UEFA Başmüfettişi Türkiye'de!


UEFA Başmüfettişi Adliye'den ayrıldıŞike soruşturması kapsamında UEFA tarafından görevlendirilen başmüfettiş Corno İstanbul Adliyesi'nden ayrıldı.UEFA Disiplin Başmüfettişi Pierre Cornu ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesinden ayrıldı.Futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında bilgi almak amacıyla Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne gelen UEFA Disiplin Başmüfettişi Pierre Cornu ile ziyareti sırasında Cornu'ya eşlik eden TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesinden ayrıldı.Mehmet Ali Aydınlar, adliyeden ayrılırken kısa bir açıklama yaptı.Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, ''UEFA, rapor hazırlamayacak. Rapor hazırlamak için gelmediler, sadece görüştüler'' dedi.TFF Başkanı Aydınlar, futbolda şike iddialarına yönelik soruşturmanın yürütüldüğü Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesine UEFA Disiplin Başmüfettişi Pierre Cornu'dan bir süre önce geldi. Cornu ile İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili Fikret Seçen ve soruşturma savcısı Mehmet Berk ile bir saati aşkın süre görüşen Aydınlar, adliyeden ayrılırken basın mensuplarına kısa bir açıklama yaptı.Aydınlar, ''UEFA'nın şike konusundaki baş danışmanı Pierre Cornu geldi. Başsavcı ve soruşturmayı yürüten savcı ile değerlendirme yapıldı. UEFA temsilcisi, savcılarımıza bu soruşturma nedeniyle teşekkür etti, işin cezai boyutuyla ilgili bundan sonra da bilgi sahibi olmak istediklerini söyledi. Genel olarak görüşmenin içeriği bu'' diye konuştu.Bir gazetecinin ''UEFA soruşturmaya el koydu diyebilir miyiz?'' sorusu üzerine Aydınlar, ''Hayır, öyle bir şey diyemeyiz. Halen TFF'nin yürüttüğü bir soruşturma var. UEFA sadece bilgi amaçlı geldi, bilgi aldı'' dedi.Mehmet Ali Aydınlar, ''UEFA'nın hazırlayacağı raporun nasıl bir yaptırımı olacak ya da yaptırımı olacak mı?'' sorusunu ''UEFA, rapor hazırlamayacak. Rapor hazırlamak için gelmediler, sadece görüştüler'' diye yanıtladı.
 
Cevap: Son Dakika l UEFA Başmüfettişi İstanbula geldiHadi hayirlisi bizdekiler adam olmaz insallah bu adam eder geregi neyse yapar.
 
Cevap: Son Dakika l UEFA Başmüfettişi İstanbula geldiBakalım ne çıkacak ? Sadece ezik taraftarların değil BİZİM SEVİNMEMİZ dileğiyle.. Hooşgeldin.
 
Cevap: Son Dakika l UEFA Başmüfettişi İstanbula GeldiHaydi renkdaslar tek yurek olma zamani.Insallah Pierre yakar su TFF'yi. MALi istifa, Play-off out, fb Bank Asya'ya
 
Cevap: Son Dakika l UEFA Başmüfettişi İstanbula GeldiTFF'den açıklama :Türk futbol tarihimiz Pierre Cornu'yu ve UEFA'yı asla affetmeyecektir. :)
 
Cevap: Son Dakika l UEFA Başmüfettişi İstanbula GeldiBir de BASmufettismis bu arkadas :)Dusmanimizin dusmani candostumuzdur :lol:Go Pierre Go :)
 
Cevap: Son Dakika l UEFA Başmüfettişi İstanbula Geldiİnşallah Yunanistandaki gibi federasyonu düşürüp geçici olarak kendi yönetir Türk futbolunu UEFA.Hem böylece gerizekalı playoff sistemide rafa kalkar.
 
Cevap: Son Dakika l UEFA Başmüfettişi İstanbula GeldiBütün ümitlerim yeşerdi, bundan sonra ya devam ya tamam diyeceğim.
 
Üst Alt