UEFA Kupası Konsantrasyon Topici| Adım Adım Kadıköy'e | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Kupası Konsantrasyon Topici| Adım Adım Kadıköy'e

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arman icin, forman için, bizim için, ülken icin oyna Galatasaray. O da yetmiyorsa ölümüne oyna.

Bu maçı alacağız başka yolu yok!

Başarılar Galatasaray...

Uefa Kupasındaki hedefllerimiz ortada ve adım adım Kadıköy diyoruz...Bu konun amacıda hermaçda başlık değişerek konsantrasyon ve motivasyon açısından biz taraftar olarakda buna inanarak bakmak.Metalis maçı için konsantre olunucak güzel örneklemelerde var.Bu takım bir Türk takımınıbizim ezeli, rakibimizi kupadan saf dışı etti.Biz ise hem bu maçın rövanşı,hemde grubdaki liderliğimizi bi anlamda garantilemek adına çıkacaz.Hem taraftarımızın , hemde futbolcu ve teknik ekibimizin konsantrasyon açısından bi eksiklik yaşıyacağını zamnnetmiyorum....

Adım adım KADIKÖY...

Bu sene fenere yapılacak en iyi cevap kadıköyde final oynamaktır..aslanlar gibi oynayıp bu maçıda kazanıp 1.liği garantilemeyiz haydi aslanlar kimse duramaz sizin önünüzde yeterki siz isteyin...

Adım adım KADIKÖY...!!!

Bu maçı kazanırsak lideriz lider olursak şu anda şu takımlar muhtemel rakiplerimiz;Twente,Stutgrat,Dinamo Zagreb,Braga,Slavia prag,Club Brugge,Lech Poznan Bunlatın hepsini eleyebilcek güçteyiz Stutgrat belki bizi zorlar ama eleriz eğer lakaitlik yapıp nasıl olsa gruptan çıktık diyip hafife alırsak rakiplerimizi çok kötü olur.Eğer grupta 3.olursak rakiplerimiz;Cska Moskova,Schalke,St Etienne,Aston Villa,Milan,Udinese,Sampdoria çok zor rakipler bunlar şuandakiler ama büyük ihtimal rakiplerimiz bunlar olacak birkaç oynama dışında kesinlikle gruptan lider çıkmalıyız

! . . İLKSİN TEKSİN . . ! ! . . YAPARSA YİNE SEN YAPARSIN . . !

" Lütfen birkez daha ayağa kalkın ve GALATASARAYIMIZI birkez daha yürekten alkışlayın ! "

ŞU KADIKÖYÜ lkaldırın bari finale yazın karıköy ü görüce genelde yenilgi aklıma geliyor o uğursuz stad da şans tutmuyor..

BAZEN

Bazen nefes almak değildir yaşamak

0nunla gülüp onunla ağlamaktır

SARI KIRMIZI olmaktır her an onu solurcasına

Bazen ozgurluk çimlerde koşmak değildir

Sevdası uğruna prangaya vurulmaktır

Hep 0'na tutuklu kalmış çasına

Bazen başarı para kupa kazanmak değildir

İnsanların yüreğine dağlanmaktır

Damarında Kanında yaşarcasına

Bazen imparatorluk ülkeleri ele geçirmek değildir

Bir meşin yuvarlakta yürekleri fethetmektir

Sınır tanımadan hukum kurmaktır

Milyonlarcasına

Bazen ASLAN bir hayvan değildir

Bir simge bir semboldur

Tarifsiz Guctur

Ruhundaki asalete yazılmışçasına

Bazen cehennem öbür dünya değildir

Taraftarla Coşmuş SAMİ YENdir

Alev Alev yanarcasına

Bazen imakansız olmaz değildir

Yedi Kişi Yedi sıfır yenmek

Ağları delmek

Şampıyonluktur milenyumda

Hayelleri gercek yapmaktır sahaya her çıktığında

Bazen kral olmak taç giymek değildir

Soyunu sevgiden ünvanını halktan almaktır

Her doğan bebenin metin olmasıdır

Kuşaktan Kuşağa akarcasına

Bazen Vefa semt adı değildir

ONDÖRT YIL kan kusup

Ölümüne arkasında durmaktır

Her Şartta Yıkılmaz Bir Duvarcasına

Bazen tarih tozlu bir sayfa değildir

Gerçektir yaşamdır

1905'Te doğup ciltlere sığamamaktır

Destanların değişmez yazarı olurcasına

Bazen Güç bir sıfat değildir

Evsiz Barksız En Zorda Tüm Dünyayı ayağa kaldırmaktır

ÜSTÜNDE SADE BİR PARÇALI FORMAYLA KOLAYCASINA

Bazen cesaret korkuyu yenmek değildir

Onbinlerce rakibin arasından geçip kalesine bayrağını dikmektir

Tek başına Kimse Yokmuşçasına

Bazen sevgi Anne Baba eş dost değildir

Bunlardan ötedir tutkudur renklere armaya

Ayrılmaz Parçanmışçasına

Bazen hayat her şey değildir

GALATASARAYLI olup GALATASARAYLI gibi yaşamaktır

Doğumdan ölume kalbin her çaarptıgında

CİMBOMBOM diye atarcasına

Destanlar Yazan

Destanlar yazan...

Taraftarınla...

Tüm camianla...

En büyük sensin...

Saldır cimbombom

Sensin şampiyon

Bir tek kupanın

Tüm Avrupa"nın

Gelmiş ve gelecek bütün takımların

Destanlar yazan, zaferler yaratan

Uğruna canını koyan

Taraftarınla, tüm camianla

En büyük sensin cimbombom

Saldır cimbombom, sensin şampiyon

Ne Beşiktaş ne Fener

Ne de Trabzon

Her zaman her yerde

Ali Sami Yen"de

En büyük sensin alemde...

SİZİN HAYALLERİNİZİN BİTTİĞİ YERDE BİZİM GERÇEKLERİMİZ BAŞLAR ;)

Güzel bir noktaya değinmişsin.

Zaten baktığımızda gerek UEFA Kupası olsun gerekse Şampiyonlar Ligi olsun, turnuvaya iyi başladığın zaman kendine olan güvencin artıyor.

Eski forumda beni tanıyanlar, "Bu Gruptan Ya Lider Çıkarız, Ya Sonuncu Olarak Ayrılırız" sözümü bilirler. Kaldı ki Benfica, Olympiakos, Hertha o kadar sallanacak takımlar değiller ki Metalist'i de kolay lokma sayamayız.

Lider olarak ayrılırsak, bir de Stuttgart gelirse karşımıza, Alman Alman giderek Avrupa'ya korku salarız. Emin olun ;)

Bazen...

Bu maçı kazanırsak lideriz lider olursak şu anda şu takımlar muhtemel rakiplerimiz;Twente,Stutgrat,Dinamo Zagreb,Braga,Slavia prag,Club Brugge,Lech Poznan Bunlatın hepsini eleyebilcek güçteyiz Stutgrat belki bizi zorlar ama eleriz eğer lakaitlik yapıp nasıl olsa gruptan çıktık diyip hafife alırsak rakiplerimizi çok kötü olur.Eğer grupta 3.olursak rakiplerimiz;Cska Moskova,Schalke,St Etienne,Aston Villa,Milan,Udinese,Sampdoria çok zor rakipler bunlar şuandakiler ama büyük ihtimal rakiplerimiz bunlar olacak birkaç oynama dışında kesinlikle gruptan lider çıkmalıyız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt