UEFA FFP Verileri Sızdırıldı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA FFP Verileri Sızdırıldı!

Gerçekten doğru ise ben şaşırmadım çünkü paranın olduğu her yerde pislik vardır.

Asıl şaşırdığım bu işlerden anladığını iddia eden, benimle bu konularda tartışmayın ben bu konularda otoriteyim, bana böyle kanıtı olmayan şeyler ile gelmeyin diyen kendini beğenmiş biri var bu forumda, asıl ben ona ve içinde yaşadığı dünyadan bir haber haline şaşırıyorum.

Eger öyle biri varsa, ona diyecegim tek sey:

Vay saklaban vay...

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu belgelerin delil olarak kullanılma durumu pek mümkün değil.

Onun dışında durumun bu olduğu zaten belliydi kimsenin 1 yılda 500 m euro harcayacak geliri yok adam satmadıkça.

Bunlar zaten bilinen şeylerdi ama ortasa bir kanıt yoktu. Gerçi bunlar da ne kadar kanıt değeri taşır meçhul. Ama bunların konuşulması bile iyi bir bakıma. Çifte standart tam manasıyla konuşulur artık

Sinan Bilgin'e sallıyorsunuz da adam hiçbir zaman "UEFA pırıl pırıl şeffaf harikulade bir kurum" demedi ki... Adam kanunlara göre olayları yorumladı. UEFA'nın bu konularda ayrımcılık yapmasının konuyla alakası nedir ki!

Sinan Bilgin'e sallıyorsunuz da adam hiçbir zaman "UEFA pırıl pırıl şeffaf harikulade bir kurum" demedi ki... Adam kanunlara göre olayları yorumladı. UEFA'nın bu konularda ayrımcılık yapmasının konuyla alakası nedir ki!
Onu bu durumu dile getirenlere karşı türlü türlü tavırlar sergilemeden düşünecekti.

UEFA rezil bir kurumdur, şikeye ceza veremeyen bizzat kendisi rüşvet ve şaibelere karışan rezil bir kurumdur.

Futbolu bitirme aşamasına geldiler zaten, CL'nin bile eski tadı yok artık.

Üst Alt