kazanarak çok ciddi avantaj yakaladı. Slovan Bratislava'da bugün Rapid'i 2-1 yendi.

UEFA sıralamasında 34.sıradan 31.sıraya yükseldiler. Oradaki pazarı takip etmemiz lazım bizim mesela. Brezilya,Arjantin'den iyi olanları zaten anında kapıyorlar. Bize İskandinav,Çekoslavak oyuncular lazım.
Trabzon'da bunlardan Bero'yu 2.5 milyona almisti. Cok büyük bonservis bedeli ama zararina da olsa satabilirler. Dünya piyasasini biraz takip eden bir sürü oyuncu bilir, kiralayabilir veya cok uygun fiyata alabilir. Bizde bu yok maalesef.

Yav ben ilginç gelecekte ne gelir için ne oyuncu vitrini için söyledim .
3 yılda bir Clye girip belki birinde kayda değer işler yapmak sevindiriyordu artık onlar bile hayal avrupayla aramızdaki makas açıldı .
Bi anda okyanusu geçemezsin daha yüzmeyi bile bilmiyoruz ki .
Hele kendi özgüvenimiz için bi kupanın gediklisi olalım bi sene son 16 bi sene çeyrek gün gelir kupa da kalkar adım adım .
Uefa'daki makas takım uyumuyla aşılabilir ama CL baya baya hayal .

Dediğini anlıyorum elbette ama mümkün olduğunca ŞL'de kalmamız lazım. Hem gelir,hem prestij için. Final maçı bile bazı ŞL Grup maçlarından az izleniyor.

Önemli olan kazanmak değil oraların gediklisi olmak. Benfica,Porto,Shaktar yapıyorsa biz de yaparız. Son 16,Çeyrek Final belki yarı final.

Trabzon'da bunlardan Bero'yu 2.5 milyona almisti. Cok büyük bonservis bedeli ama zararina da olsa satabilirler. Dünya piyasasini biraz takip eden bir sürü oyuncu bilir, kiralayabilir veya cok uygun fiyata alabilir. Bizde bu yok maalesef.

2 sene önce Samuel Kalu vardı Trencin'de. Gent aldı adamı geçen sene ve bu sene 8 Milyona Bordeaux'a sattı.

Osmanlı 25 yaşındaki Ndiaye'yi Norveç Ligi'nden 500Bine bulup aldı. Adam bir anda nerelere geldi. Gerçekten fazla keşfedilmemiş yerler orası.

Üst Alt