UEFA Cezayı Kesti İddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Cezayı Kesti İddiası

Cevap: UEFA Cezayı Kesti İddiası

tamam arkadaşlar burada fazla iyimser yazdım bende biliyorum ama çok abartmayın..sanki ben istemiyormuyum.. fener ceza alsın 3 5 sene, her sene biz şampiyon olalım ve CL'ye biz katılalım, bütün büyük gelirler bize gelsin.. tabi ki istiyorum.. aslında tek istegim bu ama benim bunu yazma sebebim, UEFa'nın tüm ülkeye ceza verme olasılığı...bu gerçekleşirse ne olacak ? bunu mu istiyorsunuz ? ben bunu istemiyorum.. neden başkası yüzünden bizimde elimiz yansın ? bizene onlardan ..adamlar şike yapsın ya da yapmasın, onlar alsın cezayı ama veremiyorlar ..

Sırasıyla;

UEFA gerekli takımlara ceza verin diye baskı yapar TFF'ye

Eğer TFF, UEFA'nın tanıdığı süre zarfında istediğini yapmazsa TFF yönetimini değiştirmeye kalkar..

Bunda başarılı olursa gelen yeni yönetim gerekli cezaları verir, yok başarılı olmazsa o zaman Takımlara, Ülkeye men veya lisansı askıya alma ihtimali var.

Bu cezaların sonuçlarını daha önce belirtmiştim.. Lisans askıya almaya hiç kimsenin tıpası yemez, Ülkeye men belki ama bütün taraftarlar memnun olmayacağı için Başbakan oy kaybını düşünür..

En yakın zamanda olan Sion ve Yunanistan olaylarını hatırlayın.. İkisinde de Federasyon ceza vermedi, UEFA el altından bastırdı lisansınızı askıya alırım dedi paşa paşa verdiler cezaları..

Tabi biz bu süreci şuan öğrenemeyiz yani UEFA'dan baskı geldi diye bir haber çıkmaz.. Biz ceza verildiğinde öğreniriz..

Tahkim savunmalar için Fenerlileri çağırdığında.. Nihat Ö. Ali Koç, A. Kiğılı neden gitti.. Gittiğinde Federasyon binasında kimlerle görüştü.. Neler görüştüler... Bunlar bilinmiyor tabi ki..

Başkanın odasına UEFA faksı bağlandı - İlhan SÖYLER - Hürriyet

Buyrun arkadaşlar okuyun da şu son 20 gündür medyadaki ve tff'nin sessizliğinin sebebini anlayın.

Hiç birşeyin sızmasını istemiyorlar, ne dönüyorsa kapalı kapılar ardında dönüyor. Demirören sızma olmasın diye UEFA'dan gelecek her faksın odasındaki cihaza gelmesini istemiş. Alın okuyun komediyi..

Baskı olduğunu 1 haftadır ben burada söylüyorum zaten Mehmet Baransu gibi adamım vesselam :tiphat:

yahu cas davası çekildi, Uefa 58.inci maddeyi görmezlikten geldi. daha bir şey olmayacak bence.

1 milyon kere anlatsak 1 milyon 1. kere CAS davası çekildi yazacaksınız anlaşıldı.

Evet UEFA Fener'den çok korktu yalvardı yakardı davayı çektirdi, çünkü Fener'le kimse başa çıkamaz..

of of

Dünkü haberin aynısını bu sabah tekrar konu olarak açıyorsunuz. Isıtıp ısıtıp aynı haberi koymanın ne anlamı var. Millette yeni bir iddiaymış gibi gelmiş başlığa. Ali Şen sadece fb alsın diye devreye girmişte falan filan. Geçiniz.

yahu cas davası çekildi, Uefa 58.inci maddeyi görmezlikten geldi. daha bir şey olmayacak bence.

bak yeni moda olduğu için bundan örnek vereyim

[video=youtube;eWg76YvIxNM]https://www.youtube.com/watch?v=eWg76YvIxNM[/video]

Bu videoda ki çöpcü adam UEFA...

Çocukda Fenerbahçe..

Fener biliyor üstüne giderse sonu daha beter olacak.. O yüzden alttan alıyor

tamam arkadaşlar burada fazla iyimser yazdım bende biliyorum ama çok abartmayın..sanki ben istemiyormuyum.. fener ceza alsın 3 5 sene, her sene biz şampiyon olalım ve CL'ye biz katılalım, bütün büyük gelirler bize gelsin.. tabi ki istiyorum.. aslında tek istegim bu ama benim bunu yazma sebebim, UEFa'nın tüm ülkeye ceza verme olasılığı...bu gerçekleşirse ne olacak ? bunu mu istiyorsunuz ? ben bunu istemiyorum.. neden başkası yüzünden bizimde elimiz yansın ? bizene onlardan ..adamlar şike yapsın ya da yapmasın, onlar alsın cezayı ama veremiyorlar ..

Istemiyorumusun? Yani hep beraber kirli olalim kirli kirli devam edelim diyorsun?

bu mantigini Galatasaray taraftarina yakistiramiyorum! ayni sekilde Galatasaray taraftari olmadigina yuzde 99% kanaat edindim:

UEFa'nın tüm ülkeye ceza verme olasılığı...bu gerçekleşirse ne olacak ? bunu mu istiyorsunuz ?

Evet! eger pislik bir sekilde temizlenmezse sen dunyanin her yerinde sikeci, kuralsiz bir ulke olarak tanimlanmaya devam edileceksin. Elbet Galatasarayima birsey olmasin isterim ama bas gelemiyorsak yikilsin bu anlayis! bitsin bu Türk fütbolu.

Galatasarayliligindan ciddi bir suphem var :ays:

fb katılamazsa CL ye kasamıza ekstra para girecek onu hesaplamayı unutuyorsun.

UEFA kararınızı gözden geçirin diyecek TFF'ye.TFF'nin elinde karar UEFA'nın değil.TFF kararımız kesindir falan derse o zaman yandık.

Kuş belirtisi var.

Türk futbolu UEFA' dan komple ceza yerse ben TFF' den önce bizim yönetime kızarım.

Neredeyse bu şike davası 1 senedir devam ediyor.

Galatasaray Spor Kulübü başkanı veya yetkili bir yönetici gidip UEFA' dan birisi ile görüştü mü? Durumu anlattı mı? Bu konuda bir lobi çalışması yaptı mı?

Bilen varsa söylesin, işin açıkçası ben bilmiyorum.

TFF' ye ihtarname çekip, UEFA' ya kopyasını göndermekle olmuyor bu iş.

Yemişim clsini su onun bunun evlatlarını tüm türkiye olarak yargılamamız lazım O yuzden insallah Milli takıma kadar men ederler..

Yıkım olur.Sen bu ne demek biliyor musun ?

Satılmısların Senaryoların Yalanların paraların Serefsizlerin baskanlık koltuklarında oturdugunu görmektense bölesi daha iyi.. Tecavüz ettiler futbola uefada öldürsün belki o zaman aklımız basımıza gelir... üzülürsem Serefsizim..

Satılmısların Senaryoların Yalanların paraların Serefsizlerin baskanlık koltuklarında oturdugunu görmektense bölesi daha iyi.. Tecavüz ettiler futbola uefada öldürsün belki o zaman aklımız basımıza gelir... üzülürsem Serefsizim..

Ben bir futbolsever olarak ülkenin tamamen ceza almasını kesinlikle istemem.Futbol diye bir şey kalmaz bu ülkede.Zaten yok falan da diyebilirsiniz ama önümüzde CL var.S.kayım ligine ben Avrupa'da görmek istiyorum takımımı.

FutbolSever olarakta istemem Milliyetci biri olarakta sistemem bende ülkenin tamamının ceza almasını kim ister ama buna mecbur bırakılırsa varsın yapsınlar hic sesim cıkmaz yeterki serefsizler cezalarını ceksin Bütün ülke bu totoşlar yüzünden Galatasaray bursa gibi takımlar avrupaya gidemedi futbolu yıldırımlar batırdı bunlar yüzünden Milli takım men edildi desinler işte o zaman icim rahat edicek..

Millet şike yapsın ceremesini biz neden çekelim ki? Çok saçma bir mantık.Milli takım neden çeksin bunun cezasını? Tüm futbolseverler neden çeksin?

UEFA´da temiz ve güvenilicek bir kurum değil.Sırf başkanları Fransız diye Lyon´un rezaletini es geçtiler CL´de.

Üst Alt