UEFA Disiplin Kurulu Kararını Verecek - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Disiplin Kurulu Kararını Verecek

Cevap: UEFA Disiplin Kurulu Yarın Kararını Verecek

1 senelik bu belirsizlik yarın son bulacak...ceza almadan yırtarlarsa alkışlarım

1 senedir yarın son bulacak yarın son bulacak diyoruz bence bu belirsizlik daha çok uzun zaman devam edecek..

Yok yargıtay aşamasıydı yok CAS'ıydı bilmemnesiydi derken unutulup gidecek.

Uefa için söylediklerimin hepsini yuttum

Yok elin avrupalısı acımaz,yok adamlar kurallara göre yönetiliyor

Tahkim kurulu kararını açıkladıktan sonra 1 haftada işi çözmediler ya ,bundan sonra alınacak her karar eyyam kokar,pazarlık hissi uyandırır,15 yıl avrupadan men çıksa bile

Bundan sonra bi yerde çıkıp zeor tolerans demesinler kıçımla gülerim

Bence yarın hiçbir şey olmayacak hiç haber falan çıkmayacak hiçbir açıklama yapılmayacak hiçbirşey olmamış gibi kuralara katılacak adamlar...

Yargıtay cezayı onayacak Aziz yıldırım şikeden hapse girecek yine de UEFA açıklama yapmayacak.

Bundan önce Nihat özdemirin bir açıklaması vardı çünkü biz UEFA ile el sıkıştık anlaştık bu konuda diye demekki doğruymuş.

başbakan hükümet federasyon şenez erzik fener ceza almasın dşye yırtındılar bnce aksi bi durum olmaz ama şunu da unutmamak lazım fener şike cezasından dolayı zaten 1 yıl men aldı bu ceza haksız çıksa fener 20-30 milyon dolr tazminat alması gerekirdi ama cası çektiler.fener suçunu layığını bulmasa da hem mahkeme de hem uefa nezninde cezalandırılmıştır.

türkiyedeki medya bence cok SECRET izlemis :asd: antuda bunu cok yaparlar

SECRET i bilen ne demek istedigimi anlar. :eek:

Umarım yanılırım ama UEFA'nın kararından pek ümidim yok çünkü padişahımız fenere bir şey olsun istemiyor.

Erzik verilmeyeceğini ima etti. Her yerde konu kapandı diyorlar. Bu saatten sonra ceza meza verilmez.

sende bunu yedin nerde diyor bizim satılmış medya kafasından uyduruyor bbc de öyle birşey demedim diyor, ceza çıkmazsa rüşvet vardır özellikle avrupa da bazı kesim huzursuz ceza çıkmamasında özellikle alman lar ve isviçre liler

Bence verecekler cezayı, arkadaşlar bilmiyorum farkında mısınız ama fenerbahçe'nin şike yaptığı kesinleşti geçen sene ve bunun karşılığında herhangi bir ceza almadılar UEFA şüphe olsa bile almayız diyor CL'ye kesinleşmiş bir şeyden bahsediyoruz,umarım verirler cezayı akılları başlarına gelir bazı dingillerin.

ya anlamiyorum ben, shike yapilmis hatta tescillenmis ve senin kitaplarinda bunun cezasi belli, daha neyi bekliyosun bir an önce versene cezasini!! vermeyeceksen kaldir at kurallarini birdahada kural mural koyma herkez kafasina göre takilsin arkadass. bukadar zormu?! ne bu yaaa 1 senedir verem ettiniz insanlari, ha bugün ha yarin karar cikacak diye diye !! sanki ucunda ölüm var, alt tarafi bi oyun, aglayacaksanizda oy na ma ya lim!!!!!!!!!!!

böyle bir olayı hiç ceza almadan kapatabilirlerse yazıklar olsun sisteminizede hukuğunuzada

daha önceki tahminimin hala arkasındayım..

1 sene avrupadan men + süper lige eksi puanla başlama cezası.

(not:avrupa cezasını geçen sene çekmiş kabul edilecek)

eğer bu dediğim çıkmazsa herkese benden bira..:D

başbakan hükümet federasyon şenez erzik fener ceza almasın dşye yırtındılar bnce aksi bi durum olmaz ama şunu da unutmamak lazım fener şike cezasından dolayı zaten 1 yıl men aldı bu ceza haksız çıksa fener 20-30 milyon dolr tazminat alması gerekirdi ama cası çektiler.fener suçunu layığını bulmasa da hem mahkeme de hem uefa nezninde cezalandırılmıştır.

Aydinlar fener ceza almadan kurtulamaz dedi birakti gitti, simdi bu tupcu nasil olduda hic kimsenin ceza almamasini sagladi

daha önceki tahminimin hala arkasındayım..

1 sene avrupadan men + süper lige eksi puanla başlama cezası.

(not:avrupa cezasını geçen sene çekmiş kabul edilecek)

eğer bu dediğim çıkmazsa herkese benden bira..:D

Geçen sene men yemediler ki. Geçen yıl Trabzonspor şampiyon olduğu için, Trabzonspor gitti CL'ye.

Fenerbahçe daha Avrupa'dan men cezası yemedi.

Geçen sene men yemediler ki. Geçen yıl Trabzonspor şampiyon olduğu için, Trabzonspor gitti CL'ye.

Fenerbahçe daha Avrupa'dan men cezası yemedi.

Deki geçen sene fb ceza aldığı için gitmedi şamp ligine

şimdi diyorki o zaman uefa

şike yaparsan şampiyonlar ligindeki cezan 1 sene

uefa liginde şike yap sıkıntı yok

durum bu ise hakikaten ok

Bizim hükumeti Türkiye sınırları dışında kimse bir tarafına takmaz. UEFA da sallamaz.

Rüşvet olayı da bana uzak ihtimal geliyor.

Eğer UEFA bir ceza vermezse bu sebeplerden ötürü olacağını sanmıyorum.

Geçen sene ceza verildi ve uygulandı diyebilirler. Ama böyle bir suç için 1 senelik ceza da çok az tabi.

Bu arada yarın disiplin kurulu toplanacak ama Fenerbahçe gündemde mi belli değil kesin olarak.

Ama hafta sonu Sadri Şener, bu hafta karar çıksın transfere ona göre bakacağız gibi bir şey demişti, artık yapılması gereken en iyi şey, beklentiye girmeden beklemek.

Deki geçen sene fb ceza aldığı için gitmedi şamp ligine

şimdi diyorki o zaman uefa

şike yaparsan şampiyonlar ligindeki cezan 1 sene

uefa liginde şike yap sıkıntı yok

durum bu ise hakikaten ok

Zaten bundan sonra sportif gücü yetmeyen her takım artık şike yapar. Hem ceza almıyor, üstüne para alıyorlarmış hemde, haysiyet sahibi oluyorlar. Omuzlarda fln taşınıyorlar ne gerek var, koşmaya terlemeye?

uefa ceza vermezse çok ilginç bi durum olur.şikecilerin hala yüksek maliyetli transfer yapmamış olmalarının sebebi bence bu kararı beklemeleri ve korkuyo olmaları...en az 1 sene daha ceza geleceğini düşünüyorum...ama yok eğer uefa problem yok derse vay böyle dünya adaletine arkadaş...adamlar masabaşı şerefsizliklerinin dönmediği tek yer olan mahkeme tarafından şike lekesi yemiş olur.

Üst Alt