UEFA Disiplin Kurulu Kararını Verecek


UEFA Disiplin Kurulu yarın Nyon'da toplanarak elinde dosyası olan kulüplerle ilgili son kararını verecek.Daha önce "Son kararı Disiplin Kurulu verir" şerhi konularak Şampiyonlar Ligi'ne alınan Fenerbahçe'nin kaderinin de bu toplantıda belli olması bekleniyor. UEFA kulislerinden gelen bilgilere göre Disiplin Kurulu'nun Sarı-Lacivertli kulübe ceza vermesi beklenmiyor.Şenes Erzik ve Levent Bıçakçı da daha önce yaptığı açıklamada Fenerbahçe'nin önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağının müjdesini vermişti. Fenerbahçeli yöneticilerin Nyon'dan çıkacak sonucu merakla beklediği belirlendi.Kaynak: CNNTürk.com
 
Cevap: UEFA Disiplin Kurulu Yarın Kararını VerecekCeza çıkacak olsa önceden sızardı sanki bir şeyler. Hava genel olarak Fener lehine.

17 temmuz laflarını uzun süredir duyuyordum ama artık bıktığım için takip etmiyorum, kendi takımımıza ve Avrupa Maçlarına odaklanalım.
 
Cevap: UEFA Disiplin Kurulu Yarın Kararını VerecekSüreç başladığı zaman UEFA'dan çok umutluydum ama şu ana kadar gösterdikleri tutum sebebiyle bu güvenim yerle bir oldu.
 
Cevap: UEFA Disiplin Kurulu Yarın Kararını VerecekEğer ceza gelmezse vah uefanın haline.Şike yüzünden uefadan ceza yiyen bütün takımlar uefaya astronomik tazminat davası açar.
 
Cevap: UEFA Disiplin Kurulu Yarın Kararını VerecekHaber gerçekse Aziz yıldırım Yarından itibaren başlar yine mangalda kül bırakmamaya..
 
Cevap: UEFA Disiplin Kurulu Yarın Kararını Verecek7fba4simplequestiontouefa.jpg
 
Cevap: UEFA Disiplin Kurulu Yarın Kararını VerecekNasıl bir dünya arkadaş adamlar mahkeme tescilli şikeci aldıkları ceza yok üstüne ödüllendirilecekler uefa fifa desen alayı rüşvetçi daha yeni spor haberlerinde izledim almanya blatterin rüşvet aldığını iddia etmiş biz daha fener ceza alıcak mı bu uefa fifa fenere ceza verse nolur vermese nolur.
 
Cevap: UEFA Disiplin Kurulu Yarın Kararını Verecekceza vermesinlerde göreyim eski fifa başkanı ceza aldı rüşvetten aba altından sopa gösterdi isviçre mahkemesi
 
Cevap: UEFA Disiplin Kurulu Yarın Kararını VerecekTazminat davalarından daha önemlisi uefayı kimse şeyine takmaz bundan sonra.Eğer bir ülkenin bir maçında şike şüphesi falan olursa uefa araya girmek istediğinde hadi lan derler adama.Bu fenerbahçe olayı emsal olacak ve o sıfır tolerans lafınıda bir daha kimseye yutturamayacaklar.Şikenin önünü alamaz uefa,yerel federasyonlar ceza vermedikçe uefanın yaptırım gücü bitecek eğer fenere ceza gelmezse.
 
Cevap: UEFA Disiplin Kurulu Yarın Kararını Verecekfb transfer için bu kararı bekliyor sanırım. bi tokat yesinler de görürüz
 
Cevap: UEFA Disiplin Kurulu Yarın Kararını Verecekuefa fenere niye ceza versin yahu ?GS 5 maçta şikeyi yaptı.GS alcak cezayı.uefadaki kulislerden geldi bilgi.:coffee:
 
Cevap: UEFA Disiplin Kurulu Yarın Kararını VerecekTarihin en büyük timsahlarından biri görülecek mi,görülmeyecek mi?

Sonuçlar yarın...
 
Cevap: UEFA Disiplin Kurulu Yarın Kararını VerecekTazminat davalarından daha önemlisi uefayı kimse şeyine takmaz bundan sonra.Eğer bir ülkenin bir maçında şike şüphesi falan olursa uefa araya girmek istediğinde hadi lan derler adama.Bu fenerbahçe olayı emsal olacak ve o sıfır tolerans lafınıda bir daha kimseye yutturamayacaklar.Şikenin önünü alamaz uefa,yerel federasyonlar ceza vermedikçe uefanın yaptırım gücü bitecek eğer fenere ceza gelmezse.Ona katılıyorum zaten, bundan sonra iyi transfer yapan değil, iyi şike yapanlar şampiyon olacak. 1-2 yıla futbol seyircisi %20 oranında düşecek zaten izleyip görelim.
 
Cevap: UEFA Disiplin Kurulu Yarın Kararını VerecekBen de merak ediyorum neler olacağını UEFA bas bas bağırıyordu şikeye sıfır tolerans cart curt diye bakalım ortada mahkeme kararı ile tescillenmiş şike kararı var.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt