UEFA Cezayı Kesti İddiası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Cezayı Kesti İddiası

Cevap: UEFA Cezayı Kesti İddiası

Şike yapmayan takıma bir şey olmaz. Rahatım ben o konuda. Milli takımı da karıştıramazlar işin içine, zor o ihtimal.

tamam arkadas alalım ceza. adamlar veremiyor yalnız fenere ceza iste.. UEFA verirse tüm ülkeye verecek anlayın artık sunu ya..hep düz mantık anlayın zaten

inşAllah kimse almaz ceza.. Fener ve biz beraber CL'de oynarız.. Ülke puanı lazım.. bunu yalnız Gs ve Fb yapabilir..

Ülkeni puanı :D Bu ülkenin birkaç yıl öncesine kadar hazırdan yediği ülke puanını fırtına gibi estiği yıllarda Galatasaray toplamıştır. Zamanın puanları heba edenlerde bu sıfır çeken hıyarlardı.

fb ceza alır umarım gidemez avrupaya. Tek Türk takımı olarak katılıp, Şampiyonlar Ligi'nden gelecek parayı tek başımıza almayı yeğlerim.

Ülkeni puanı :D Bu ülkenin birkaç yıl öncesine kadar hazırdan yediği ülke puanını fırtına gibi estiği yıllarda Galatasaray toplamıştır. Zamanın puanları heba edenlerde bu sıfır çeken hıyarlardı.

fb ceza alır umarım gidemez avrupaya. Tek Türk takımı olarak katılıp, Şampiyonlar Ligi'nden gelecek parayı tek başımıza almayı yeğlerim.

bende aynısını düsünüyorum ama tek korkum UEFA tüm ülkeye ceza verecek sanki

Şike yapmayan takıma bir şey olmaz. Rahatım ben o konuda. Milli takımı da karıştıramazlar işin içine, zor o ihtimal.

Sike´yi örtbas etmek isteyen bir ülkeye tabiki ceza verebilir uefa.

tüpcü fenerbahcesine ceza vermek istemiyor ve avrupaya gitmemeye razi.

bu adami destekleyenlere yaziklar olsun ve onu oraya getiren siyaset

inşAllah kimse almaz ceza.. Fener ve biz beraber CL'de oynarız.. Ülke puanı lazım.. bunu yalnız Gs ve Fb yapabilir..

:haha: fener bu zamana kadar ülke puanın ne kattı ki biz çıkardık onlar senelerce o puanı düşürdü durdu. Birtek ş.ligi ç.finali var biraz puan kattıkları o kadar. Oluşturdukları tüm negatif etkiyi bir çeyrek final pozitif'e çeviremez.

Ayrıca inşallah kimse ceza almaz nedir yahu adamların alacağı ceza bizim daha da yükselmemizi sağlayacak bunu görüp hala ceza almasın demek iyi niyetin dibine vurmak demek. Adamlar bir hazırlık maçında ki olaydan dolayı bize yapmadığını bırakmadılar neredeyse küme düşüyorduk haksız yere. Her şike lafı açıldığında hiçbir b.k çıkmayan ve aslada çıkmayacak olan denizli maçını sürekli gündeme getirip dururken. GALATASARAY taraftarının süper plus iyi niyeti beni düşündürüyor.

Bu düşünce yapısı (hakaret olarak algılama lütfen) sen eşek olursan semer vuran çok olur sözü ile özleşiyor, azıcık uyanık olalım.

tamam haklısınız burada aşırı iyimser yazdım.. ama yine GS için yazdım.. CL çünkü aşırı önemli bizim için.. ben bu yıl şampiyonluktan çok CL ye katılmamıza sevindim.. cünkü bizim yerimiz orası ..

Adalet mutlaka yerini bulacak, yoksa zaten futbol izlemeyi bırakırım. Biz her halükarda CL'yi anamızın ak sütü gibi hak ettik. Telefon trafikleri, iddianameler, tapeler, para çantaları yok çok şükür..

Hem biz gidelim, hem fener gitmesin. Bir Galatasaraylı'ya şu durumda yakışan tek temenni budur.. Şike yapmış bu rezil takımla ligde yarış bile bana zulümken Avrupa'ya beraber gitme ihtimali bile ürkütüyor beni... Gerçi böyle bişey namümkün de..

Yahu UEFA ve FIFA'dan şöyle bir açıklamayı çok isterim

Şike yapanları küme düşürmediğiniz sürece hiçbir organizasyona sizi almıyorum

isterseniz 10 hatta 20 yıl düşürmeyin beni ilgilendirmez ne zaman düşürürseniz o zaman cezanız kalkar dese

ondan sonra da seyretsem ben tüpçüyü ve çok sevdiği temiz febe'sini...

Ceza muhakkak gelecek umarım bu yapan takıma verilir.

Mazoşist Başbakanın,TFF başkanının etkisiyle tüm ülkeye vermezler umarım.

Ya yiyelim komple ceza yiyelim önemli değil Bu pisliklerin üstünü örtmeye çalışanlar hepsinin aklı başına gelsin... Ülke olarak ceza yiyelim ki Ortada Ne Fener kalsın, Ne TFF, Ne Başbakan!!!

isterseniz 10 hatta 20 yıl düşürmeyin beni ilgilendirmez ne zaman düşürürseniz o zaman cezanız kalkar dese

Bunu demediğini bilemeyiz çünkü açık açık demez el altından verir TFF'ye ayarı.. bence kesinlikle UEFA'dan bir baskı var yoksa tahkim kararı çoktan çıkmalıydı bu hafta içine kadar tahkim kararı çıkmazsa işler çok sakat..

tamam arkadaşlar burada fazla iyimser yazdım bende biliyorum ama çok abartmayın..sanki ben istemiyormuyum.. fener ceza alsın 3 5 sene, her sene biz şampiyon olalım ve CL'ye biz katılalım, bütün büyük gelirler bize gelsin.. tabi ki istiyorum.. aslında tek istegim bu ama benim bunu yazma sebebim, UEFa'nın tüm ülkeye ceza verme olasılığı...bu gerçekleşirse ne olacak ? bunu mu istiyorsunuz ? ben bunu istemiyorum.. neden başkası yüzünden bizimde elimiz yansın ? bizene onlardan ..adamlar şike yapsın ya da yapmasın, onlar alsın cezayı ama veremiyorlar ..

UEFA böyle derse sadece G.Birliği düşer.

FB şike yapmayacağına göre, G.Birliği kendi kendine şike yapmıştır (İ.Akın stayla) ve düşürülmelidir.

TFF mantığı işte tam olarak böyle işler. Çözmüşüm değil mi?

arkadaşlar,benim mantığım şöyle bir karar verileceğini söylüyor;

-şike dosyası o kadar kabarık,o kadar karışık ki,çok fazla takımın da ismi geçiyor,sanki uefa bunları tek tek ayıklamak yerine şu iki yoldan birini seçer.

1-TFF nin şike konusundaki kulüp ve şahıslar hakkındaki nitelendirmesine karışmayıp,TFF nin verdiği karar paralelinde sorumlu tutulmayan kulüplere ceza verdirme yoluna gitmesi(yani kulüplerle kişileri ayırmayıp ilgili kulübe ceza verdirtmek)

2-TFF nin nitelendirme ve kanaatini beğenmeyen UEFA,ya iddianamede ismi geçen tüm kulüplere avrupa yasağı koyar ya da tüm ülke futboluna komple bir ceza verir.

Ben açıkcası böyle düşünüyorum,yani UEFAnın ince eleyip sık dokuma çabası içinde olacağını sanmıyorum,çünkü zaman da daralıyor gittikçe ve bir an evvel nihai kararın çıkması gerekiyor,yani UEFA birşey yaparsa külliyen yapar,

Üst Alt