UEFA rest çekti! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA rest çekti!

Cevap: UEFA rest çekti!

Bu operasyonun çıkış amacı temiz lig

Hukuk ve hükümet bu cesaretle bu operasyonu başlattıktan sonra

Dekoder hesabı yapıp,fener düşürülmezse ,eskisinden daha kötü bi döneme geçiş yaparız

Şike meşrulaştırılmış olur büyük klüplere

UEFA ile birlikte hareket ediyoruz dedi dün bence yalan sölüyo UEFA asla 3 ay 5 ay beklemez çok yakındır bizi sıkıştırmaları yada ceza vermeleri..

o kadar mail atıldı uefa görmezden gelemezdi.uefa zaten açık arıyor türk takımlarını bir şekilde ekarte etmek için,tff bir şekilde karar verecek yoksa uefa kuralları açık ve net tüm takımlar yanar aksi bir durumda..

TFF başkanı resmen skandal işlere imza atıyor. UEFA kimseye acımaz öncelikle bunu bilmek gerek.

M. Ali Bey'in yapacağı ilk şey karar vermekdir. Beklicez vs. zorlama olur.

1. Savcıya gideceksin ve konuyu anlatıp ülke futbolu için delillerle ilgii net bilgi talep edeceksin. Savcının kanaat ve görüşlerini alacaksın.

2. FB nin değil Türkiye Fed. Başkanı olacaksın.

3. Türk Futbolunun geleceği için temiz bir lig için FB - TS - Sivas ve Es-Es in durumlarını aciliyetle öğrenip

Avrupa kupları ve lig önce bir takımm kararlar almalısın.

Bunları yapmazsan Şike Resmiyet kazanır herşey şikeci olur. UEFA Türkiye yi 5 yıl men eder.

Fener için T.C. ni feda edemezsin öyle bir yaklaşımın da varsa istifa eder adam gibi tarafsız birine yerini bırakırsın.

Türk Futbolu söz konusu iken şahıslar tefarruat kalır.

bi tehdit etsin UEFA kupalardan men ederim diye o zaman bakalım ne yapacaklar

Kendi taraftarlarına şirin gözükmek için (gelecekte fenere başkanlık hayalleri olan biri ) yapılmış nafile çırpınışlar. Ben yapmadım UEFA yaptırdı diyebilmek için çevrilmiş nafile saltolar.

Kanun maddesi varsa uygulamalısın.

Güvenirliklerini kaybettiler. Dahada kimse adil bir yönetim beklemesin bu tff den.

Bu mantığın içine sadece tükürürüm ben.. Neymiş fener şuymuş buymuş. Peki bu mantık neyi gösterir. Güçlü olan her şeyi yapsın, bişey olmaz canı sağolsun. Güçlü olan adam adam kessin, elini kolunu sallayarak çıksın adliyeden, fakir vursun müebbet yesin. Ama türkiye eski türkiye değil. Hele savcı bey şu iddianameyi versin bi federasyona, şikenin belgeleri eline geçtikten sonra da düşürmesinler göreyim o zaman bu ülkedeki milyonlarca futbolsever tınlayacak mı onları bi daha..

19 Maç'da şike var ama kanıt yok diyen, TFF başkanı Mehmet Ali Aydınlar'da kafa var ama beyin yok.

TFF başkanı resmen skandal işlere imza atıyor. UEFA kimseye acımaz öncelikle bunu bilmek gerek.

M. Ali Bey'in yapacağı ilk şey karar vermekdir. Beklicez vs. zorlama olur.

1. Savcıya gideceksin ve konuyu anlatıp ülke futbolu için delillerle ilgii net bilgi talep edeceksin. Savcının kanaat ve görüşlerini alacaksın.

2. FB nin değil Türkiye Fed. Başkanı olacaksın.

3. Türk Futbolunun geleceği için temiz bir lig için FB - TS - Sivas ve Es-Es in durumlarını aciliyetle öğrenip

Avrupa kupları ve lig önce bir takımm kararlar almalısın.

Bunları yapmazsan Şike Resmiyet kazanır herşey şikeci olur. UEFA Türkiye yi 5 yıl men eder.

Fener için T.C. ni feda edemezsin öyle bir yaklaşımın da varsa istifa eder adam gibi tarafsız birine yerini bırakırsın.

Türk Futbolu söz konusu iken şahıslar tefarruat kalır.

Kimin için Türk futbolu söz konusu? Bu Federasyonun Türk futbolunu salladıklarını düşünmüyorum ben. Varsa yoksa LigTV gelirleriyle ilgileniyorlardır onlar. 20 milyon taraftarın durumunu düşünerek 50 milyon taraftarın haklarını hiçe sayabilecek potansiyele sahip bir yönetime sahip olan TFF den bahsediyorsun sanırım.

Böyle sacma sapan kararlar alip AB'ye girmemizide zora sokuyoruz gibi geliyor bana. Basit ve ortada gözüken seyleri bile saklamaya calisiyoruz ve disardan cok komik ve aciz bir duruma düsüyoruz. Benim gibi Avrupa'da yasayan bir Türk icin cok utanc verici birsey bu sike skandali. Üstüne birde herseyi ört bas etmeleri beni daha da utandiriyor. Simdi Uefa olaya el atacak ve Türklerin yapamadigini biz yaptik diyip daha da kötü bir duruma sokacak bizi.

Aynen renkdas.

Ben de sendenim.

bu MAL i dün deseydiki arkadaslar boyle boyle olaylar var bız iddianameyı görüp ona göre ceza verecez ozaman eyvallah derdik ama adam resmen fb yi savunuyor yok kişiler kurumu bağlamazmıs hadi ordan ozaman biz bırkac sene once neden 5 mac seyırcısız oynadık ankaraspor neden küme düştü haysiyetsiz herif

dün yapılması gerekeni erman toroğlu söledi bu sene affını isteyip uefadan, avrupaya hiç bir takımı göndermemek en doğru şey arkadaşlar...

bu kişiler kurumu bağlamazmış lafını iki günde iki kez duyunca birisi başbakandan diğeri Maliden ben feneri kurtaracaklarına inanmaya başladım valla. Kanunu değiştirecekler bak görürsünüz.

bu MAL i dün deseydiki arkadaslar boyle boyle olaylar var bız iddianameyı görüp ona göre ceza verecez ozaman eyvallah derdik ama adam resmen fb yi savunuyor yok kişiler kurumu bağlamazmıs hadi ordan ozaman biz bırkac sene once neden 5 mac seyırcısız oynadık ankaraspor neden küme düştü haysiyetsiz herif

Böyle sacma sapan kararlar alip AB'ye girmemizide zora sokuyoruz gibi geliyor bana. Basit ve ortada gözüken seyleri bile saklamaya calisiyoruz ve disardan cok komik ve aciz bir duruma düsüyoruz. Benim gibi Avrupa'da yasayan bir Türk icin cok utanc verici birsey bu sike skandali. Üstüne birde herseyi ört bas etmeleri beni daha da utandiriyor. Simdi Uefa olaya el atacak ve Türklerin yapamadigini biz yaptik diyip daha da kötü bir duruma sokacak bizi.

Bu karardan sonra Savcı harekete gecer bence, çünkü ÖZEL YETKILI CUMHURIYET SAVCISI 'ndan bahsediyoruz? kim verdi bu adama Özel yetkiyi? kim yönlendiriyor bunu ? demem o ki, Savcıya komutu verirler TFF'nin kurallara uymadıgını ve MAA'da A.Y gibi Metris'e gider.. UEFA'nın verecegi MEN cezasını RTE kabullenemez.. Tamda AB yolunda somut adımlar atılıyorken..

Insallah Lig ba$lamadan kesin karar verilirde Lig ortasında SKANDAL yaşamayız..

Üst Alt