UEFA F.Bahçe'nin Şimdilik Şampiyonlar Ligi'ne Katılabileceğini Açıkladı


Cevap: UEFA Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne Katılabileceğini Açıkladıuefa şike kararını açıklamadı daha temiz kağıdı sembolik bişey..
 
Cevap: UEFA Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne Katılabileceğini AçıkladıYalnız geçen sene TFF almamıştı. Bu sefer TFF yolladı CL'ye bunları. Ceza gelecek yine de. Mahkeme sonucu kesin gelecek de.
 
Cevap: UEFA Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne Katılabileceğini Açıkladıbu tayfun bayındırda sevincten havalara ucacak nerdeyse:mad: umrumda degiller biz direk gidiyoruz zaten. inşallah elemelerde elenirler.
 
Cevap: UEFA Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne Katılabileceğini Açıkladıama hangisine Super ligdeki sampiyonlar ligine mi :lol:
 
Cevap: UEFA Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne Katılabileceğini Açıkladıhalenmi ceza gelecek diyorsunuz pes yani neyin cezası daha ceza filan gelmez adamlar temiz kağıdı yollamış ötesimi var kendinizi kandırıyorsunuz bişey olmaz
 
Cevap: UEFA Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne Katılabileceğini Açıkladıbirkalç gün sonra anlaşılacak sembolik mi yoksa normal mi olduğu
 
Cevap: UEFA Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne Katılabileceğini Açıkladıarkadaşlar bu yazının hiç bir önemi yok biraz mantık uefanın disiplin kurullarına daha dosya gitmemiş ayrıca gitse neolur 2 tane ön elememi geçecekler
 
Cevap: UEFA Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne Katılabileceğini AçıkladıSembolik deniyor. Temkinli olmakta fayda var.
 
Cevap: UEFA Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne Katılabileceğini AçıkladıYa bırakın almaz falan demeyi.Adamlar CL'de,şike kararını açıklasa ne olur? Ceza verecek kurum neden onay versin?
 
Cevap: UEFA Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne Katılabileceğini AçıkladıTalip Doğan Karlıbel ‏@TDKARLIBELŞunuda belirtmek isterim geçen senede Fenerbahçe Kuraalar çekilinceye kadar Şampiyonlarligine katılma hakkı vardı sonra ne oldu. ?
 
Cevap: UEFA Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne Katılabileceğini AçıkladıOlay bitti neyin kafasındasınız adamlar TFF'nin yolladığı temiz kağıdını onaylamışlar işte.
 
Cevap: UEFA Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne Katılabileceğini Açıkladıcok iyi oldu arkadaslar fb temiziz yazısı verdi mahkemede cıkacak en ufak cezada fener babayı yiycek
 
Cevap: UEFA Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne Katılabileceğini Açıkladıöyle olsa bizimle beraber gönderirlerdihemen timsaha yatmayın fenerliler gibi uefa daha şike kararını vermedi temiz kğıdı dediğim gibi sembolik birşey uefa şike konusunda son kararını verdikten sonra tekrar gözden geçiriliricek Cl durumu..
 
Üst Alt