UEFA, Pierre Cornu'nun Raporunun CAS Dosyasından Çıkarılmasını Talep Etti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA, Pierre Cornu'nun Raporunun CAS Dosyasından Çıkarılmasını Talep Etti

Cevap: SON DAKİKA lT.. Pierre Cornu'nun raporunun CAS dosyasndan çıkarılmasını talep

Spor Tahkim Mahkemesi (CAS), 12.01.2012'de TFF'ye gönderdiği yazıda, Fenerbahçe tarafından UEFA ve TFF aleyhine CAS nezdinde açılan tazminat davasında; UEFA'nın, kendi avukatı ve görevlisi Pierre Cornu'nün 03.11.2011 tarihli raporunun dosyadan çıkartılmasını talep ettiğini bildirdi.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Cevap: SON DAKİKA lT.. Pierre Cornu'nun raporunun CAS dosyasndan çıkarılmasını talep

ftw1905 Ftw

Ben önceden yazmıştım görmemiş olanlara söylüyeyim Cornu'nun ifadesini çıkıp yerine İddianame konulması bekleniyordu zaten :)

Cevap: SON DAKİKA! TFF, Pierre Cornu'nun raporunun CAS dosyasından çıkarılmasını tale

yandi gülüm keten helva...

Cevap: TFF Pierre Cornu'nun raporunun CAS dosyasndan çıkarılmasını talep etti

CAS neden tff den cornu'nun raporunu geri çekmesini istedi, anlamadim :confused:

Cevap: SON DAKİKA l Pierre Cornu'nun raporunun CAS dosyasndan çıkarılmasını talep edi

Yerine iddianame konacakmış galiba, haberin önemini anlamadım ama, sıradan bir hukuki süreç davranışı.

Cevap: TFF Pierre Cornu'nun raporunun CAS dosyasndan çıkarılmasını talep etti

kim diyor cas istemis

Spor Tahkim Mahkemesi (CAS), 12.01.2012'de TFF'ye gönderdiği yazıda, Fenerbahçe tarafından UEFA ve TFF aleyhine CAS nezdinde açılan tazminat davasında; UEFA'nın, kendi avukatı ve görevlisi Pierre Cornu'nün 03.11.2011 tarihli raporunun dosyadan çıkartılmasını talep ettiğini bildirdi.

burda cas'in tff'ye gonderdigi yazidan bahsediliyor

Cevap: SON DAKİKA l Pierre Cornu'nun raporunun CAS dosyasndan çıkarılmasını talep edi

TFF istemiş Cornu'nun ifadesini CAS dosyasından çıkarılmasını...

Burda CAS istemiş deniliyor

TFF istemiş Cornu'nun ifadesini CAS dosyasından çıkarılmasını...

Hayır abi UEFA istemiş.TFF nin sitesinde bu yazıyor:

UEFA, Cornu'nün raporunun CAS dosyasından çıkartılmasını talep etti

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Cevap: SON DAKİKA! TFF, Pierre Cornu'nun raporunun CAS dosyasından çıkarılmasını tale

Bunun yerine iddianame konacak, peki bu ne anlama geliyor: Fenerbahçe davayı resmen kaybetti.

Üst Alt