UEFA Genel Sekreteri Gianni Infantino'nun Basın Toplantısı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Genel Sekreteri Gianni Infantino'nun Basın Toplantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Saat 12.30 da başlayacak. Süreç ile ilgili önemli gelişmeler olacağı düşüncesindeyim.

En azından gerçek renklerini öğrenmiş olacağız.

Hemen hemen tüm kannallar Canlı olarak yayınlayacaktır.

Cevap: UEFA Genel sekreteri Gianni Infantino' nun basın toplantısı

Hadi hayırlısı bakalım. Sezon sonu bu işi kesinlikle çözün diyecektir!... 0 tolerans politikasına kesinlikle vurgu yapmalı!...

5 yıl men verdik demesin lan? yani demirören falan kabul etmiştir bunu hiç sorunsuz.

5 yıl men verdik demesin lan? yani demirören falan kabul etmiştir bunu hiç sorunsuz.

Platini :"Sayın Erdoğan size Sayın Demirören'in de burada olduğunu düşünerek 2 gün sonra ülke geneli 3, şike yapanlara 5 yıl men cezası vereceğimizi bildirmek için geldim. Düşünceniz nedir ? ".

Y.Demirören :"Evet de Başbakanım evet de hee evet de ya hemen şimdi 3-5 nedir.."

Gibi birşey mi:)

basın mensuplarından sorulacak sorular önemli içeriği ilişkin 0 tolerans diğer ülkelere örnek teşkil durumu vs

Kimse ceza falan beklemesin. Adamlar kendi kendilerine ceza vermek için mi kendi adamlarını başkan seçtirdiler? Olaki UEFA çok zorladı vs. ceza vermemek için yine istifa edip yine seçim vs. ile iyice süreci sulandırırlar. Artık tek beklentim seneye ŞL'ye katılabilmemiz. Yoksa ceza alma şansları sıfır! Yeter ki biz ceza almayalım ben razıyım.

Bunu söyler " Türkiye ligi avrupanin en temiz ligi. Bunlar hepsi cemaatin isidir" yersen

Şikeci adamların adaleti sağlamasını bekliyoruz :)

UEFA'ya Demirören 500 milyon euro verse bu iş hallolur.

Cezasız kalacağını mı düşünüyorsunuz...?

Cezasız kalmayacak...

benim hiç ümidim kalmadı ne yazıkki kulüplere değil şahıslara ceza verecekler olay kapanacak gibi geliyor. aziz ne diyordu ben yatarım önemli değil önemli olan f7 bu durumdan kurtarmak.

umudumuz FIFA. uefa dan da bi cacık olmaz. italyanların da bizden bi farkı yok.

Adam açık açık 'tehdit' etmez herhalde, iç işlerine karışmıyoruz imaji vermek için.

Kel reyiz açık sözlüdür. Eğer bizim basın mensupları doğru düzgün soru sorarlarsa sürece ilşkin yol haritası belli olur. Benim esas merak ettiğim bu toplantı neden yapılıyor? Hç bi yerde haberi yok bunun..

Türk Hukukuna göre ümidiniz kalmamış olabilir ama Uluslararası normlara göre ceza alacak...

uefa gerçek açıklamayı buradakı toplantı ve cas davasıdan sonra yapacaktır. şuan ortamı gerecek açıklamadan kaçınırlar bence.

Bence yine beklediğimiz olmayacak,şike ile ilgili açıklama yapılmayacak.

Bu Son yaptıkları toplantı hakkında konuşacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt