Avrupa Ligi'nde Diğer Maçlar - Sayfa 144 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Slavia ile bizim kadroyu yanyana koy. Futbolcuları tek tek karsilastir acik ara bizim oyuncularımız daha kaliteli dersin.
Ama sen Benficaya diş geciremezken Slavia o kısıtlı kadroyla çok daha iyi bir takim olan Sevillayı eliyor.
Futbol çok değişti artık. Takım olacaksın Galaksi değil.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Adamlar nasıl koşup mücadele etti hayran kaldım bizimkiler eli belinde bekliyor.

Slavia ile bizim kadroyu yanyana koy. Futbolcuları tek tek karsilastir acik ara bizim oyuncularımız daha kaliteli dersin.
Ama sen Benficaya diş geciremezken Slavia o kısıtlı kadroyla çok daha iyi bir takim olan Sevillayı eliyor.
Futbol çok değişti artık. Takım olacaksın Galaksi değil.

Artık? Futbolda takım olmanın önemi herzaman vardı. İlk takım vs kalite başarısını 1954 yılında Almanya milli takımı finalde gerçekleşti diye biliriz rahatlıkla.

Diyorum ya içi geçmiş kaliteli adamları değil genç mücadeleci hırslı ama adı sanı duyulmamış adamlara yonelmeli takımlarımız. Bende yıldız olsun çamurdan olsun kafasindaydim ama Marcaoyu görünce o kafadan koptum.

Marcao'yu biraz sakar bulsam da katılıyorum. Hangi oyuncu sahada mücadele ediyor desen Marcao'yu kesin sayarim mücadele edenler arasında. Bir de city'li Fernando'ya bak. Poposunu kaldiramiyor.

prag semih kayayı yollamış
Diyorum ya içi geçmiş kaliteli adamları değil genç mücadeleci hırslı ama adı sanı duyulmamış adamlara yonelmeli takımlarımız. Bende yıldız olsun çamurdan olsun kafasindaydim ama Marcaoyu görünce o kafadan koptum.

doğru diyon zaten yıldızlarında tanınmadığı dönemler var ve bu şekilde yıldız oluyolar. ozan yıldız değildi ama 3 sene sonra bayerne giderse yıldız oluyor. formu düşüp 32 yaşına geldiğinde ise sönmüş yıldız oluyor. en iyisi ozan marcao hatta luyindama gibi potansiyel yıldız adaylarını bulup kendi yıldızını yaratmak. ribery buna güzel örnek. elimizde tutabilsek belki çok kazandırırdı. arda burda oynarken kimse bilmezdi sonra atleticoluların yıldızı oldu.

tabi bunun için de avrupada oynaman gerek ozanı parlattığımız gibi.

Başarı, başarıya aç, genç oyuncularla gelir, 35 yaş civarı içi geçmiş oyuncularla ancak günlük başarılar elde edersin Başakşehir örneğinde olduğu gibi adamlar Avrupa'dan kupalardan falan hepsinden bilerek elendi onlar için varsa yoksa Türkiye Şampiyonluğu tabi para demek ve reklam demek sonrasında Araplara satılabilirliği kolaylamak demek.

Dün Sevilla'yı eleyen Slavia Prag ilk 11'inin yaş ortalaması 27.

Yaş ortalaması 24 olan Benfica'yı neredeyse elemeye ramak kalan takım Dinamo Zagreb'in de ilk 11'inin yaş ortalaması 24.

Başakşehir'in son oynadığı maçtaki ilk 11'inin yaş ortalaması 32 iken bu oran Galatasaray'da 27 yaş.

Başarı, başarıya aç, genç oyuncularla gelir, 35 yaş civarı içi geçmiş oyuncularla ancak günlük başarılar elde edersin Başakşehir örneğinde olduğu gibi adamlar Avrupa'dan kupalardan falan hepsinden bilerek elendi onlar için varsa yoksa Türkiye Şampiyonluğu tabi para demek ve reklam demek sonrasında Araplara satılabilirliği kolaylamak demek.

Dün Sevilla'yı eleyen Slavia Prag ilk 11'inin yaş ortalaması 27.

Yaş ortalaması 24 olan Benfica'yı neredeyse elemeye ramak kalan takım Dinamo Zagreb'in de ilk 11'inin yaş ortalaması 24.

Başakşehir'in son oynadığı maçtaki ilk 11'inin yaş ortalaması 32 iken bu oran Galatasaray'da 27 yaş.

Daha da asari enmeli, 24-25 yas idealdir.

Üst Alt