UEFA Avrupa Ligi'nde Diğer Maçlar

Onur Yücel

Aslan Üye
Frankfurt-Arsenal finali bekliyorum. Chelsea'yi hiç beğenmiyorum. Kör-topal gidiyorlar. Frankfurt kulüp tamamen bu kupaya odaklanmış durumda. Ligde o kadar iyi değiller ama burada çok başka oynuyorlar.

Hamza Gölbaşı

Müracaat
Frankfurt-Arsenal finali bekliyorum. Chelsea'yi hiç beğenmiyorum. Kör-topal gidiyorlar. Frankfurt kulüp tamamen bu kupaya odaklanmış durumda. Ligde o kadar iyi değiller ama burada çok başka oynuyorlar.
Augsburg soku yasadilar ama ligde de cok iyiler aslinda

Net sekilde CL icin ugrasiyorlar CL olursa da dagilmayacak gibi takim

Onur Yücel

Aslan Üye
Augsburg soku yasadilar ama ligde de cok iyiler aslinda

Net sekilde CL icin ugrasiyorlar CL olursa da dagilmayacak gibi takim
ligde 4.sıradalar ama ben daha iyi olabileceklerini düşünüyorum. Kadroları gerçekten çok güzel. Jovic'in sözleşmesini de aldılar.

Hocaları Hütter de Young Boys'u uzun yıllar sonra şampiyon yapıp, Şampiyonlar Ligi'ne taşımış bir isim. Gelecekte ismi çokça duyulacak.

Hamza Gölbaşı

Müracaat
ligde 4.sıradalar ama ben daha iyi olabileceklerini düşünüyorum. Kadroları gerçekten çok güzel. Jovic'in sözleşmesini de aldılar.

Hocaları Hütter de Young Boys'u uzun yıllar sonra şampiyon yapıp, Şampiyonlar Ligi'ne taşımış bir isim. Gelecekte ismi çokça duyulacak.
Evet kadrolari iyi, hocalari da iyi ama BuLi'nin ilk ucu artik boyle olacak uzun sure, Bayern ve Dortmund zaten az cok hep boyleydi, Leipzig de artik yavas yavas o seviye takimi haline gelecek ozellikle Nagelsmann ile birlikte

Frankfurt dorduncu olursa ne ala. Gladbach, Hoffenheim, Leverkusen falan bos takim degiller

Onur Yücel

Aslan Üye
Evet kadrolari iyi, hocalari da iyi ama BuLi'nin ilk ucu artik boyle olacak uzun sure, Bayern ve Dortmund zaten az cok hep boyleydi, Leipzig de artik yavas yavas o seviye takimi haline gelecek ozellikle Nagelsmann ile birlikte

Frankfurt dorduncu olursa ne ala. Gladbach, Hoffenheim, Leverkusen falan bos takim degiller
leverkusen kadrosu da çok iyi ama nedense geride kaldılar. Bailey,Havertz vs. piyasası olan isimler.

Fatih Karadag

Tecrübeli Üye
Daha demin bir video gördüm. Benfica taraftarı arabayla Frankfurt'a yola çıkmış. Frankfurt am Main yerine Frankfurt an der Odere gitmişler.
90 larda bir abimiz araba almak için Mönchengladbach yerine Münchena gidip Gladbach ilçesini arıyor du.

Ne insanlar var bu dünyada...

Gscimbom mobil

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Daha demin bir video gördüm. Benfica taraftarı arabayla Frankfurt'a yola çıkmış. Frankfurt am Main yerine Frankfurt an der Odere gitmişler.
90 larda bir abimiz araba almak için Mönchengladbach yerine Münchena gidip Gladbach ilçesini arıyor du.

Ne insanlar var bu dünyada...

Gscimbom mobil
Hahaha yazık ya adamlara :D

Iyi güldüm ama

sent via GSC

Onur Yücel

Aslan Üye
Arsenal aradığı ve hak ettiği golü buldu. Buradan dönmez artık tur.

Uğur İz

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda mücadele edecek olan Malatyaspor, Ljubljana - Rigas eşleşmesinin galibiyle karşılaşacak.

Malatyaspor, Avrupa Ligi 2. eleme turu ilk maçını 25 Temmuz’da oynayacak.

Onur Yücel

Aslan Üye
Ümit Karan'ın takımı Shpuki elenmiş. İlk maç deplasmanda 3-3 berabere kalmıştı ama evinde 2-1 yenilip elendi.

Üst Alt