UEFA, Fenerbahçe'yi Disiplin Kuruluna Sevk Ediyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA, Fenerbahçe'yi Disiplin Kuruluna Sevk Ediyor!

Cevap: Son Dakika | UEFA, Fenerbahçe'yi Disiplin Kuruluna Sevk Ediyor!

[video=youtube;Hvp5kr8edwA]https://www.youtube.com/watch?v=Hvp5kr8edwA[/video]

buda benden gelsin dicektim ama vazgectim, bu sarkiyi duyunca alisamiyen stadimizi hairliyorum, ne geceydi be, tüylerim diken diken olmustu.

Fenerbahçe en az 2 lg düşerse nedersiniz ?

Cevap: UEFA, Fenerbahçe'yi Disiplin Kuruluna Sevk Ediyor!

bizim federasyonun bişey yapacağı yok ama ben uefadan sağlam bir vuruş bekliyorum artık. bankasya falan hakgetire, bence 3,lige yollayabilir uefa feneri

Birileri gelir ve kolumuzu keser. Büyüksün başkan.

ya belliydi zaten, uefayi casa veren, dava acan fener kendi kalesine atmis oldu bu ücüncü golü aslinda.

Arkadaşlar fb zaten şike yaptığı tescil edildiği anda 5 sene boyunca UEFA organizsyonlarına otomatik olarak katılamıyor ki? Bu haber bence yalan. UEFA zaten katılan takımlardan "son 5 senede şike olayına karışmadım" diye kağıt istemiyor mu? Bunu antu'da bile yazmışlardı. Şu aşamada onların en son düşüneceği şey Avrupa'dır zaten.
İstiyor ama şike yapan kulüpleri ekstra bir ceza almadığı sürece ertesi yıl alıyor Ş.L ye.Örneğin juventus küme düştükten 2 sene sonra(yanlış hatırlamıyorsam) Avrupaya gitmişti.

Üst Alt