UEFA Cezayı Kesti İddiası


66795uefa.jpg
Futbolda şike soruşturmasıyla ilgili sürecin mahkeme boyutu devam ederken, UEFA da elindeki dosyaları görüşmeye başladı.Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: UEFA Cezayı Kesti İddiasıinşAllah kimse almaz ceza.. Fener ve biz beraber CL'de oynarız.. Ülke puanı lazım.. bunu yalnız Gs ve Fb yapabilir..
 
Cevap: UEFA Cezayı Kesti İddiasıinşAllah kimse almaz ceza.. Fener ve biz beraber CL'de oynarız.. Ülke puanı lazım.. bunu yalnız Gs ve Fb yapabilir..Ne güzel iş o ya, tüm maçlara pislik bulaştır, üste çık sonra inşallah ceza almazlar.

Oldu olacak tüm ödül paramızı da onlara verelim yeter ki Fener'e bir şey olmasın.

Tam Demirören anlayışı.
 
Cevap: UEFA Cezayı Kesti İddiasıBütün takımlar ne demek kardeşim? Hani cezaların şahsiliği ilkesi vardı? Pisliğe bulaşan pistir, temiz olanda pis sayılır mı?

Böyle bir şeyin olması spor kamuoyunda derin yaralar açacaktır. İşler hepten sarpa saracaktır. Koruma kollama gayreti hoş olmayan sonuçlar doğuracaktır. Bu vebal kimsenin kaldıramayacağı kadar ağırdır. Bedeli de ağır olacaktır.
 
Cevap: UEFA Cezayı Kesti İddiasıSürekli iddialar varda daha verilebilmiş bir karar yok.En çok Mehmet Baransu'ya uyuz oldum bu süreçte.Sürekli yalan söylüyor.
 
Cevap: UEFA Cezayı Kesti İddiasıinşAllah kimse almaz ceza.. Fener ve biz beraber CL'de oynarız.. Ülke puanı lazım.. bunu yalnız Gs ve Fb yapabilir..Yani diyorsun ki "her türlü pisliği yapanların yanına kar kalsın"! Üstüne yönetimde de aynen devam etsin. Zarar görenlerin hakkını kim karşılayacak? Mesela haksız şampiyonluk, mesela küme düşenler, mesela tiyatro izlemek için stada gelenler, mesela hakkı yenen futbolcular. Yani zarar göreninde zararıyla kalmasını istiyorum.... mu diyorsun?
 
Cevap: UEFA Cezayı Kesti İddiasıolan fenere oldu oh iyi oldu:Dgeçen sene avrupaya gidemediler bu sene de gidemezlerse kendi kazdıkları kuyuya düşecekler.şimdide çoktan düşüp çıkmışları süper lige hahaha iyi oldu bu iyi :Dnot: avrupaya gidemedikleri için ciddi gelir kaybı yaşayacaklar bu da işin ayrı bir sevindirici yanı :2aloh1::2aloh1:
 
Cevap: UEFA Cezayı Kesti İddiasıinşAllah kimse almaz ceza.. Fener ve biz beraber CL'de oynarız.. Ülke puanı lazım.. bunu yalnız Gs ve Fb yapabilir..Yahu sonra da kuş deyince tribe giriyorsunuz. Sen nasıl galatasaraylısın arkadaş?Yemediği nane kalmayan bir takımla kendi takımını avrupa'da nasıl omuz omuza hayal edebiliyorsun. Hani şu tüm avrupa hatta dünya tarafından şikeci olarak tanılan bir takımla..Ülke puanı lazım ya hani... Şike yapan alçakların aldığı, kazandırdığı puandansa eksi puanı tercih ederim.
 
Cevap: UEFA Cezayı Kesti İddiasıYahu sonra da kuş deyince tribe giriyorsunuz. Sen nasıl galatasaraylısın arkadaş?Yemediği nane kalmayan bir takımla kendi takımını avrupa'da nasıl omuz omuza hayal edebiliyorsun. Hani şu tüm avrupa hatta dünya tarafından şikeci olarak tanılan bir takımla..Ülke puanı lazım ya hani... Şike yapan alçakların aldığı, kazandırdığı puandansa eksi puanı tercih ederim.tamam haklısınız burada aşırı iyimser yazdım.. ama yine GS için yazdım.. CL çünkü aşırı önemli bizim için.. ben bu yıl şampiyonluktan çok CL ye katılmamıza sevindim.. cünkü bizim yerimiz orası ..
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt