UEFA Avrupa Ligi'nde Play-off Kuraları Çekildi - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Avrupa Ligi'nde Play-off Kuraları Çekildi

Sizce rakibimiz kim olacak

• Kullanılan toplam oy
    198
  • Anket kapatılmış .
leverkusen ve liverpool dışında her takımı eleyebiliriz ama belli olmaz sparta’da bile zorlanacağız muhtemelen

romadan gereksiz korkmuşsunuz bence feyenoord daha zor eşleşme olur mesela bizim için

Kura bence gayet iyi

Feyenoord - Roma ve Rennes - Milan gibi tehlikeli ekipler birbirleriyle eşleşti

Biz de Karabağ dışında çekebileceğimiz en iyi kurayı çektik

Ozaman roma liverpool ve leverkusen disindaki takimlar gelebilir

Saydigim 3 takim kupa da favori bana göre

Digerleri ile bas edebiliriz
Oyun gücü olarak Liverpool ve Leverkusen CL takımı seviyesinde ve diğer tüm ekiplerin üstünde kesinlikle. Roma bunlara dahil edilmemeli hem kadroları hem oyunları görece zayıf. Feyenoord'u elemekte de epey zorlanacaklardır hatta ben Feyenoord'un turlamasını bekliyorum ama tur ortada

Esasında West Ham ve Brighton gibi ekipler bence Liverpool ve Leverkusen gibi ekiplerden daha tehlikeliler. Şu an şampiyonluk yarışında olan bu takımlar EL'yi fazla umursamayabilirler çünkü ligde dinlenme/rotasyon yapma gibi şansları olmayacak. Öte yandan West Ham, Brighton vs. takımlar hem çok kaliteli kadrolara sahipler hem de çok iyi futbol oynuyorlar. Liglerinden CL'ye gitme şansı bulamadıkları için de bu kulvara ekstra asılıp ligde rotasyon yapmayı seçebilirler

Biz ve Benfica güzel kuralar çektik. Feyenoord-Roma, Milan-Rennes, Shakhtar-Marsilya eşleşmelerinde kırılmalar olabilir bu da avantaj olur ama biz kendi işimize dönüp Sparta Pragı geçmeye bakalım. Kuralardan memnunum InCollage_20231218_154317258.jpg

SM-M127F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İçimden Sparta Prag geçmişti. 25 sene sonra karşı karşıyayız. Rehavete gerek yok ama İcardi, Ziyech, Kerem, Zaha, Torreira, Kaan Ayhan, Boey, Davinson Sanchez, Abdülkerim, Muslera, Barış Alper, Oliveira ve gelecek isimlerle bence çok iyi kura. Hayırlısı olsun. Road to Dublin 20231218_152707.jpg

SM-M127F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt