UEFA Kupası Konsantrasyon Topici| Adım Adım Kadıköy'e - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Kupası Konsantrasyon Topici| Adım Adım Kadıköy'e

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu maçı kazanmak hem Galatasaray ailesinin moral toplaması,hemde Kadıköy yolunda özgüven tazeleme açısından çok önemli.BAŞARILAR.

küçümsemek değil metalis sadece beşiktaşı 4-1 yener bjk sağolsun farklı skor rekorlarını çok seviyor yoksa 4-1 le metalisti büyütmenin bir manası yok o maça kadar bu takımın ismini duymadım ben

Hee, bir de aradan onu çıkarıyoruz değl mi ? :D

Beşiktaş'ın ve Ertuğrul Saglamın İNTİKAMı Alınacak...

Neyse, konumuza dönersek liderliği garantileyebilmek için mutlaka alınması gereken bir maç olacak. Hani kartal dahi evinde yendi bu takımı diyoruz, deplasmanda hayal kırıklığı yarattı.

Biz her şekilde temkinli oynayalım ve istediğimiz o güzel neticeyi alalım !

İNANIYORUZ !!!

Galatasaray olarak takım puanımız çok düşük bu nedenle gruptan çıkmayı %90 garantilemişde olsak bu maçı mutlaka kazanmalıyız hatta herta maçını bile kazanmalıyız ki seneye şampiyonlar liginde rahat edelim.

Galatasaray olarak takım puanımız çok düşük bu nedenle gruptan çıkmayı %90 garantilemişde olsak bu maçı mutlaka kazanmalıyız hatta herta maçını bile kazanmalıyız ki seneye şampiyonlar liginde rahat edelim.

çok dogru..hatta Lider oLarak bitireLim ki,Şamp.Liginden geLecek takımLarLa takım toprLandıktan sonra oynamamız daha iyi oLur...

Takımın ve taraftarın üzerinde bir ruhsuzluk var,bu bir kharkiv galibiyetiyle ortadan kalkacak bir sorun değil.Tarafarı ve takımı ayaklandıracak olaylar yaratılmalı.Bunu yine Adnan Polat yapmalı.Geçen sene Kalliyi gönderip takımı ve taraftarı ateşlemesini bilmişti.Demiyorumki aynı şekilde Skibbe gönderilsin ama buna benzer bi ayaklanma yaşanmalı onuda başkan halletmeli

O Kadar puanımız düşük değil Uefa kupası başlamadan önce kötüydü şimdi kötü değil.Uefa kupası başlamadan önce 91.ydik şimdi 69.cuyuz Metalisti yenersek 67.ci olacağız.O kadar kötü değiliz seneye kesin Cl'de seribaşıyız;)

O Kadar puanımız düşük değil Uefa kupası başlamadan önce kötüydü şimdi kötü değil.Uefa kupası başlamadan önce 91.ydik şimdi 69.cuyuz Metalisti yenersek 67.ci olacağız.O kadar kötü değiliz seneye kesin Cl'de seribaşıyız;)

Cl ye çıkalım da bence bu sene 4.torbadan katılırız. 3. torba çok zor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt